TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Stefan Hula i Roman Koudelka okazali się najlepsi na treningach w Hinterzarten. NieĽle skakali pozostali Polacy, który plasowali się w ¶cisłej czołówce.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Stefan Hula wyprzedził w pierwszym treningu Yukiyę Sato skacz±c 104 metry. Trzecie miejsce zaj±ł Kamil Stoch (95,5 m), a w czołówce znaleĽli się też Kubacki, Żyła i Wolny.

W drugiej odsłonie najlepszy wynik uzyskał Roman Koudelka (100,5 m), który pokonał Daniela Hubera i Piotra Żyłę. Maciej Kot był pi±ty, Kubacki 9-ty, a Hula 10-ty. Kamil Stoch zaj±ł dopiero 23. miejsce.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Stefan Hula
Polska
104.0
67.3
2
Yukiya Sato
Japonia
101.0
63.7
3
Kamil Stoch
Polska
95.5
62.7
4
David Siegel
Niemcy
102.0
62.3
5
Dawid Kubacki
Polska
94.5
61.2
6
Piotr Żyła
Polska
93.0
60.5
7
Stefan Kraft
Austria
97.0
59.8
8
Andreas Wank
Niemcy
97.0
58.0
9
Jakub Wolny
Polska
96.0
57.4
10
Andreas Kofler
Austria
96.5
57.3
11
Timi Zajc
Słowenia
97.5
56.8
 
Lukas Hlava
Czechy
102.0
56.8
13
Roman Koudelka
Czechy
97.5
55.4
14
Vladimir Zografski
Bułgaria
96.0
54.8
15
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
97.5
54.2
 
Pius Paschke
Niemcy
97.5
54.2
17
Sebastian Colloredo
Włochy
96.0
54.0
18
Dimitry Vassiliev
Rosja
96.5
53.6
19
Marius Lindvik
Norwegia
95.0
53.4
20
Killian Peier
Szwajcaria
89.0
53.1
21
Gregor Schlierenzauer
Austria
97.0
53.0
22
Domen Prevc
Słowenia
96.5
52.2
23
Daniel Huber
Austria
95.0
51.8
24
Simon Ammann
Szwajcaria
90.5
49.7
25
Richard Freitag
Niemcy
93.0
49.1
26
Maciej Kot
Polska
88.0
48.7
27
Constantin Schmid
Niemcy
93.0
48.3
28
Alex Insam
Włochy
92.5
48.1
29
Naoki Nakamura
Japonia
94.5
47.5
30
Sergey Tkachenko
Kazachstan
93.5
47.1
31
Yumu Harada
Japonia
90.5
46.6
32
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
93.0
45.7
33
Bor Pavlovcic
Słowenia
91.5
45.4
34
Stephan Leyhe
Niemcy
92.5
45.2
35
Robin Pedersen
Norwegia
92.0
45.1
36
Anze Lanisek
Słowenia
92.0
44.3
37
Sondre Ringen
Norwegia
88.0
43.9
38
Karl Geiger
Niemcy
85.0
43.8
39
Denis Kornilov
Rosja
89.0
43.6
40
Evgeniy Klimov
Rosja
90.5
43.3
41
Andreas Schuler
Szwajcaria
90.5
40.9
42
Federico Cecon
Włochy
86.0
38.6
43
Yuken Iwasa
Japonia
88.0
35.7
44
Tomaz Naglic
Słowenia
85.0
34.7
45
Clemens Aigner
Austria
84.0
32.9
46
Junshiro Kobayashi
Japonia
80.0
31.7
47
Stefan Huber
Austria
82.5
29.1
48
Cestmir Kozisek
Czechy
79.5
27.7
49
Thomas Roch Dupland
Francja
80.5
26.9
50
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
82.0
26.3
51
Davide Bresadola
Włochy
76.0
26.2
52
Jonathan Learoyd
Francja
83.0
21.4
53
Ernest Prislic
Słowenia
73.0
21.3
54
Nejc Dezman
Słowenia
77.5
17.3
55
Mikhail Nazarov
Rosja
73.0
12.6
56
Niko Kytoesaho
Finlandia
66.5
7.2
57
Artti Aigro
Estonia
65.5
6.1


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Roman Koudelka
Czechy
100.5
63.3
2
Daniel Huber
Austria
100.5
62.8
3
Piotr Żyła
Polska
95.0
60.5
4
Evgeniy Klimov
Rosja
98.5
60.4
5
Maciej Kot
Polska
97.0
59.6
6
Gregor Schlierenzauer
Austria
96.5
59.2
7
Timi Zajc
Słowenia
98.5
58.9
 
Stefan Kraft
Austria
98.5
58.9
9
Dawid Kubacki
Polska
94.0
57.5
10
Stefan Hula
Polska
96.0
57.0
11
Junshiro Kobayashi
Japonia
97.0
56.9
12
Dimitry Vassiliev
Rosja
95.0
56.4
13
Karl Geiger
Niemcy
97.0
56.1
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
93.0
56.1
15
Andreas Kofler
Austria
96.0
56.0
 
Stephan Leyhe
Niemcy
94.0
56.0
17
Vladimir Zografski
Bułgaria
94.5
55.3
18
Jakub Wolny
Polska
93.5
55.2
19
David Siegel
Niemcy
95.0
55.0
20
Simon Ammann
Szwajcaria
94.0
54.8
21
Pius Paschke
Niemcy
96.5
54.7
22
Richard Freitag
Niemcy
95.0
53.4
23
Kamil Stoch
Polska
91.0
52.4
24
Killian Peier
Szwajcaria
93.0
51.7
25
Andreas Wank
Niemcy
91.0
51.6
26
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
92.5
51.3
27
Marius Lindvik
Norwegia
92.5
50.0
28
Tomaz Naglic
Słowenia
90.0
48.9
29
Ernest Prislic
Słowenia
90.5
48.1
30
Denis Kornilov
Rosja
92.0
47.4
31
Alex Insam
Włochy
90.0
47.1
32
Domen Prevc
Słowenia
89.0
46.7
33
Cestmir Kozisek
Czechy
90.5
46.0
34
Robin Pedersen
Norwegia
90.5
45.0
35
Naoki Nakamura
Japonia
90.5
44.8
36
Constantin Schmid
Niemcy
88.5
44.6
37
Stefan Huber
Austria
87.5
44.5
38
Andreas Schuler
Szwajcaria
90.5
44.4
39
Davide Bresadola
Włochy
88.0
43.8
40
Clemens Aigner
Austria
87.0
42.4
41
Anze Lanisek
Słowenia
86.0
42.2
42
Bor Pavlovcic
Słowenia
86.5
40.5
43
Niko Kytoesaho
Finlandia
90.0
40.3
44
Mikhail Nazarov
Rosja
85.0
37.1
45
Yuken Iwasa
Japonia
85.0
36.7
46
Sebastian Colloredo
Włochy
85.0
36.2
47
Nejc Dezman
Słowenia
84.0
35.1
48
Jonathan Learoyd
Francja
85.0
34.0
49
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
83.5
32.0
50
Yumu Harada
Japonia
80.5
30.8
51
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
81.0
30.4
52
Artti Aigro
Estonia
81.5
29.9
53
Sondre Ringen
Norwegia
76.5
25.0
54
Thomas Roch Dupland
Francja
69.5
13.5
55
Federico Cecon
Włochy
72.5
13.4
56
Yukiya Sato
Japonia
DNS
DNS
57
Lukas Hlava
Czechy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
!sss!
Tkachenko,Vlad i Muminek szok
(29.07.2018, 09:44)
Muszę powiedzieć że...
...naprawdę dobrze skacz±!
(27.07.2018, 18:59)
HAA Sports HD
Będzie ciekawa rywalizacja!
(27.07.2018, 18:31)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Hinterzarten: Hula i Koudelka najlepsi na treningach
LGP Hinterzarten: Hula i Koudelka najlepsi na treningach

LGP Hinterzarten: Hula i Koudelka najlepsi na treningach

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »