TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet

Kontrowersyjna decyzja Horngachera w zeszłym sezonie o wł±czeniu Krzysztofa Miętusa do kadry A nie zdała egzaminu. Skoczek po tym sezonie odwiesi narty na kołek.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
27-latek swój najlepszy sezon zaliczył w 2012/2013 roku, kiedy to wywalczył ł±cznie 103 punkty Pucharu ¦wiata, a jego najlepszy wynik to 11. miejsce w Klingenthal indywidualnie i 3. miejsce drużynowo w Lahti. W poprzednim sezonie dostał szansę występów z kadr± A, jednak jego wyniki nie były zadowalaj±ce, żeby nie powiedzieć tragiczne.

Miętus teraz sprawdzi się w nowej roli - zostanie trenerem w klubie Eve-nement, gdzie pełnić będzie rolę drugiego trenera. Sympatycznemu skoczkowi życzymy wszystkiego dobrego!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
Yoł1321
Nie byli słabymi trenerami i piłkarzami oczywi¶cie xD
(15.04.2018, 01:02)
Yoł1321
@aaa Nie powiedziałbym że najlepsi piłkarze to słabi trenerzy.Owszem Maradona,czy nawet Boniek byli słabi ale tacy jak Cruyff,Zidane,Simeone,Guardiol a,Del Bosque czy chociażby Luis Enrique nie byli słabymi piłkarzami.
(15.04.2018, 01:01)
!sss!
@???

obejrzyj se filmik pt."Słaby skoczek,¶wietny trener"
(13.04.2018, 14:28)
!!!
@???
Skoro Janus jest tylko bardzo dobrym organizatorem, to kto nauczył "beztalencie" Prevca masakrować rywali na skoczni?
(10.04.2018, 14:17)
marmi
W sumie chyba dobrze zrobił kończ±c karierę, gdyż od dawna się nie rozwijał a wręcz przeciwnie. Przynajmniej ust±pi miejsca w kadrach komu¶ innemu. Powodzenia w karierze trenerskiej życzę :)
@333
Ta konkurencja ma umowy sponsorskie i z tego co się orientuję dostaj± kasę za publikacje. Tutaj mamy typowo hobbystyczny portal, a ewentualne przychody id± na utrzymanie strony, redaktorzy publikuj± w wolnym czasie bez wynagrodzenia. Trzeba mieć to na uwadze zanim się zacznie narzekać... A teraz po sezonie nie ma po¶piechu z newsami typu zmiana trenera czy zakończenie przez kogo¶ kariery. Byle te ważniejsze były opublikowane jak zmiana trenera Japonii :)
(07.04.2018, 17:05)
???
@!!!

Chodziło mi o to,że Janus jest bardzo dobrym organizatorem.Uporz±dkował wszystko i dzięki temu stali się solidnym zespołem.Janus swoj± charyzm± ci±gn±ł zespół do przodu,mimo że na technice skoków się nie zna.

Bertoncelj jako nowy trener to fatalny wybór.Nie do¶ć,że nie ma charyzmy,to dodatkowo nie ma pojęcia o technice skoków.Ot,taki typowy prymus z kursu trenerskiego.
(07.04.2018, 15:14)
!!!
@???
Skoro słaby skoczek nie może być dobrym talentem, to dlaczego twierdziłe¶, że Prevc jest beztalenciem, który wszystko zawdzięcza Janusowi? Przecież taki sezon, jak 2015/16 w jego wykonaniu, mógł mieć albo zawodnik wybitnie utalentowany, albo kto¶ słabszy, ale ze znakomitym sztabem, nie ma tu miejsca na inne alternatywy. I czy Kojonkoski był słabym trenerem? Przecież miał raptem bodaj jedno miejsce w TOP10 P¦, a więc żadna rewelacja.
(07.04.2018, 13:34)
333
Czy redakcja ¶pi? Nie chce reklamować nikogo, ale konkurencja stale na bież±co informuje o wszystkim zwi±zanym ze skokami, tutaj mam wrażenie, że po sezonie zainteresowanie portalem przez redakcje spadło :(
(07.04.2018, 12:33)
troolol
informacja zdzis. Hideharu Miyahira trenerem japonczykow w skokach
(06.04.2018, 23:46)
LANSIK
Wojtek Topór obchodzi dzi¶ urodziny.WSZYSTKEGO NAJLEPSZEGO TRENERZE KADRY C.SUKCESÓW PODOPIECZNYCH I WIELU WSPANIAŁYCH PRZYGOD ZWIˇZANYCH ZE SKOKAMI.
(06.04.2018, 15:52)
Kolos
aaa

Z tym "jedynym z wielu klubów" to lekko przesadziłe¶, kluby które na powaĽnie szkol± skoczków moĽna policzyć na palcach dwóch r±k, je¶li nie na jednej.

Z reszt± się zgadzam
(06.04.2018, 01:54)
marian szpak
wreszcie
(05.04.2018, 23:24)
k
Napiszcie że Ykokawa nie jest Już trenerm japonii.SPORTS.IN.WINTER
(05.04.2018, 20:51)
aaa
słuchajcie Krzysiek ma prowadzić szkolenie z dziećmi w jednym z wielu klubów nie kardę polski .
Wiec uważam że krzysiek trafia na odpowiednie stanowisko mam nadzieje że będzię się pomału rozwijał jako trener a nie jak mateja odrazu stanowisko trenera kadry B najpierw trzeba popracować z dziećmi a potem można my¶leć o wyższych poziomach
(05.04.2018, 20:46)
Keicam
Zawsze był zawodnikiem, któremu brakowało mocy na progu - bez wiatru pod narty wręcz spadał z progu. Jego życiowy okres to był sezon 09/10 - wtedy wydawało się, że z bratem będ± stanowić przyszło¶ć naszych skoków.
(05.04.2018, 16:26)
???
Po prostu Mitter,Kruczek,Lepistoe,Norcic ,Maciusiak nie maj± wiedzy o skokach bo sami kiepsko skakali.Jakby mieli wiedzę to by byli chociaż przyzwoitymi skoczkami.

Nie można tego usprawiedliwiać predyspozycjami,żaden z nich nie ma gabarytów Johna Isnera:).
(05.04.2018, 16:06)
???
Słaby skoczek nie może być dobrym trenerem w skokach.Jak był słaby to oznacza,że po prostu brakuje mu wiedzy jak dobrze skakać.Teoria nie zast±pi praktyki.

Stoeckl i Schuster to co innego-oni po prostu stworzyli system,maj± kasę i tyle.

Schuster jak był trenerem Szwajcarów to nic nie osi±gn±ł.

Przypomnijc ie sobie sezon 2013/2014 w wykonaniu Norwegów.

Piłka nożna to co innego-tam trener odpowiada za taktykę.

To samo np. w biegach.Tam decyduj± predyspozycje,trener odpowiada za przygotowanie fizyczne.Dlatego to czy odnosił sukcesy nie ma znaczenia.
(05.04.2018, 15:58)
aaa
Tak, a najlepsi piłkarze to najlepsi trenerzy - patrz Boniek, Maradona... ehh głupoty.
(05.04.2018, 15:46)
luki
sceptyk

Ale ty głupoty piszesz. A Werner Schuster był słabym skoczkiem a teraz jest bardzo dobrym trenerem, to samo Alexander Stöckl . Łukasz Kruczek też był słabym skoczkiem a trenerem był na prawdę dobrym.
(05.04.2018, 12:35)
sceptyk
Kompletnie nie rozumiem tego, dlaczego słabi skoczkowie zostaj± trenerami. Nic z tego dobrego nie będzie. Słaby skoczek słabych zawodników wychowa, a potem będzie płacz i pytania: "Co się stało? Kto zawinił?"
(05.04.2018, 12:29)
LANSIK
Fajny chłopak szkoda że mu się nie powiodło ...