TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Daniela Haralambie i Zak Mogel uzyskali najlepsze rezultaty podczas serii próbnych pierwszego dnia zawodów FIS Cup w Szczyrku. W¶ród Polaków najdalej l±dowali Kinga Rajda i Damian Skupień.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Daniela Haralambie, mimo że startowała z rozbiegu krótszego od rywalek, poleciała najdalej - 98 metrów pozwoliło jej pokonać Barborę Blazkow± (95,5 m) i Yukę Seto (93,5 m).

Dobry, czwarty rezultat rundy należał do najlepszej z Polek - Kingi Rajdy (92 m), NieĽle spisała się też Paulina Cie¶lar (88 m - dziewi±ta).

U panów zdecydowanie najdalszy skok oddał Zak Mogel (107 m). Słoweniec wyprzedził Markusa Schiffnera (103,5 m) i Jana Bombka (102,5 m), a na kolejnych miejscach uplasowali się Naoki Nakamura (101,5 m), Luka Robnik i Jan Hoerl (100 m).

W drugiej dziesi±tce znalazło się trzech Polaków - Damian Skupień (97 m), Bartosz Czyż (96,5 m) i Adam Niżnik (95,5 m); w trzeciej - Łukasz Bukowski (91 m) i Krzysztof Biegun (90,5 m). Pozostali nasi reprezentanci nie przekroczyli dziewięćdziesi±tego metra.

Panie - z wyj±tkiem Haralambie - startowały z szesnastej belki, Rumunka miała rozbieg krótszy o dwie pozycje. Dla panów belkę ustawiono w bramce dziewi±tej, jedynym wyj±tkiem był Naoki Nakamura (belka ósma).

Wyniki serii próbnej - kobiety
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
98.0
2
Barbora Blazkova
Czechy
95.5
3
Yuka Seto
Japonia
93.5
4
Kinga Rajda
Polska
92.0
5
Anna Shpynyeva
Rosja
91.5
 
Abigail Strate
Kanada
91.5
7
Alina Borodina
Rosja
90.5
8
Stepanka Ptackova
Czechy
88.5
9
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
88.0
 
Paulina Cie¶lar
Polska
88.0
11
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
86.0
12
Annemarii Bendi
Estonia
85.0
13
Marita Kramer
Austria
84.0
14
Ema Volavsek
Słowenia
83.5
15
Elisabeth Raudaschl
Austria
82.5
 
Klara Ulrichova
Czechy
82.5
17
Mariia Iakovleva
Rosja
81.0
18
Anna Twardosz
Polska
80.0
 
Nicole Konderla
Polska
80.0
20
Joanna Szwab
Polska
78.5
21
Lidiia Iakovleva
Rosja
78.0
 
Natasha Bodnarchuk
Kanada
78.0
23
Kristina Prokopieva
Rosja
76.5
24
Pia Mazi
Słowenia
71.5
25
Magdalena Pałasz
Polska
70.5
26
Julia Huber
Austria
69.0
27
Joanna Kil
Polska
67.0
28
Michaela Rajnochova
Czechy
64.0
29
Khrystyna Droniak
Ukraina
63.5
30
Trinu Hausenberg
Estonia
57.5
31
Róża Pawlikowska
Polska
56.0
 
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
56.0
33
Nikola Pietraszko
Polska
54.5
34
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
47.5

Wyniki serii próbnej - mężczyĽni
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Zak Mogel
Słowenia
107.0
2
Markus Schiffner
Austria
103.5
3
Jan Bombek
Słowenia
102.5
4
Naoki Nakamura
Japonia
101.5
5
Luka Robnik
Słowenia
100.0
 
Jan Hoerl
Austria
100.0
7
Markus Rupitsch
Austria
99.5
8
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
99.0
9
Justin Nietzel
Niemcy
98.5
 
Thomas Hofer
Austria
98.5
11
Janni Reisenauer
Austria
97.0
 
Damian Skupień
Polska
97.0
13
Bartosz Czyż
Polska
96.5
 
Lovro Kos
Słowenia
96.5
15
Fabian Seidl
Niemcy
96.0
 
Martti Nomme
Estonia
96.0
17
Elias Tollinger
Austria
95.5
 
Adam Niżnik
Polska
95.5
19
Lovro Vodusek
Słowenia
95.0
20
Hunor Farkas
Rumunia
94.5
 
Miha Kveder
Słowenia
94.5
 
Taavi Pappel
Estonia
94.5
23
Maximilian Lienher
Austria
94.0
24
Maximilian Steiner
Austria
93.5
 
Francesco Cecon
Włochy
93.5
26
Matevz Samec
Słowenia
93.0
27
Gabriele Zambelli
Włochy
92.0
28
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
91.5
29
Łukasz Bukowski
Polska
91.0
30
Krzysztof Biegun
Polska
90.5
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
90.5
32
Radek Selcer
Czechy
90.0
33
Yukiya Sato
Japonia
89.5
 
Giovanni Bresadola
Włochy
89.5
35
Matija Vidic
Słowenia
89.0
36
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
88.0
37
Yuken Iwasa
Japonia
87.5
 
Damian Lasota
Czechy
87.5
 
Kevin Maltsev
Estonia
87.5
40
Benedikt Holub
Czechy
87.0
 
Krzysztof Kieta
Polska
87.0
42
Thomas Lackner
Austria
86.5
 
Andrii Vaskul
Ukraina
86.5
44
Julian Wackernell
Austria
86.0
 
Wiktor Pękala
Polska
86.0
46
Kacper Juroszek
Polska
85.0
 
Szymon Pawłowski
Polska
85.0
48
Karol Niemczyk
Polska
84.5
 
Mateusz Gruszka
Polska
84.5
50
Andrei Feldorean
Rumunia
84.0
 
Szymon Jojko
Polska
84.0
52
Jakub Sikola
Czechy
81.5
53
Daniel Moroder
Włochy
80.0
 
Kacper Stosel
Polska
80.0
 
Markkus Alter
Estonia
80.0
56
Radek Rydl
Czechy
79.5
 
Mattia Galiani
Włochy
79.5
 
Simen Aasen Markeng
Norwegia
79.5
59
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
79.0
 
Jarosław Krzak
Polska
79.0
61
Nigel Lauchlan
Kanada
78.5
62
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
78.0
63
Krystian Zygmuntowicz
Polska
77.0
64
Petr Vaverka
Czechy
76.5
 
Miłosz Krzempek
Polska
76.5
66
Mikulas Sluka
Czechy
76.0
67
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
75.0
 
Stanisław Ciszek
Polska
75.0
69
Ivan Zelenchuk
Ukraina
73.5
70
Jan Habdas
Polska
72.0
71
Arkadiusz Jojko
Polska
67.5
 
Jan Rzadkosz
Polska
67.5
73
Sebastian Kellerman
Czechy
67.0
74
Andrea Campregher
Włochy
62.0
75
Markkus Kagu
Estonia
61.0
76
Krystof Hauser
Czechy
60.0
77
Josef Brodsky
Czechy
53.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Szczyrk: Seria próbna dla Haralambie i Mogela
FIS Cup Szczyrk: Seria próbna dla Haralambie i Mogela

FIS Cup Szczyrk: Seria próbna dla Haralambie i Mogela

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »