TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 15:15
Planica HS-102
FIS Cup

Eva Pinkelnig, Vanessa Moharitsch i Lisa Hirnen były najlepsze podczas treningów przed zawodami FIS Cup kobiet w Rastbüchl. W¶ród Polek najdalej latała Anna Twardosz...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej serii najdalej l±dowały Vanessa Moharitsch i Eva Pinkelnig - obie startowały z dziewi±tej belki i uzyskały po 71,5 metra. To pozwoliło im nieznacznie pokonać Annę Twardosz (71 m). Na kolejnych miejscach znalazły się Lisa Hirnen, Claudia Purker i Marita Kramer. Pozostałe dwie Polki, Kinga Rajda (66 m) i Kamila Karoiel (63 m) zajęły odpowiednio dziesi±te i dwunaste miejsce.

Druga runda padła łupem Lisy Hirnen (75,5 m). Austriaczka pokonała swoj± rodaczkę Maritę Kramer (75 m), a trzecia ponownie była Anna Twardosz (74,5 m, ale z krótszego rozbiegu). Koljne pozycje zajęły Eva Pinkelnig, Jenny Nowak i Alexandra Seifert. Kinga Rajda była tym razem szesnasta (66,5 m), a Kamila Karpiel - dwudziesta czwarta (60 m)


Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Vanessa Moharitsch
Austria
71.5
 
Eva Pinkelnig
Austria
71.5
3
Anna Twardosz
Polska
71.0
4
Lisa Hirnen
Austria
70.0
5
Claudia Purker
Austria
69.0
 
Marita Kramer
Austria
69.0
7
Astrid Moberg
Szwecja
68.0
8
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
67.5
9
Jana Mrakotova
Czechy
67.0
10
Kinga Rajda
Polska
66.0
11
Simona Weinlichova
Czechy
64.5
12
Kamila Karpiel
Polska
63.0
13
Alina Borodina
Rosja
62.5
14
Veronica Gianmoena
Włochy
62.0
15
Elisabeth Raudaschl
Austria
61.5
 
Virag Voros
Węgry
61.5
 
Martina Ambrosi
Włochy
61.5
18
Veronika Jencova
Czechy
54.5
19
Eva Hubinger
Austria
53.5
20
Veronika Shishkina
Kazachstan
48.5
21
Petra Hermanova
Czechy
46.0
22
Anna Cerna
Czechy
37.5
23
Selina Freitag
Niemcy
DNS
24
Agnes Reisch
Niemcy
DNS
25
Arantxa Lancho
Niemcy
DNS
26
Alexandra Seifert
Niemcy
DNS
27
Pauline Hessler
Niemcy
DNS
28
Josephin Laue
Niemcy
DNS
29
Sophia Maurus
Niemcy
DNS
30
Pia Lilian Kuebler
Niemcy
DNS
31
Henriette Kraus
Niemcy
DNS
32
Jenny Nowak
Niemcy
DNS
33
Sandra Mueller
Niemcy
DNS
34
Amelie Thannheimer
Niemcy
DNS
35
Alina Ihle
Niemcy
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Lisa Hirnen
Austria
75.5
2
Marita Kramer
Austria
75.0
3
Anna Twardosz
Polska
74.5
4
Eva Pinkelnig
Austria
74.0
5
Jenny Nowak
Niemcy
73.5
6
Alexandra Seifert
Niemcy
72.5
7
Elisabeth Raudaschl
Austria
70.5
 
Sandra Mueller
Niemcy
70.5
9
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
69.5
 
Vanessa Moharitsch
Austria
69.5
11
Josephin Laue
Niemcy
69.0
 
Jana Mrakotova
Czechy
69.0
 
Alina Borodina
Rosja
69.0
14
Claudia Purker
Austria
68.5
15
Astrid Moberg
Szwecja
68.0
16
Kinga Rajda
Polska
66.5
17
Pia Lilian Kuebler
Niemcy
65.0
 
Veronica Gianmoena
Włochy
65.0
 
Eva Hubinger
Austria
65.0
 
Martina Ambrosi
Włochy
65.0
21
Sophia Maurus
Niemcy
62.5
22
Virag Voros
Węgry
62.0
23
Amelie Thannheimer
Niemcy
61.5
24
Kamila Karpiel
Polska
60.0
 
Petra Hermanova
Czechy
60.0
26
Alina Ihle
Niemcy
59.0
27
Veronika Shishkina
Kazachstan
58.5
28
Simona Weinlichova
Czechy
56.5
29
Veronika Jencova
Czechy
54.5
30
Anna Cerna
Czechy
39.0
31
Selina Freitag
Niemcy
DNS
32
Agnes Reisch
Niemcy
DNS
33
Arantxa Lancho
Niemcy
DNS
34
Pauline Hessler
Niemcy
DNS
35
Henriette Kraus
Niemcy
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
adamo2811
ten fis cup to porabany jest ze przesuwaja zawody
(10.02.2018, 16:45)
Ania
Konkurs o 15:45. Proszę zamkn±ć typera
(10.02.2018, 15:57)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Pinkelnig, Moharitsch i Hirnen najlepsze na treningach, dobre skoki Twardosz
FIS Cup: Pinkelnig, Moharitsch i Hirnen najlepsze na treningach, dobre skoki Twardosz

FIS Cup: Pinkelnig, Moharitsch i Hirnen najlepsze na treningach, dobre skoki Twardosz

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »