Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Florian Altenburger uzyskał najlepszy rezultat podczas serii próbnej przed zawodami Pucharu Kontynentalnego mężczyzn w Brotterode. Najlepiej w¶ród Polaków spisał się Jakub Wolny...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startuj±cy z pi±tej belki Altenburger poleciał na odległo¶ć 114,5 metra (wiatr 0,23 m/s pod narty). To pozwoliło Austriakowi minimalnie pokonać Anze Laniska (108,5 m z wiatrem 0,9 m/s w plecy).

Na kolejnych pozycjach znaleĽli się Daniel Huber (114,5 m), Halvor Egner Granerud (110,5 m), Robert Kranjec (113,5 m) i Clemens Leitner (106,5 m).

W¶ród Polaków najlepiej poszło Jakubowi Wolnemu - skok na odległo¶ć 106,5 metra (wiatr 0,33 m/s w plecy) dał mu siódme miejsce. W drugiej dziesi±tce znaleĽli się Tomasz Pilch (106,5 m) i Aleksander Zniszczoł (103 m), a w trzeciej - Paweł W±sek (103,5 m). Przemysław Kantyka nie skakał.

Warunki w Brotterode s± dzi¶ zupełnie inne niż wczoraj i nie przeszkadzaj± w oddawaniu skoków. Wiatr wieje z różnych kierunków, ale jego prędko¶ć jest stosunkowo nieduża (do 1,1 m/s). Większo¶ć zawodników (poza pierwsz± szóstk±) startowała z pi±tej belki.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Florian Altenburger
Austria
114.5
79.7
2
Anze Lanisek
Słowenia
108.5
79.6
3
Daniel Huber
Austria
114.5
75.6
4
Halvor Egner Granerud
Norwegia
110.5
75.4
5
Robert Kranjec
Słowenia
113.5
74.3
6
Clemens Leitner
Austria
106.5
71.5
7
Jakub Wolny
Polska
106.5
70.4
 
Constantin Schmid
Niemcy
106.0
70.4
9
David Siegel
Niemcy
107.0
70.3
10
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
108.5
69.9
11
Marius Lindvik
Norwegia
106.0
69.5
12
Philipp Aschenwald
Austria
107.0
69.3
13
Nejc Dezman
Słowenia
106.0
67.9
14
Tomasz Pilch
Polska
106.5
65.3
15
Jurij Tepes
Słowenia
107.0
64.7
16
Bor Pavlovcic
Słowenia
106.5
64.6
17
Sondre Ringen
Norwegia
105.0
64.4
18
Joakim Aune
Norwegia
105.0
63.7
19
Joachim Hauer
Norwegia
103.0
63.1
20
Aleksander Zniszczoł
Polska
103.0
63.0
21
Killian Peier
Szwajcaria
100.5
62.7
22
Miran Zupancic
Słowenia
102.5
62.1
23
Moritz Baer
Niemcy
103.5
61.2
24
Ulrich Wohlgenannt
Austria
104.0
60.2
25
Andreas Schuler
Szwajcaria
101.0
59.6
26
Paweł W±sek
Polska
103.5
59.0
27
Manuel Poppinger
Austria
98.5
58.1
28
Tomas Vancura
Czechy
98.0
57.5
29
Aleksandr Bazhenov
Rosja
97.5
56.0
30
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
99.5
55.4
31
Paul Brasme
Francja
101.5
54.0
32
Mikhail Maksimochkin
Rosja
100.0
52.9
33
Frantisek Holik
Czechy
102.0
51.8
34
Martin Hamann
Niemcy
101.5
51.3
35
Filip Sakala
Czechy
94.5
49.8
 
Roberto Dellasega
Włochy
94.5
49.8
37
Niko Loeytaeinen
Finlandia
102.5
49.3
38
Stefan Huber
Austria
98.5
48.3
39
Daniele Varesco
Włochy
99.0
46.8
40
Tomaz Naglic
Słowenia
93.0
46.7
41
Luca Egloff
Szwajcaria
89.0
46.6
42
Zeno di Lenardo
Włochy
98.0
44.3
43
Damian Lasota
Czechy
89.0
36.2
44
Ayberk Demir
Turcja
84.5
33.0
45
Thomas Roch Dupland
Francja
82.0
27.7
46
Arttu Pohjola
Finlandia
82.0
25.7
47
Frans Taehkaevuori
Finlandia
79.5
23.3
48
Muhammet Ali Bedir
Turcja
84.0
22.3
49
Samet Karta
Turcja
83.0
19.6
50
Andreas Wank
Niemcy
DNS
DNS
51
Pius Paschke
Niemcy
DNS
DNS
52
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
DNS
53
Felix Hoffmann
Niemcy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Brotterode: Altenburger tuż przed Laniskiem w serii próbnej
CoC Brotterode: Altenburger tuż przed Laniskiem w serii próbnej

CoC Brotterode: Altenburger tuż przed Laniskiem w serii próbnej

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich