TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Daniel Andre Tande wygrał kwalifikacje do drugiego konkursu Pucharu ¦wiata w Niżnym Tagile. Awans wywalczyli wszyscy reprezentanci Polski, z których najwyżej uplasował się Kamil Stoch...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W sprzyjaj±cych warunkach (wiatr 1,39 m/s pod narty) Tande poleciał na odległo¶ć 134,5 metra. To pozwoliło mu wyprzedzić Andreasa Wellingera (127,5 m; wiatr 0,86 m/s) o 8,8 punktu.

Na kolejnych miejscach uplasowali się Simon Ammann (128,5 m), Stefan Kraft (126,5 m), Markus Eisenbichler (127 m) i Andreas Stjernen (128 m).

Do konkursu głównego awansowali wszyscy Polacy zgłoszeni do rywalizacji. Najwyżej spo¶ród nich uplasował się Kamil Stoch - skok na odległo¶ć 121,5 metra (wiatr 0,55 m/s pod narty) dał mu dwunast± lokatę. W drugiej dziesi±tce sklasyfikowano również Dawida Kubackiego (122,5 m - dwunasty), Stefana Hulę (125 m - trzynasty) i Macieja Kota (118 m - osiemnasty). Z kolei Jakub Wolny (113 m) i Piotr Żyła (109 m) zajęli miejsca w czwartej dziesi±tce.

Spory wpływ na uzyskiwane przez skoczków rezultaty miał wiatr - podmuchy pod narty osi±gały siłę do 1,6 m/s, choć zanotowano też niekorzystne dla skoczków pomiary (do 0,4 m/s). Mimo to belka startowa przez cał± serię pozostawała w tej samej - czwartej - bramce.

Wyniki kwalifikacji
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Daniel Andre Tande
Norwegia
134.5
129.3
2
Andreas Wellinger
Niemcy
127.5
120.5
3
Simon Ammann
Szwajcaria
128.5
120.3
4
Stefan Kraft
Austria
126.5
117.9
5
Markus Eisenbichler
Niemcy
127.0
114.3
6
Andreas Stjernen
Norwegia
128.0
114.0
7
Richard Freitag
Niemcy
124.5
113.5
8
Stephan Leyhe
Niemcy
122.0
113.4
9
Manuel Fettner
Austria
120.5
112.2
10
Pius Paschke
Niemcy
123.0
111.5
11
Clemens Aigner
Austria
122.0
109.9
12
Kamil Stoch
Polska
121.5
109.8
13
Dawid Kubacki
Polska
122.5
108.3
14
Anders Fannemel
Norwegia
121.0
107.8
15
Stefan Hula
Polska
125.0
107.3
 
Michael Hayboeck
Austria
122.0
107.3
17
Vojtech Stursa
Czechy
123.0
106.1
18
Maciej Kot
Polska
118.0
104.8
19
Anze Semenic
Słowenia
118.5
104.4
20
Karl Geiger
Niemcy
117.5
104.3
21
Peter Prevc
Słowenia
119.0
103.6
22
Daniel Huber
Austria
122.0
103.0
23
Tilen Bartol
Słowenia
117.5
101.2
24
Jernej Damjan
Słowenia
118.5
100.4
25
Antti Aalto
Finlandia
118.5
99.8
26
Johann Andre Forfang
Norwegia
116.5
98.5
27
William Rhoads
USA
116.5
97.9
28
Manuel Poppinger
Austria
120.5
97.3
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
113.5
97.3
30
Robert Johansson
Norwegia
113.5
95.0
31
Timi Zajc
Słowenia
117.0
94.6
32
Lukas Hlava
Czechy
115.0
93.8
33
Andreas Alamommo
Finlandia
112.0
93.1
34
Jakub Wolny
Polska
113.0
92.2
35
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
116.0
91.8
36
Alex Insam
Włochy
113.0
89.9
37
Piotr Żyła
Polska
109.0
89.6
 
Evgeniy Klimov
Rosja
113.0
89.6
39
Yukiya Sato
Japonia
116.0
88.8
40
Halvor Egner Granerud
Norwegia
114.0
88.7
41
Dimitry Vassiliev
Rosja
110.5
88.0
42
Killian Peier
Szwajcaria
110.0
87.3
43
Eetu Nousiainen
Finlandia
116.5
87.1
44
Vladimir Zografski
Bułgaria
110.0
86.9
45
Denis Kornilov
Rosja
111.5
86.6
 
Robert Kranjec
Słowenia
111.0
86.6
47
Davide Bresadola
Włochy
108.5
85.9
48
Naoki Nakamura
Japonia
110.0
84.9
49
Markus Schiffner
Austria
109.5
84.1
50
Viktor Polasek
Czechy
110.0
83.6
51
Kento Sakuyama
Japonia
110.0
83.4
52
David Siegel
Niemcy
108.0
83.0
53
Michael Glasder
USA
107.5
80.7
54
Ilmir Hazetdinov
Rosja
107.0
79.8
55
Tomas Vancura
Czechy
108.0
77.8
56
Yumu Harada
Japonia
105.0
75.9
57
Sebastian Colloredo
Włochy
101.0
75.4
58
Anze Lanisek
Słowenia
103.0
75.2
59
Kevin Bickner
USA
105.5
72.4
60
Mikhail Nazarov
Rosja
105.0
71.5
61
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
101.0
70.9
62
Masamitsu Ito
Japonia
95.0
66.8
63
Aleksandr Bazhenov
Rosja
99.0
65.7
64
Andreas Schuler
Szwajcaria
101.0
65.1
65
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
98.5
64.0
66
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
96.0
60.8
67
Mikhail Maksimochkin
Rosja
94.0
60.6
68
Alexey Romashov
Rosja
92.5
57.3
69
Marat Zhaparov
Kazachstan
91.0
52.3
70
Seou Choi
Korea Pd.
88.5
45.4

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
nmrd
Tande to łosiust.
(03.12.2017, 16:37)
marmi
W¶ród odpadniętych niespodzianek raczej tym razem nie ma.
Za to 5 Niemców w 10, 6ty z nich Geiger 20ty, czyli lider po pierwszej serii wczoraj...
@Redakcja: pomylili¶cie kolejno¶ć niektórych Polaków, warto to poprawić :)
(03.12.2017, 15:45)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Niżny Tagił: Tande najlepszy w kwalifikacjach, wszyscy Polacy z awansem
P¦ Niżny Tagił: Tande najlepszy w kwalifikacjach, wszyscy Polacy z awansem

P¦ Niżny Tagił: Tande najlepszy w kwalifikacjach, wszyscy Polacy z awansem

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »