Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Jernej Damjan wygrał drugi trening w Ruce. Słoweniec poleciał na 139,5 metra. Drugi był Anders Fannemel (141,5 m), a trzecie miejsce wspólnie zajęli Johann Andre Forfang (141 m) i Peter Prevc z najdłuższym skokiem na 144 metry.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Najlepszy z Polaków był Maciej Kot - 5. miejsce i 141 metrów. Piotr Żyła zaj±ł 12-t± lokatę, Stefan Hula 20-t±, Kubacki 23-ci±, a Wolny 24-t±.

Z trudnymi warunkami nie poradziło sobie wielu zawodników z czołówki w tym Kraft i Stoch.

Zawodnicy skakali z 9, 10, 9, 8 i znów 9 belki.

Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jernej Damjan
Słowenia
139.5
86.9
2
Anders Fannemel
Norwegia
141.5
85.9
3
Johann Andre Forfang
Norwegia
141.0
85.3
 
Peter Prevc
Słowenia
144.0
85.3
5
Maciej Kot
Polska
141.0
83.5
6
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
133.0
75.3
7
Robert Johansson
Norwegia
132.5
71.2
8
Halvor Egner Granerud
Norwegia
135.5
68.8
9
Anze Lanisek
Słowenia
125.0
63.1
10
Richard Freitag
Niemcy
125.0
63.0
11
Antti Aalto
Finlandia
131.5
61.8
12
Piotr Żyła
Polska
121.5
60.8
13
Taku Takeuchi
Japonia
130.5
60.3
14
Sebastian Colloredo
Włochy
129.0
60.0
15
Davide Bresadola
Włochy
131.5
59.8
16
Clemens Aigner
Austria
128.0
59.2
17
Eetu Nousiainen
Finlandia
123.0
57.8
18
Junshiro Kobayashi
Japonia
118.5
55.8
19
Andreas Alamommo
Finlandia
122.5
54.9
20
Stefan Hula
Polska
124.0
54.7
21
Anze Semenic
Słowenia
116.5
54.3
22
Pius Paschke
Niemcy
122.0
54.2
23
Dawid Kubacki
Polska
123.0
54.1
24
Jakub Wolny
Polska
118.5
52.6
25
Viktor Polasek
Czechy
129.5
51.6
26
Robert Kranjec
Słowenia
119.0
48.3
27
Vojtech Stursa
Czechy
119.0
47.9
28
Janne Ahonen
Finlandia
117.0
47.1
29
Manuel Fettner
Austria
113.0
46.1
30
Evgeniy Klimov
Rosja
115.5
45.8
31
Karl Geiger
Niemcy
113.0
44.3
32
Jarkko Määttä
Finlandia
117.0
43.7
33
Juho Ojala
Finlandia
114.0
43.2
34
Ryoyu Kobayashi
Japonia
112.5
38.4
35
Simon Ammann
Szwajcaria
113.5
35.1
36
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
112.0
34.7
37
Stephan Leyhe
Niemcy
110.0
34.0
38
Killian Peier
Szwajcaria
108.0
33.0
39
Michael Glasder
USA
114.5
32.5
40
Stefan Kraft
Austria
108.0
32.1
41
Michael Hayboeck
Austria
113.0
31.6
42
Roman Koudelka
Czechy
109.0
27.9
43
Markus Schiffner
Austria
105.5
27.8
44
Kamil Stoch
Polska
100.0
24.7
45
Kevin Maltsev
Estonia
104.0
23.9
46
Daniel Andre Tande
Norwegia
103.0
23.3
47
William Rhoads
USA
103.0
22.5
48
Vincent Descombes Sevoie
Francja
95.0
21.2
49
Markus Eisenbichler
Niemcy
96.0
20.9
50
Daniel Huber
Austria
102.0
18.5
51
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
105.5
18.4
52
Andreas Wellinger
Niemcy
99.0
17.4
53
Manuel Poppinger
Austria
105.5
16.3
54
David Siegel
Niemcy
105.0
15.1
55
Lauri Asikainen
Finlandia
98.0
14.0
56
Andreas Schuler
Szwajcaria
99.0
12.1
57
Niko Kytoesaho
Finlandia
95.0
8.7
58
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
96.5
7.8
59
Mikhail Nazarov
Rosja
97.0
5.6
60
Andreas Stjernen
Norwegia
88.5
4.3
61
Tilen Bartol
Słowenia
96.5
3.0
62
Noriaki Kasai
Japonia
76.0
0.0
 
Zeno di Lenardo
Włochy
80.0
0.0
 
Alex Insam
Włochy
74.0
0.0
 
Kevin Bickner
USA
85.0
0.0
 
Denis Kornilov
Rosja
87.0
0.0
 
Martti Nomme
Estonia
79.0
0.0
 
Tomas Vancura
Czechy
87.5
0.0
 
Jurij Tepes
Słowenia
73.0
0.0
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
85.0
0.0
 
Frans Taehkaevuori
Finlandia
78.0
0.0
 
Janne Korhonen
Finlandia
77.0
0.0
73
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
74
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
75
Alexey Korolev
Kazachstan
DNS
DNS
76
Nikolay Karpenko
Kazachstan
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
Funemanka
Cieszę się, że Jernej wrócił do P¦ :)
(24.11.2017, 23:44)
TzB
A Kazachowie co zmajstrowali?
(24.11.2017, 20:17)
marmi
Mimo wszystko zarówno Stoch jak i Kraft do konkursu by weszli, z czołówki odpadliby za to Kasai i Wellinger...
(24.11.2017, 19:35)
lolek
Oj widze ze ciezko z warunkami i przez to ze czolowa 10 sie musi kwalifikowac to pewnie 2 odpadnie z czolowej 10p¶ jak nic
(24.11.2017, 18:24)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Ruka: Damjan wygrywa drugi trening
P¦ Ruka: Damjan wygrywa drugi trening

P¦ Ruka: Damjan wygrywa drugi trening

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich