Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Nejc Dezman wygrał serię próbn± przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal. Wyprzedził Felixa Hoffmanna i Tilena Bartola.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Najlepszy z Polaków był Bartłomiej Kłusek, który zaj±ł 15-t± pozycję.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nejc Dezman
Słowenia
135.0
74.3
2
Felix Hoffmann
Niemcy
134.5
73.8
3
Tilen Bartol
Słowenia
132.5
72.5
4
Joachim Hauer
Norwegia
128.0
67.1
5
Rok Tarman
Słowenia
131.0
66.9
6
Florian Altenburger
Austria
129.5
66.5
 
Lauri Asikainen
Finlandia
131.5
66.5
8
Luca Roth
Niemcy
130.5
66.3
9
Markus Eisenbichler
Niemcy
129.5
65.9
10
Richard Haukedal
Norwegia
127.5
63.7
11
Vincent Descombes Sevoie
Francja
126.5
63.0
12
Richard Freitag
Niemcy
126.0
61.9
13
Timi Zajc
Słowenia
126.5
61.8
 
Daniel Huber
Austria
126.0
61.8
15
Bartłomiej Kłusek
Polska
127.0
61.5
16
Yuya Yamada
Japonia
123.5
60.8
 
Domen Prevc
Słowenia
124.5
60.8
18
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
125.0
60.4
19
Johannes Schubert
Niemcy
126.5
60.2
20
David Siegel
Niemcy
126.5
60.1
21
Eetu Nousiainen
Finlandia
122.5
59.2
22
Przemysław Kantyka
Polska
124.0
59.1
23
Jarkko Määttä
Finlandia
126.5
58.6
24
Dimitry Vassiliev
Rosja
123.5
58.2
25
Andraz Pograjc
Słowenia
124.0
58.0
26
Stefan Huber
Austria
124.5
57.7
27
Artti Aigro
Estonia
123.5
57.0
28
Dominik Maylaender
Niemcy
125.5
56.8
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
122.0
56.4
30
Julian Hahn
Niemcy
123.5
55.8
 
Tim Fuchs
Niemcy
124.0
55.8
32
Janni Reisenauer
Austria
120.0
53.6
33
Klemens Murańka
Polska
121.5
53.5
34
Cestmir Kozisek
Czechy
122.5
53.4
35
Moritz Baer
Niemcy
120.0
52.4
36
Marius Lindvik
Norwegia
119.5
52.1
37
Gabriel Karlen
Szwajcaria
119.5
51.5
38
Jan Kus
Słowenia
119.0
51.2
39
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
120.5
51.1
40
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
122.5
50.5
41
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
120.5
50.1
42
Joakim Aune
Norwegia
120.5
49.5
43
Tomofumi Naito
Japonia
117.0
48.6
 
Martti Nomme
Estonia
118.5
48.6
45
Tom Hilde
Norwegia
118.5
48.3
46
Matthew Soukup
Kanada
121.0
47.4
 
Joshua Maurer
Kanada
120.5
47.4
48
Justin Lisso
Niemcy
117.5
46.6
49
Eduard Torok
Rumunia
117.5
45.6
50
Fabian Seidl
Niemcy
118.5
45.0
51
Paweł W±sek
Polska
116.5
44.4
52
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
118.0
43.8
53
Marinus Kraus
Niemcy
117.5
43.5
54
Jonathan Learoyd
Francja
117.0
43.4
 
Roberto Dellasega
Włochy
119.0
43.4
56
AJ Brown
USA
117.5
42.5
57
Filip Sakala
Czechy
115.5
42.1
58
Ulrich Wohlgenannt
Austria
118.0
41.7
59
Zeno di Lenardo
Włochy
115.5
40.7
 
Damian Lasota
Czechy
117.0
40.7
61
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
113.0
40.5
62
Dominik Peter
Szwajcaria
115.5
40.1
63
Thomas Roch Dupland
Francja
116.0
38.5
64
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
113.0
36.0
65
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
112.0
33.4
66
Nikolay Karpenko
Kazachstan
112.0
31.1
67
Thomas Lackner
Austria
108.0
30.8
68
Kevin Maltsev
Estonia
109.0
30.6
69
Nicholas Mattoon
USA
111.0
30.3
70
Federico Cecon
Włochy
110.0
28.2
71
Casey Larson
USA
107.5
27.7
72
Kenta Takehana
Japonia
108.0
24.8
73
Muhammet Ali Bedir
Turcja
106.0
23.1
74
Ilya Kratov
Kazachstan
106.0
21.0
75
Stepan Pasichnyk
Ukraina
104.5
20.7
76
Yevgen Marusyak
Ukraina
102.5
18.1
77
Minato Mabuchi
Japonia
98.5
6.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Dezman wygrywa serię próbn±
CoC: Dezman wygrywa serię próbn±

CoC: Dezman wygrywa serię próbn±

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich