TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC

Po ustaleniu kwot startowych na VII period pojawiło się pytanie, czy wykorzystamy pełny limit na zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem. Znamy już odpowiedź - jest twierdząca, na starcie stanie 13 skoczków.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Pełny skład na zakopiańskie konkursy CoC poznaliśmy dość wcześnie, bo na pięć dni przed pierwszymi zawodami. Wiemy już, że na Wielkiej Krokwi wystąpi trzynastu naszych reprezentantów - a więc wykorzystamy w całości przysługującą nam kwotę startową.

W Zakopanem zobaczymy zawodników wszystkich trzech grup szkoleniowych - kadrę A będzie reprezentować Krzysztof Miętus; kadrę B - Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Przemysław Kantyka, Stanisław Biela, Andrzej Stękała i Krzysztof Biegun; kadrę C - Tomasz Pilch, Paweł Wąsek, Bartosz Czyż, Kacper Juroszek i Karol Niemczyk. Oprócz wymienionych na zawody został powołany również Krzysztof Leja, trenujący poza kadrą.

W Zakopanem odbędą się dwa konkursy CoC - pierwszy w sobotę (poprzedzony dwiema seriami oficjalnego treningu), drugi w niedzielę.

Puchar Kontynentalny Zakopane
 
9 marca 2018 (piątek)
20:00
odprawa techniczna
 
10 marca 2018 (sobota)
10:00
oficjalny trening (dwie serie)
12:30
konkurs indywidualny
 
11 marca 2018 (niedziela)
9:00
seria próbna
10:30
konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
czesio
Czy zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem będą pokazywane w telewizji?
(09.03.2018, 08:49)
jb
@Barnaba W Lotosie zawodnicy z grupy senior i junior A skakali z tej samej belki w tym samym konkursie. Ich wyniki są porównywalne. Czyli np. w ostatnim konkursie Kastelik uzyskał w sumie trzeci wynik, przegrywając tylko z Leją i Skupieniem, a pokonując pozostałych seniorów. Zaś Skupień nie ma prawa startu w COC, bo nie zdobył jeszcze żadnego punktu FIS.
(07.03.2018, 16:32)
.
*Wcześniej
(07.03.2018, 15:17)
.
@marmi: Wcześneij pisałem znalezione cytaty. Linków wstawiać nie mogę, o Miętusie było na skijumping, a o Biegunie i Stękale na sportsinwinter.
(07.03.2018, 15:16)
barnaba
Nie wiem czy Kastelik jest w formie- w swojej kategorii był w czołówce Lotos Cup - co wielką sztuką nie jest. Wyprzedzający go z reguły Damian Skupień też nie dostał powołania.

A poza tym- nie kłóćmy się który zawodnik z szansami na zajęcie miejsc 40-60 powinien startować :)
(07.03.2018, 14:47)
marmi
@jb
Jeśli to wiesz i to było oficjalne, to powinno być dostępne jakieś źródło pewnie, odnajdziesz?
To by dawało podstawę, aby redakcja zmieniła zapowiedzi, jak w tym artykule. A skoro pisze jak pisze to oznacza, że nie ma informacji, które najwyraźniej masz Ty...
(06.03.2018, 23:04)
PZN
I sytuacja myślę że nie jest tak dobra jak ją malują ale obym się mylił
(06.03.2018, 22:58)
PZN
Naprawdę PZN robi wszystko by było jak najgorszej! Kastelik wrócił jest w formie chłopak chce skakać to powinni dać mu szansę a nie karać bo nie skakał i z niechcać! Czasem widać że Ziobro ma trochę racji ale on sam nie powinien tak postępować i oby Kastelika teraz nie udupili a widać że ma talent!
(06.03.2018, 22:56)
jb
Z tego, co wiem, to na początku października Miętus oficjalnie został przesunięty do kadry B, a Bukowski z B do C. Także Stękała i Biegun nie są już oficjalnie w kadrze B. W B obecnie jest 5 zawodników: Miętus, Zniszczoł, Murańka, Kantyka i Biela.
(06.03.2018, 16:29)
marmi
Po prostu kadry ustala się na rok i Miętus formalnie jest wciąż w kadrze A.
W praktyce jest traktowany i trenowany jak w kadrze B. Różnica jest jeśli się nie mylę w finansowaniu...
(06.03.2018, 12:19)
barnaba
Wystawiamy wszystkich, których mamy. W tym Miętusa i Bieguna, którzy chyba po tym sezonie jednak zakończą kariery...
(06.03.2018, 12:18)
.
@wb To nie wiem, może nie zaktualizowali.
(06.03.2018, 00:13)
wb
@. na oficjalnej stronie pzn zawodnicy są tak jak napisałem :x
(05.03.2018, 23:58)
.
@wb: "Mimo to, Stękała i Biegun oznajmili, że nie chcą zrezygnować, lecz będą walczyć o powrót do kadry. I tak się stało. Obaj wznowili treningi i są zdeterminowani do dalszej pracy. Na ten moment trenują w Austrii razem z reprezentacją juniorów."
(05.03.2018, 23:42)
.
@wb: "Odbyło się też spotkanie trenerów głównych z kierownictwem zarządu, na którym podjęto decyzję, iż Krzysztof Miętus będzie przygotowywał się z kadrą B"
(05.03.2018, 23:40)
Fileep86
Nieobecność Jarząbka i Bukowskiego jest oczywista, natomiast w przypadku Kastelika niestety była do przewidzenia. Forma lepsza niż Bieguna czy Bieli, ale zapewne zdecydowały kwestie hmmmm...pedgagoczino-wizerunko we. Czyli jakby to było, że młody sobie nagle wraca do skakania, dajemy mu z miejsca start w PK a on jeszcze leje kadrowiczów...
(05.03.2018, 23:33)
nieznany
Sposrod uprawnionych i aktywnych zawodnikow nominacji nie otrzymali Kastelik, Bukowski i Jarzabek. Nie uwzgledniam amatorsko skaczacych Rutkowskiego i Kukuly.
(05.03.2018, 22:49)
wb
@. Miętus jest w A, Biegun i Stękała w B (C to młodzieżowa)
(05.03.2018, 22:22)
.
@Redakcja: Miętus jest w kadrze B, a Stękała i Biegun w C.
(05.03.2018, 22:18)
Fan Tkaczenki
Gdzie jest Kastelik?
(05.03.2018, 22:08)