TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Nawet najwięksi optymiści nie spodziewali się takiego rozpoczęcia Turnieju Czterech Skoczni. Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Stoch, który bardziej cieszył się z sukcesów D. Kubackiego i S. Huli.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Po pierwszej serii Stoch zajmował czwarte miejsce, a do prowadzącego Stefana Krafta tracił tylko 4,4 punktu. W trudnych warunkach to Polak poradził sobie najlepiej - po skoku na odległość 137 metrów wyszedł na pierwsze miejsce i nie opuścił go już do końca.

- Mieliśmy bardzo trudne warunki, a kluczowe było skupienie się na swojej pracy. Bardzo się cieszę, że udało mi się wykonać moją robotę - wyjaśnił swój sposób na sukces.

O ile jednak zwycięstwo Stocha nie było niespodzianką (w końcu był zaliczany do grona faworytów), to pewnym zaskoczeniem była trzecia lokata (pierwsze podium w karierze) Dawida Kubackiego i piąte miejsce Stefana Huli, dla którego również to najlepszy wynik w historii startów.

- Bardziej niż ze swojego zwycięstwa cieszę się z wyników Dawida i Stefana - to dla nich ogromny sukces. Jestem naprawdę szczęśliwy! - podsumował występ polskich skoczków Stoch.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
Wojtasierda
Kamil to mój idol dlatego że jest
WSPANIAŁYM WŁADCĄ SKOKÓW
(30.12.2017, 22:50)
SkiTeamSompolno2007
Stoch Freitag i Kraft mają największe szanse wygrać tcs A sam konkurs w którym wiało dość mocno w plecy pokazuje jak słabi są Norwegowie .Widac ze tylko potrafią skakać dobrze gdy wieje pod narty i mogą rozciągnąć swój kombinezon jak latawiec
(30.12.2017, 21:40)
kwasyl
pytanie do Pana Z takim loginem. oto on "" ???" Czy forfang jest zawodnikiem światowej klasy ?? yyy no nie wydaje mi się... w zeszłym sezonie skakał w pucharze kontynentalnym i zajmował słabe pozycje. A teraz 5 konkurs co mu w miarę dobrze idzie jest już zawodnikiem klasy światowej?? według Ciebie?? No chyba tak . to nie pisz takich bzdur znawco skoków
(30.12.2017, 21:20)
Eve
Świetnie że nasi skoczkowie trzymają się razem i cieszą się z sukcesów kolegów. W grupie siła ;) Wśród jeszcze niedawno niepokonanych Austriaków była silna rywalizacja i do czego doprowadziła?
(30.12.2017, 20:46)
Jaro
Dużym plusem sezonu ogórkowego w skokach jest brak na forum "znawców", trolli, osób dotkniętych upośledzeniem językowym, wszelkiej maści hejterów i innych chłopców-onetowców. Niestety, wraz z zimą i sukcesami Polaków istoty te budzą się do życia i ruszają na forumowy żer... Aż się nie chce tu zaglądać...
(30.12.2017, 20:30)
marmi
Z tymi największymi optymistami to chyba racja. Kto wytypował w piątce trzech Polaków (nieważne miejsca i którzy) ręka do góry! Ja jednego i nie na pierwszym miejscu :)
@Marco
Z pierwszą częścią wypowiedzi można się zgodzić, natomiast w I serii miał gorsze warunki i sobie w nich poradził, jakby skakał z >1m/s w plecy to oczywiście nie skoczyłby tyle ale też nie musiałby tyle skoczyć. Pozostaje pytanie czy by wygrał, albo gdyby warunki nie pogorszyły się Freitagowi i Kraftowi. Tego się nie dowiemy, ale można przypuszczać, że wygrałby Freitag przed Stochem. Tym razem szczęście i bardzo dobre skoki były po naszej stronie (nie licząc pecha do warunków i słabszego 2. skoku Żyły).
Natomiast tej końcówki mogłeś sobie oszczędzić, a przede wszystkim naucz się pisać po polsku, używaj wielkich liter i znaków przestankowych!
@Aro
T woja wypowiedź wygląda niewiele lepiej, tylko początek poprawny... Z początkiem też się zgadzam i znowu końcówka niepotrzebna z tym 1939, no chyba że to pamiętasz, co raczej niemożliwe.
Jeśli ktoś się zastanawia czemu nie replikuję "znawcy" to z prostego powodu, że z trollami się nie dyskutuje.
(30.12.2017, 20:04)
???
Tą wypowiedzią Stoch potwierdził to co...ja myślę.

Stoch,Kasai,Fo rfang,je szcze kilku.To klasowi skoczkowie.

Kubacki,F reitag,H ula.Przeciętniacy,aczkolwiek szacunek za to co robią w tym sezonie.

Stoch zdaje sobie sprawę,że ma talent i nie musi się specjalnie wysilać,żeby osiągać sukcesy w niszowym sporcie.Stąd jego sukcesy już go po prostu "nie jarają".

Szacun za podejście Panie Kamilu i powodzenia.Zwycięstwo w TCS jest już pewno,na 90% powtórzy też wyczyn Hannawalda.

Noriaki na lotach powinien odżyć.
(30.12.2017, 19:51)
Aro
Panowie mówicie o warunkach i w sporcie trzeba miedz szczescie aby cos osiagnac i nie rozumiem jak mozna nie kibicowac polaka tylko fraitagowi jak 2 komentarze po mniżej trzeba byc patryjotą i komu jak komu ale niemcą no kazdy robi jak uwaza ale ten 1939 rok przychodzi na myśl.
Pozdrawiam
(30.12.2017, 19:50)
Znawca
I nikt nie napisze oczywiście ze Stoch to daleka rodzina Waltera Hofera... Szkoda Ryśka i Dawida
(30.12.2017, 19:41)
Marco
stochowi sie udało zawsze ma szczecie mial najlepsze warunki w drugiej seri i sie mu udało ciekawe czy jakby skakal przy wietrze w plecy ponad1m/s to ciekawe czy by skoczyl 137m mam nadzieje ze rychu piatek z nim wygra i kibicuje rychowi
(30.12.2017, 19:38)
DragonL
*Kamila, oczywiście, sorry za małą literkę w imieniu tak Wielkiego Mistrza
(30.12.2017, 19:38)
DragonL
To pokazuje prawdziwą klasę Mistrza, taka wypowiedź. Gratulacje dla kamila i wszystkich naszych skoczków! Do siego Roku!
(30.12.2017, 19:36)