TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup

Sara Takanashi i Maren Lundby okazały się najlepsze w dwóch seriach treningowych rozegranych w Oberstdorfie w ramach Pucharu ¦wiata kobiet.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszym treningu na skoczni w Oberstdorfie najlepszy wynik uzyskała Sara Takanashi - 103 metry, która pokonała swoj± rodaczkę Yuki Ito (102,5 m). Trzecie miejsce zajęła Maren Lundby.

Norweżka uzyskała 99 metrów. Za ni± znalazły się Daniela Iraschko-Stolz i Katharina Althaus.

Anna Twardosz uplasowała się na 46. pozycji (67,5 m), a Kinga Rajda btła ostatnia (61 metrów).

Drugi trening to zdecydowana wygrana Maren Lundby. Norweżka poleciała na 103,5 metra i o prawie 10 punktów wyprzedziła Katharinę Althaus (98 m). Trzecie miejsce zajęła Sara Takanashi, czwarte Carina Vogt, a pi±te Yuki Ito.

Tym razem Polki także spisały się słabo. Kinga Rajda zajęła 50. miejsce, a Anna Twardosz 51.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
103.0
72.6
2
Yuki Ito
Japonia
102.5
72.4
3
Maren Lundby
Norwegia
99.0
70.7
4
Katharina Althaus
Niemcy
95.0
63.5
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
95.5
63.5
6
Ema Klinec
Słowenia
94.5
61.7
7
Carina Vogt
Niemcy
93.5
56.6
8
Chiara Hoelzl
Austria
93.0
54.9
9
Gianina Ernst
Niemcy
90.0
52.3
10
Ursa Bogataj
Słowenia
88.5
50.2
11
Nika Kriznar
Słowenia
88.0
49.9
12
Jerneja Brecl
Słowenia
89.0
48.6
13
Kaori Iwabuchi
Japonia
87.5
47.2
14
Juliane Seyfarth
Niemcy
88.0
46.8
15
Irina Avvakumova
Rosja
89.5
46.6
16
Anna Odine Stroem
Norwegia
83.0
42.8
17
Sofia Tikhonova
Rosja
86.0
41.7
18
Anna Rupprecht
Niemcy
86.0
41.1
19
Ramona Straub
Niemcy
84.5
40.2
20
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
83.0
39.1
21
Spela Rogelj
Słowenia
81.0
38.6
22
Lucile Morat
Francja
84.5
37.8
23
Lara Malsiner
Włochy
81.0
37.4
24
Julia Kykkänen
Finlandia
83.5
34.9
25
Yuka Seto
Japonia
79.0
34.6
26
Agnes Reisch
Niemcy
83.5
33.5
27
Lea Lemare
Francja
81.5
31.9
28
Silje Opseth
Norwegia
77.5
30.8
29
Katra Komar
Słowenia
81.0
30.2
30
Lidiia Iakovleva
Rosja
79.5
28.6
31
Ulrike Graessler
Niemcy
79.0
27.6
32
Lisa Eder
Austria
79.0
27.4
33
Manuela Malsiner
Włochy
76.5
26.9
34
Haruka Iwasa
Japonia
78.5
26.4
35
Pauline Hessler
Niemcy
78.5
25.4
36
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
78.0
24.6
37
Selina Freitag
Niemcy
78.5
23.5
38
Eva Pinkelnig
Austria
75.5
23.1
39
Arantxa Lancho
Niemcy
77.0
22.2
40
Sarah Hendrickson
USA
75.5
21.6
41
Nita Englund
USA
74.0
18.6
42
Romane Dieu
Francja
73.0
17.7
43
Anastasiya Barannikova
Rosja
72.0
13.3
44
Oceane Paillard
Francja
71.5
8.9
45
Marta Krepelkova
Czechy
69.0
5.5
46
Anna Twardosz
Polska
67.5
5.4
47
Julia Clair
Francja
67.0
3.0
48
Aleksandra Barantceva
Rosja
62.5
0.0
 
Jana Mrakotova
Czechy
65.0
0.0
 
Logan Sankey
USA
60.5
0.0
 
Kinga Rajda
Polska
61.0
0.0
 
Veronica Gianmoena
Włochy
62.5
0.0
 
Annika Belshaw
USA
65.5
0.0

Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Maren Lundby
Norwegia
103.5
82.1
2
Katharina Althaus
Niemcy
98.0
72.5
3
Sara Takanashi
Japonia
97.0
72.4
4
Carina Vogt
Niemcy
100.0
70.5
5
Yuki Ito
Japonia
97.0
70.1
6
Chiara Hoelzl
Austria
99.0
68.5
7
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
101.0
67.5
8
Nika Kriznar
Słowenia
94.5
59.8
9
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
96.0
57.7
10
Ursa Bogataj
Słowenia
96.0
55.3
 
Kaori Iwabuchi
Japonia
94.5
55.3
12
Ema Klinec
Słowenia
94.5
53.3
13
Juliane Seyfarth
Niemcy
94.0
52.3
14
Gianina Ernst
Niemcy
93.0
52.2
15
Silje Opseth
Norwegia
94.0
51.7
16
Anna Odine Stroem
Norwegia
93.0
49.5
17
Jerneja Brecl
Słowenia
93.0
49.3
18
Irina Avvakumova
Rosja
86.0
48.5
19
Lara Malsiner
Włochy
92.5
48.3
20
Sofia Tikhonova
Rosja
90.0
47.7
21
Julia Kykkänen
Finlandia
89.5
46.0
22
Agnes Reisch
Niemcy
93.5
45.0
23
Spela Rogelj
Słowenia
90.5
44.0
 
Manuela Malsiner
Włochy
89.5
44.0
25
Katra Komar
Słowenia
91.5
43.8
26
Lucile Morat
Francja
91.5
42.7
27
Anna Rupprecht
Niemcy
89.0
41.8
28
Anastasiya Barannikova
Rosja
88.5
41.6
29
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
90.0
40.6
30
Sarah Hendrickson
USA
85.0
37.7
31
Lisa Eder
Austria
86.5
37.4
32
Lea Lemare
Francja
84.5
36.3
33
Pauline Hessler
Niemcy
86.5
35.6
34
Yuka Seto
Japonia
85.0
35.4
35
Haruka Iwasa
Japonia
84.0
34.5
36
Eva Pinkelnig
Austria
84.5
34.4
37
Julia Clair
Francja
88.0
34.2
38
Selina Freitag
Niemcy
83.0
33.3
39
Lidiia Iakovleva
Rosja
80.5
28.0
40
Ulrike Graessler
Niemcy
81.5
27.2
41
Nita Englund
USA
78.0
25.7
42
Romane Dieu
Francja
76.0
22.3
43
Aleksandra Barantceva
Rosja
76.0
15.5
44
Oceane Paillard
Francja
75.5
15.2
45
Arantxa Lancho
Niemcy
74.0
14.2
46
Jana Mrakotova
Czechy
72.0
13.7
47
Annika Belshaw
USA
72.5
6.7
48
Marta Krepelkova
Czechy
70.5
3.3
49
Veronica Gianmoena
Włochy
67.0
0.9
50
Kinga Rajda
Polska
66.5
0.8
51
Logan Sankey
USA
61.5
0.0
 
Anna Twardosz
Polska
64.0
0.0
53
Ramona Straub
Niemcy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
skokomaniak
o nie :) już widzę dlaczego - czekałem do wyników treningu specjalnie i się złasiłem i przeliczyłem :)
(23.03.2018, 15:04)
skokomaniak
witam mam pytanie typowałem dzi¶ o 13:33 skoki kobiet na niedziele i pomnoży mi razy 1,5 a nie razy 2 a przecież do konkursu było więcej niż 2 doby
(23.03.2018, 15:02)
marmi
No tak, sam się na to już w przeszło¶ci nadziałem i straciłem mnożniki. Teraz i tak nie mogłem typować wcze¶niej bo nie miałem internetu, ale nie powinno tak być, zmiana czasu nie powinna tu być uwzględniana, powinni¶my liczyć 1 i 2 doby przed konkursem. Mam nadzieję, że da się to w przyszło¶ci zmienić...
(23.03.2018, 14:41)
zzz
Egzotyka w damskich skokach Arantxa Lancho :) Imię jakby baskijskie,przodkowie pewnie z płw. Iberyskiego :)
(23.03.2018, 14:40)
Paweł Stawowczyk
Już wiem - ZMIANA CZASU jest i godzinę krócej ¶pimy :) a więc jest 23 i 47 godzin.
(23.03.2018, 14:31)
kibicniedzielny
@Paweł Stawowczyk
Taki sam bł±d jest przy niedzielnym konkursie w Planicy.
(23.03.2018, 14:18)
kuba.923
Je¶li tak będzie w kwalifikacjach, to nici z awansu...
(23.03.2018, 14:05)
placek08
Chodzi o konkurs niedzielny o 14:15. Pokazuje x1,5.
(23.03.2018, 14:05)
Paweł Stawowczyk
Jutro konkurs jest o godz. 15, czyli za 25 godzin.

Jeżeli użytkownik wskazał swoje typy na mniej niż 48 godzin, ale więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem konkursu skoków, liczba otrzymanych przez niego punktów mnożona jest przez 1,5; w takiej sytuacji maksymalna liczba punktów do zdobycia to 420;
(23.03.2018, 14:00)
DragonL
jest jaki¶ bł±d w typerze, konkurs pań w Oberstdorfie pokazuje możliwo¶ć typowania x1,5 mimo że zostało więcej niż 48 godzin do rozpoczęcia.
(23.03.2018, 13:52)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ kobiet: Takanashi i Lundby najdalej na treningach
P¦ kobiet: Takanashi i Lundby najdalej na treningach

P¦ kobiet: Takanashi i Lundby najdalej na treningach

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »