Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

W dzisiejszych wieczornych treningach przed zawodami drużynowymi wzięło udział zaledwie 41. skoczków. Serie wygrywali Justin Lisso z Niemiec i Maximilian Lienher z Austrii.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszej odsłonie najlepszy okazał się Justin Lisso (100,5 m), który pokonał swojego rodaka Lucę Rotha (100 m). Pozostali Niemcy nie skakali. Trzecie miejsce zaj±ł Thomas Aasen Markeng, a czwarty był Bartosz Czyż (95,5 m). W±sek zaj±ł 10. miejsce, Juroszek był czternasty, a Skupień 22-gi.

Druga seria treningowa to wygrana Maximiliana Lienhera ze skokiem na 98 metr. Drugi był Justin Lisso (97 m), a trzeci Riki Kurita. Bartosz Czyż (91,5 m) zaj±ł 8.miejsce.

Tomasz Pilch odpoczywał maj±c pewne miejsce w drużynie. Pozostała czwórka walczyła o ten przywilej.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Justin Lisso
Niemcy
100.5
85.5
2
Luca Roth
Niemcy
100.0
84.4
3
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
101.5
79.5
4
Bartosz Czyż
Polska
95.5
77.7
5
Bor Pavlovcic
Słowenia
92.0
77.0
6
Riki Kurita
Japonia
93.0
76.1
7
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
99.5
75.4
8
Maximilian Lienher
Austria
93.0
73.9
9
Andreas Alamommo
Finlandia
92.0
70.4
10
Paweł W±sek
Polska
89.5
68.7
11
Dominik Peter
Szwajcaria
95.0
67.5
12
Jonne Veteläinen
Finlandia
90.0
66.8
13
Julian Wienerroither
Austria
89.0
66.3
14
Kacper Juroszek
Polska
89.0
66.0
15
Aleksandr Marchukov
Rosja
94.0
65.3
16
Jan Kus
Słowenia
87.0
64.9
17
Masamitsu Ito
Japonia
86.0
63.4
 
Maksim Sergeev
Rosja
94.0
63.4
19
Kalle Heikkinen
Finlandia
88.0
63.3
20
Niko Kytoesaho
Finlandia
87.0
62.1
21
Niko Loeytaeinen
Finlandia
87.5
62.0
22
Damian Skupień
Polska
87.5
60.8
23
Taro Yamakawa
Japonia
84.5
58.9
24
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
90.0
56.7
25
Yuken Iwasa
Japonia
82.0
54.3
26
Frantisek Holik
Czechy
87.5
53.5
27
Radek Rydl
Czechy
87.0
48.2
28
Andrew Urlaub
USA
84.0
46.2
29
Radek Selcer
Czechy
85.0
44.7
 
Dusan Dolezel
Czechy
83.0
44.7
31
Olan Lacroix
Szwajcaria
83.0
44.0
32
Benedikt Holub
Czechy
82.5
43.5
33
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
82.0
43.3
34
Lars Kindlimann
Szwajcaria
82.5
41.3
 
Hunor Farkas
Rumunia
81.5
41.3
36
Decker Dean
USA
78.5
33.9
37
Mattia Galiani
Włochy
78.0
33.6
38
Hunter Gibson
USA
73.5
23.0
39
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
72.0
19.8
40
Nikita Devyatkin
Kazachstan
69.5
17.6
41
Sergey Zyryanov
Kazachstan
67.5
13.6
42
Domen Prevc
Słowenia
DNS
DNS
43
Aljaz Osterc
Słowenia
DNS
DNS
44
Zak Mogel
Słowenia
DNS
DNS
45
Cedrik Weigel
Niemcy
DNS
DNS
46
Constantin Schmid
Niemcy
DNS
DNS
47
Philipp Raimund
Niemcy
DNS
DNS
48
Mika Schwann
Austria
DNS
DNS
49
Clemens Leitner
Austria
DNS
DNS
50
Jan Hoerl
Austria
DNS
DNS
51
Ren Nikaido
Japonia
DNS
DNS
52
Tomasz Pilch
Polska
DNS
DNS
53
Mikhail Purtov
Rosja
DNS
DNS
54
Kiril Kotik
Rosja
DNS
DNS
55
Casey Larson
USA
DNS
DNS
56
Fredrik Villumstad
Norwegia
DNS
DNS
57
Jesper Oedegaard
Norwegia
DNS
DNS
58
Marius Lindvik
Norwegia
DNS
DNS
59
Espen Jacobsen
Norwegia
DNS
DNS
60
Jonathan Learoyd
Francja
DNS
DNS
61
Valentin Foubert
Francja
DNS
DNS
62
Mathis Contamine
Francja
DNS
DNS
63
Alessandro Batby
Francja
DNS
DNS
64
Gabriele Zambelli
Włochy
DNS
DNS
65
Francesco Cecon
Włochy
DNS
DNS
66
Giovanni Bresadola
Włochy
DNS
DNS
67
Ivan Zelenchuk
Ukraina
DNS
DNS
68
Andrii Vaskul
Ukraina
DNS
DNS
69
Muhammed Munir Gungen
Turcja
DNS
DNS
70
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
DNS
71
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
72
Florian Molnar
Węgry
DNS
DNS
73
Taavi Pappel
Estonia
DNS
DNS
74
Kevin Maltsev
Estonia
DNS
DNS
75
Artti Aigro
Estonia
DNS
DNS

Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Maximilian Lienher
Austria
98.0
73.3
2
Justin Lisso
Niemcy
97.0
73.0
3
Riki Kurita
Japonia
96.5
72.5
4
Luca Roth
Niemcy
96.5
72.1
5
Bor Pavlovcic
Słowenia
98.5
71.9
6
Julian Wienerroither
Austria
95.0
69.7
7
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
92.0
68.8
8
Bartosz Czyż
Polska
91.5
67.3
9
Jan Kus
Słowenia
93.5
65.7
10
Andreas Alamommo
Finlandia
91.0
65.0
11
Niko Loeytaeinen
Finlandia
88.5
60.6
12
Masamitsu Ito
Japonia
86.0
59.4
13
Jonne Veteläinen
Finlandia
86.0
57.2
14
Kalle Heikkinen
Finlandia
86.5
56.4
15
Aleksandr Marchukov
Rosja
85.0
55.7
16
Yuken Iwasa
Japonia
84.5
54.1
17
Paweł W±sek
Polska
84.0
53.4
18
Kacper Juroszek
Polska
83.5
52.7
19
Dominik Peter
Szwajcaria
85.0
52.6
20
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
85.0
50.9
21
Maksim Sergeev
Rosja
83.0
50.0
22
Taro Yamakawa
Japonia
84.5
47.6
23
Damian Skupień
Polska
80.5
46.2
24
Hunor Farkas
Rumunia
82.0
42.4
25
Dusan Dolezel
Czechy
79.0
40.8
26
Niko Kytoesaho
Finlandia
78.5
40.0
27
Frantisek Holik
Czechy
78.5
39.6
28
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
78.0
37.8
29
Lars Kindlimann
Szwajcaria
77.0
37.6
30
Andrew Urlaub
USA
79.0
36.6
31
Olan Lacroix
Szwajcaria
75.0
33.6
32
Radek Selcer
Czechy
73.0
28.1
33
Decker Dean
USA
73.0
26.7
34
Benedikt Holub
Czechy
71.5
24.6
35
Radek Rydl
Czechy
69.5
22.6
36
Nikita Devyatkin
Kazachstan
70.0
20.1
37
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
67.5
17.5
38
Sergey Zyryanov
Kazachstan
69.0
15.6
39
Hunter Gibson
USA
66.0
13.9
40
Mattia Galiani
Włochy
67.5
12.6
41
Domen Prevc
Słowenia
DNS
DNS
42
Aljaz Osterc
Słowenia
DNS
DNS
43
Zak Mogel
Słowenia
DNS
DNS
44
Cedrik Weigel
Niemcy
DNS
DNS
45
Constantin Schmid
Niemcy
DNS
DNS
46
Philipp Raimund
Niemcy
DNS
DNS
47
Mika Schwann
Austria
DNS
DNS
48
Clemens Leitner
Austria
DNS
DNS
49
Jan Hoerl
Austria
DNS
DNS
50
Ren Nikaido
Japonia
DNS
DNS
51
Tomasz Pilch
Polska
DNS
DNS
52
Mikhail Purtov
Rosja
DNS
DNS
53
Kiril Kotik
Rosja
DNS
DNS
54
Casey Larson
USA
DNS
DNS
55
Fredrik Villumstad
Norwegia
DNS
DNS
56
Jesper Oedegaard
Norwegia
DNS
DNS
57
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
DNS
DNS
58
Marius Lindvik
Norwegia
DNS
DNS
59
Espen Jacobsen
Norwegia
DNS
DNS
60
Jonathan Learoyd
Francja
DNS
DNS
61
Valentin Foubert
Francja
DNS
DNS
62
Mathis Contamine
Francja
DNS
DNS
63
Alessandro Batby
Francja
DNS
DNS
64
Gabriele Zambelli
Włochy
DNS
DNS
65
Francesco Cecon
Włochy
DNS
DNS
66
Giovanni Bresadola
Włochy
DNS
DNS
67
Ivan Zelenchuk
Ukraina
DNS
DNS
68
Andrii Vaskul
Ukraina
DNS
DNS
69
Muhammed Munir Gungen
Turcja
DNS
DNS
70
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
DNS
71
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
72
Florian Molnar
Węgry
DNS
DNS
73
Taavi Pappel
Estonia
DNS
DNS
74
Kevin Maltsev
Estonia
DNS
DNS
75
Artti Aigro
Estonia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J: Lisso i Lienher najlepsi na treningach
M¦J: Lisso i Lienher najlepsi na treningach

M¦J: Lisso i Lienher najlepsi na treningach

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
11:05
P¦ Klingenthal
11:45
P¦ Klingenthal
13:00
P¦ Klingenthal
13:45
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M (2)
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
zobacz skoki na żywo - P¦ Klingenthal »                        
ukryj »