TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet

Przed nami drugi weekend rywalizacji w Letniej Grand Prix. W Hinterzarten zobaczymy sześciu Polaków i jedną Polkę...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Szóstka, na jaką postawił Stefan Horngarcher, nie zaskakuje - to wciąż ci sami zawodnicy, którzy startowali podczas większości zawodów Pucharu Świata w minionym sezonie. W Hinterzarten zobaczymy więc Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Stefana Hulę, Macieja Kota, Piotra Żyłę i Jakuba Wolnego.

Na Adlerschanze wystąpią nie tylko panowie - swoją LGP zainaugurują kobiety. W kwalifikacjach do konkursu indywidualnego wystąpi jedna reprezentantka Polski - Kinga Rajda.

Program zawodów w Schwarzwaldzie przewiduje rozegranie dwóch konkursów indywidualnych - jednego pań i jednego panów (oba w sobotnie popołudnie). Na piątek zaplanowano treningi i kwalifikacje.

Letnia Grand Prix Hinterzarten
 
27 lipca 2018 (piątek)
10:30
odprawa techniczna (kobiety)
11:00
odprawa techniczna (mężczyźni)
14:00
oficjalny trening mężczyzn (dwie serie)
16:00
oficjalny trening kobiet (dwie serie)
18:00
kwalifikacje kobiet
19:00
kwalifikacje mężczyzn
 
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
seria próbna mężczyzn
13:15
konkurs indywidualny mężczyzn
16:00
seria próbna kobiet
17:00
konkurs indywidualny kobiet
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
T
Zatem dominacja Stocha wydaje się być wystarczająca by wrócić do tego :) Jednak kiedyś było lepiej...
(27.07.2018, 13:38)
Lukash999
Były ;) Za czasów pierwszej dominacji Małysza. Regularne transmisje w publicznej TV skończyły się kilkanaście lat temu. Ostatnia edycja, w całości transmitowana przez TVP to ta z 2004 roku, jeszcze z komentarzem red. Miklasa. Później już tylko okazjonalnie transmitowane były zawody poza Polską, jak np. finałowe zawody LGP 2006 z Oberhofu (co ciekawe, w programie drugim, nie pierwszym jak zwykle)
(27.07.2018, 12:29)
T
Istotnie, aktualna pora roku nie zachęca ludzi do przebywania przed telewizorem, a konkursy LGP snują się w głowach chyba tylko tych najbardziej oddanych fanów, ale myślę że nawet ta "marna" - jak to nazywasz - oglądalność byłaby lepszym wynikiem niż oglądalność dwudziestej powtórki jakiegoś serialu. Prawdą też jest, że telewizja nie przyzwyczaiła ludzi do zawodów LGP; wydaje mi się, że nigdy nie było regularnych transmisji.
(27.07.2018, 08:18)
Lukash999
@T
Czy ja wiem ? Nawet konkurs w Wiśle miał dość marną (jak na polskie warunki) widownię w programie pierwszym publicznej - niecałe 1,6 miliona widzów, w niedzielę między 17:30 a 19:10 to trochę mało...
(26.07.2018, 23:30)
kzez1986
Podejrzewam, że transmisja na żywo może być tylko w płatnym Eurosport Playerze.
(26.07.2018, 22:37)
T
Niestety Pan Jacek K. uznał, że - po fiasko na mundialu - magazyn ekonomiczny o funduszach europejskich będzie mu w ten czas bardziej przyjazny. Na Eurosport będzie chyba transmisja, ale w powtórce. Z resztą po co Ci, jak najświeższe informacje możesz czerpać z "najstarszego serwisu skoków narciarskich w polskim internecie".
(26.07.2018, 20:53)
Fanka
Na Ard od 16.05 ma być "Sportschau" z Tour de France i skoków.
(26.07.2018, 20:34)
Horus
A może jest transmisja na jakiejś niemieckiej stacji? Pamiętam, że wiele lat temu (jeszcze Małysz skakał) oglądałem LGP po niemiecku. Ale gdzie? Tego już nie pamiętam.
(26.07.2018, 18:46)
Fanka
O ile pamiętam, to LGP ma być w Telewizji Polskiej w latach 2019-2021, czyli dopiero od przyszłego roku. Szkoda.
(26.07.2018, 14:19)
Lukash999
TVP kupiła LGP ale od sezonu 2019. Eurosport mógłby transmitować w drugim kanale, ale wolą pokazywać snookera , co ogromnie dziwi. Rozumiem, pierwsza antena jest niedostępna ze względu na wyścig Tour de France, ale snooker ?!
(26.07.2018, 11:24)
Adam
@Rychel - dziękuję za wyjaśnienia
Szkoda, że nie zobaczy się konkursu na żadnej ze stacji.
(26.07.2018, 09:33)
Rycheł
Ale z kwalifikacji miało być
(26.07.2018, 09:17)
Rycheł
@Adam Konkurs meżczyzn jest o 13:15 a kobiet o 17:00. Słyszałem, że TVP wykupiło dostęp do skoków narciarskich latem ale nie pokażą konkursu nie wiem dlaczego. Transmisja będzie ale z kwalifikacje na Eurosporcie 1.

Ja zamaist Stefana powołałbym Tomka
(26.07.2018, 09:17)
Adam
Hej, zgłaszam się ponownie z pytaniem: czy ktoś wie o której godzinie leci konkurs w sobotę? Spotkałem inne źródła w internecie, że konkurs jest w sobotę o 17:15.
Czy ktoś może wyjaśnić jak jest w końcu? Drugie pytanie: czy jest transmisja live na którejś ze stacji?
Pozdrawiam
(26.07.2018, 08:52)