Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Druga seria treningowa na dużej skoczni w Pjongczangu - podobnie jak pierwsza - padła łupem Stephana Leyhe. Niemiec minimalnie pokonał Gregora Schlierenzauera...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startuj±cy z 24. belki Leyhe uzyskał 131 metrów (wiatr 0,06 m/s w plecy) - to pozwoliło mu o 0,3 punktu pokonać Gregora Schlierenzauera (129 m z 25. belki, ale przy wietrze 0,31 m/s w plecy).

Na kolejnych miejscach uplasowali się Japończycy - Taku Takeuchi (128,5 m) i Noriaki Kasai (129 m). W czołówce znaleĽli się także Clemens Aigner (126,5 m), Dienis Korniłow (128,5 m), Ryoyu Kobayashi (126 m) i Manuel Fettner (126,5 m).

Niemal wszyscy zawodnicy startowali z 25. belki; wyj±tkiem był Leyhe, dla którego rozbieg skrócono do 24. progu. Wiatr wiał z różnych stron z niewielk± sił± (do 0,4 m/s).

W dzisiejszym treningu Polacy, podobnie jak wielu innych skoczków, nie bior± udziału.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Stephan Leyhe
Niemcy
131.0
71.6
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
129.0
71.3
3
Taku Takeuchi
Japonia
128.5
67.6
4
Noriaki Kasai
Japonia
129.0
67.5
5
Clemens Aigner
Austria
126.5
67.4
6
Denis Kornilov
Rosja
128.5
66.7
7
Ryoyu Kobayashi
Japonia
126.0
66.5
8
Manuel Fettner
Austria
126.5
64.3
9
Junshiro Kobayashi
Japonia
125.0
58.3
10
Daiki Ito
Japonia
121.0
56.6
11
Mikhail Nazarov
Rosja
121.0
51.9
12
Sebastian Colloredo
Włochy
119.5
48.5
13
Alexey Romashov
Rosja
114.5
45.9
14
Cestmir Kozisek
Czechy
112.0
38.7
15
Artti Aigro
Estonia
112.0
37.6
16
Vojtech Stursa
Czechy
109.5
34.8
17
Eetu Nousiainen
Finlandia
109.5
32.1
18
Lukas Hlava
Czechy
108.5
31.6
19
Kevin Maltsev
Estonia
108.5
30.6
20
Federico Cecon
Włochy
103.0
20.0
21
Kamil Stoch
Polska
DNS
DNS
22
Richard Freitag
Niemcy
DNS
DNS
23
Andreas Wellinger
Niemcy
DNS
DNS
24
Daniel Andre Tande
Norwegia
DNS
DNS
25
Johann Andre Forfang
Norwegia
DNS
DNS
26
Robert Johansson
Norwegia
DNS
DNS
27
Stefan Kraft
Austria
DNS
DNS
28
Anders Fannemel
Norwegia
DNS
DNS
29
Dawid Kubacki
Polska
DNS
DNS
30
Markus Eisenbichler
Niemcy
DNS
DNS
31
Andreas Stjernen
Norwegia
DNS
DNS
32
Stefan Hula
Polska
DNS
DNS
33
Piotr Żyła
Polska
DNS
DNS
34
Jernej Damjan
Słowenia
DNS
DNS
35
Karl Geiger
Niemcy
DNS
DNS
36
Peter Prevc
Słowenia
DNS
DNS
37
Anze Semenic
Słowenia
DNS
DNS
38
Simon Ammann
Szwajcaria
DNS
DNS
39
Maciej Kot
Polska
DNS
DNS
40
Tilen Bartol
Słowenia
DNS
DNS
41
Michael Hayboeck
Austria
DNS
DNS
42
Timi Zajc
Słowenia
DNS
DNS
43
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
DNS
DNS
44
Kevin Bickner
USA
DNS
DNS
45
Antti Aalto
Finlandia
DNS
DNS
46
Roman Koudelka
Czechy
DNS
DNS
47
William Rhoads
USA
DNS
DNS
48
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
DNS
DNS
49
Alex Insam
Włochy
DNS
DNS
50
Evgeniy Klimov
Rosja
DNS
DNS
51
Vladimir Zografski
Bułgaria
DNS
DNS
52
Vincent Descombes Sevoie
Francja
DNS
DNS
53
Jonathan Learoyd
Francja
DNS
DNS
54
Michael Glasder
USA
DNS
DNS
55
Andreas Alamommo
Finlandia
DNS
DNS
56
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
DNS
DNS
57
Martti Nomme
Estonia
DNS
DNS
58
Seou Choi
Korea Pd.
DNS
DNS
59
Viktor Polasek
Czechy
DNS
DNS
60
Jarkko Määttä
Finlandia
DNS
DNS
61
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
DNS
DNS
62
Janne Ahonen
Finlandia
DNS
DNS
63
Casey Larson
USA
DNS
DNS
64
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
65
Davide Bresadola
Włochy
DNS
DNS
66
Je-Un Park
Korea Pd.
DNS
DNS
67
Heung Chul Choi
Korea Pd.
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
ZIO Pjongczang: Leyhe najlepszy również w drugiej serii treningowej
ZIO Pjongczang: Leyhe najlepszy również w drugiej serii treningowej

ZIO Pjongczang: Leyhe najlepszy również w drugiej serii treningowej

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich