Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

12 ekip zobaczymy na starcie jutrzejszego konkursu drużynowego Puchar ¦wiata. Nasi reprezentanci nie zmieniaj± się. Biało-czerwonych barw i pozycji lidera bronić będ± Żyła, Kubacki, Kot i Stoch.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Polacy, jak zd±żyli¶my się już przyzwyczaić, s± faworytami do zwycięstwa, choć podobnie jak w Wi¶le, będzie o nie trudno. Tam przegrali¶my z Norwegami, którzy tutaj również prezentowali się dobrze z wpadkami losowymi (czytaj wiatr). Forfang, Tande, Fannemel i Johansson będ± groĽnymi rywalami.

S± jeszcze Niemcy, którzy wystawili inny skład niż w Polsce. Pius Paschke zast±pi Stephana Leyhe. U Austriaków za Aignera pojawi się do¶wiadczony Fettner, a Japończycy z uwagi na absencje Ito wystawi± dwóch braci Kobayashi.

Na koniec wielka niewiadoma - Słoweńcy, którzy skakali ze zmiennym szczę¶ciem dzi¶. Najpewniejsi wydawali się Damjan i Lanisek. Prevca stać na fenomenalny lot, a Semenic ma skoczyć co może...

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
A. Korolev
Kazachstan
2
D. Bresadola
Włochy
3
V. Polasek
Czechy
4
A. Alamommo
Finlandia
5
M. Nazarov
Rosja
6
G. Deschwanden
Szwajcaria
7
A. Semenic
Słowenia
8
T. Takeuchi
Japonia
9
M. Eisenbichler
Niemcy
10
M. Hayboeck
Austria
11
R. Johansson
Norwegia
12
P. Żyła
Polska
13
N. Karpenko
Kazachstan
14
Z. di Lenardo
Włochy
15
T. Vancura
Czechy
16
J. Määttä
Finlandia
17
R. Trofimov
Rosja
18
A. Schuler
Szwajcaria
19
A. Lanisek
Słowenia
20
R. Kobayashi
Japonia
21
P. Paschke
Niemcy
22
M. Fettner
Austria
23
A. Fannemel
Norwegia
24
D. Kubacki
Polska
25
M. Zhaparov
Kazachstan
26
A. Insam
Włochy
27
V. Stursa
Czechy
28
J. Ahonen
Finlandia
29
E. Klimov
Rosja
30
K. Peier
Szwajcaria
31
J. Damjan
Słowenia
32
N. Kasai
Japonia
33
A. Wellinger
Niemcy
34
D. Huber
Austria
35
D. Tande
Norwegia
36
M. Kot
Polska
37
S. Tkachenko
Kazachstan
38
S. Colloredo
Włochy
39
R. Koudelka
Czechy
40
A. Aalto
Finlandia
41
D. Kornilov
Rosja
42
S. Ammann
Szwajcaria
43
P. Prevc
Słowenia
44
J. Kobayashi
Japonia
45
R. Freitag
Niemcy
46
S. Kraft
Austria
47
J. Forfang
Norwegia
48
K. Stoch
Polska

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
Sweet
No ciekawe że Stefan jeszcze nie dostał szansy ale na Wiener Neustadt dostanie napewno jak kto¶ będzie zawodzil.
(25.11.2017, 15:21)
J.A.Forfang
@skokowy mag Zimosport
Trener oszczędza Miętusa na ZIO. Co prawda i tak zdobyłby nam 4 złota, ale tak może mieć większ± przewagę.
(25.11.2017, 15:15)
Prosty_Ziom
@jak my¶licie No według mnie to on powinien wystartować zamiast Żyly
(25.11.2017, 14:01)
Prosty_Ziom
@Zimosport Racja znów ten sam skład mógłbym dać szanse Huli zamiast Żyły bo on lubi z ma¶cić drugi skok
(25.11.2017, 14:00)
Zimosport
Ja nie chcę tutaj narzekać żeby nie zostać nazwanym skokowym magiem, ale żeby pomin±ć w składzie Krzysztofa Miętusa to już jest po prostu strasznie dziwne? Takiego asa w rękawie trenera? Dziwne te rzeczy dziej± się na ¶wiecie. Przecież jakby Miętus skakał to pierwsze miejsce pewne! (co z tego że od końca) a tak to znów ten sam oklepany skład, Żyła? Żyła teraz to kobyła to już można było kogo¶ innego wstawić.
(25.11.2017, 10:24)
jak my¶licie
Hula skrzywdzony???
(25.11.2017, 02:33)
fan skoków85
Wyniki konkursu drużynowego w Kuusamo według ¶redniej z treningów i kwalifikacji+ noty za styl z kwalifikacji*2:
1.Niemcy 907,0 pkt.
2.POLSKA 841,0 pkt.
3.Norwegia 795,4 pkt.
4.Słowenia 787,6 pkt.
5.Austria 776,4 pkt.
6.Japonia 754,2 pkt.
7.Finlandia 645,0 pkt.
8.Szwajcaria 641,2 pkt.
9.Włochy 582,8 pkt.
10.Czechy 540,2 pkt.
11.Rosja 517,4 pkt.
12.Kazachstan 323,2 pkt.

Oczywi¶cie mam ¶wiadomo¶ć warunków na treningach i to, że wyniki przez to były tragiczne i beznadziejne, więc w konkursie może być zupełnie inaczej. Ponownie brak Huli, który miał 4. u nas ¶redni±, minimalnie gorsz± od Żyły, brak Aignera, który był dużo lepszy od Hubera, brak Graneruda, który był dużo lepszy od Tandego.
(25.11.2017, 02:11)
lolek
Bedzie trudno wygrac przede wszystkim z norwegi± i niemcami jesli warunki beda rowne dla wszstkich to stawiam ze niemcy wygraj± a polska bedzie 2
(24.11.2017, 23:06)
abnus
Mój bł±d, dzięki. :)
(24.11.2017, 21:45)
jaa
@abnus
Dokładnie, przeoczyłe¶ co¶. Konkretnie to, że Polacy wyprzedzili Norwegów w PN po konkursie indywidualnym
(24.11.2017, 21:25)
Maqur
@abnus no chyba jednak polacy beda konczyc kazda grupe, bo nasi skoczkowie prowadza w pucharze narodów
(24.11.2017, 21:21)
abnus
"Biało-czerwonych barw i pozycji lidera bronić będ±..." może co¶ przeoczyłem albo zminiły się zasady, ale my¶lałem, że pozycji lidera bronić będ± Norwegowie i to ich reprezentanci a nie Polacy będ± kończyć każd± kolejn± grupę...
(24.11.2017, 21:18)
Zahhovak
Włosi mog± być po 1 serii bardzo wysoko jak na nich.
(24.11.2017, 20:59)
cedryk
"Na koniec wielka niewiadoma - Słoweńcy, którzy skakali ze zmiennym szczę¶ciem dzi¶. Najpewniejsi wydawali się Damjan i Lanisek. Prevca stać na fenomenalny lot, a Semenic ma skoczyć co może..."

O co chodzi??