Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Constantin Schmid uzyskał najlepszy rezultat w serii próbnej przed konkursem drużynowym o M¦ juniorów panów. Niemiec poleciał na 102,5 metra.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Drugie miejsce zaj±ł Jan Hoerl z Austrii (104 m), a trzecie Justin Lisso (101,5 m). W czołówce byli też Leitner i Pilch. Polak zaj±ł 5. miejsce z wynikiem 98 metrowym.

Niemcy bezapelacyjnie wygraliby zawody, je¶li byłby to konkurs. Na drugim miejscu znaleĽli się Austriacy, a na trzecim Słoweńcy. Trzeba jednak dodać, że nie skakał Marius Lindvik, a gdyby skakał to Norwegia byłaby najprawdopodobniej druga.

Polacy znaleĽli się na 4 (czyli 5 pozycji). Miejmy nadzieję, że powalczymy jednak o podium przy odrobinie szczę¶cia.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Constantin Schmid
Niemcy
102.5
87.5
2
Jan Hoerl
Austria
104.0
85.5
3
Justin Lisso
Niemcy
101.5
82.7
4
Clemens Leitner
Austria
98.0
78.5
5
Tomasz Pilch
Polska
98.0
77.7
6
Bor Pavlovcic
Słowenia
99.0
77.2
7
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
97.0
75.1
8
Zak Mogel
Słowenia
97.0
74.8
9
Philipp Raimund
Niemcy
98.0
74.0
10
Jonathan Learoyd
Francja
96.5
73.9
11
Mika Schwann
Austria
97.0
71.6
12
Aljaz Osterc
Słowenia
94.5
71.5
13
Cedrik Weigel
Niemcy
95.5
71.1
14
Bartosz Czyż
Polska
96.5
70.5
15
Andreas Alamommo
Finlandia
93.5
69.4
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
95.0
69.4
17
Paweł W±sek
Polska
93.0
68.4
18
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
93.5
68.0
19
Fredrik Villumstad
Norwegia
101.0
67.8
20
Domen Prevc
Słowenia
92.5
65.5
21
Taro Yamakawa
Japonia
92.5
65.3
22
Niko Loeytaeinen
Finlandia
94.0
61.7
23
Masamitsu Ito
Japonia
92.5
61.1
24
Mathis Contamine
Francja
97.0
60.2
25
Maximilian Lienher
Austria
89.0
57.2
26
Dominik Peter
Szwajcaria
91.0
55.8
27
Maksim Sergeev
Rosja
92.0
55.7
28
Jonne Veteläinen
Finlandia
86.0
53.7
29
Riki Kurita
Japonia
85.5
52.8
30
Kalle Heikkinen
Finlandia
86.0
52.2
31
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
85.0
51.2
32
Yuken Iwasa
Japonia
85.0
51.0
33
Frantisek Holik
Czechy
84.5
50.7
34
Mikhail Purtov
Rosja
86.5
50.1
35
Kacper Juroszek
Polska
85.0
49.6
36
Kiril Kotik
Rosja
84.5
49.4
37
Aleksandr Marchukov
Rosja
82.5
46.1
38
Olan Lacroix
Szwajcaria
83.5
42.7
39
Dusan Dolezel
Czechy
83.5
41.5
40
Alessandro Batby
Francja
79.5
39.7
41
Radek Selcer
Czechy
79.5
37.9
42
Casey Larson
USA
78.0
36.3
43
Lars Kindlimann
Szwajcaria
77.5
36.0
44
Andrew Urlaub
USA
76.5
34.6
45
Hunor Farkas
Rumunia
79.5
29.9
46
Decker Dean
USA
80.0
29.3
47
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
74.0
27.6
48
Valentin Foubert
Francja
72.5
23.4
49
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
68.5
16.5
50
Radek Rydl
Czechy
68.0
16.0
51
Hunter Gibson
USA
63.5
4.9
52
Marius Lindvik
Norwegia
DNS
DNS
53
Giovanni Bresadola
Włochy
DNS
DNS
54
Gabriele Zambelli
Włochy
DNS
DNS
55
Francesco Cecon
Włochy
DNS
DNS
56
Mattia Galiani
Włochy
DNS
DNS


Drużynowe wyniki serii próbnej
 
kraj
 
punkty
1
Niemcy
Niemcy
315.3
2
Austria
Austria
292.8
3
Słowenia
Słowenia
289.0
4
Polska
Polska
266.2
5
Finlandia
Finlandia
237.0
6
Japonia
Japonia
230.2
7
Norwegia*
Norwegia
212.3
8
Szwajcaria
Szwajcaria
202.5
9
Rosja
Rosja
201.3
10
Francja
Francja
197.2
11
Czechy
Czechy
146.1
12
Rumunia
Rumunia
125.2
13
USA
USA
105.1
14
Włochy*
Włochy
0.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J: Schmid i Niemcy najlepsi w serii próbnej
M¦J: Schmid i Niemcy najlepsi w serii próbnej

M¦J: Schmid i Niemcy najlepsi w serii próbnej

Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich