Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Juliane Seyfarth wygrała pierwszy konkurs letniego Pucharu Kontynentalnego kobiet w Trondheim. Świetne trzecie miejsce zajęła Kamila Karpiel, która została samodzielną liderką cyklu.

To był bardzo udany dzień dla Juliane Seyfarth - urodziwa reprezentantka Niemiec najpierw była najlepsza na treningu (96 m) i w serii próbnej (100 m), a następnie zdominowała obie rundy konkursowe. 27-latka w zawodach latała na odległość 100,5 oraz 98,5 metra - to dało jej aż 20,7 punktu przewagi nad Alieksandrą Barancewą (94,5 i 96 m).

Po raz kolejny tego lata na podium stanęła Kamila Karpiel. Reprezentantka AZS Zakopane skakała na odległość 94 i 96 metrów, co dało jej trzecie miejsce i samodzielne prowadzenie w klasyfikacji generalnej letniego CoC. Nad Ramoną Straub (dziś czwarta - 92 i 94,5 m) Polka ma jednak tylko dziesięć punktów przewagi - o ostatecznym zwycięstwie zdecyduje więc jutrzejszy konkurs.

W czołówce dzisiejszych zawodów znalazły się także Anniken Mork (94,5 i 88 m), Lidia Jakowlewa (92 i 93 m), Maria Jakowlewa (89,5 i 90 m), Jana Mrakotowa (90,5 i 88 ), Elisabeth Raudaschl (91 i 88,5 m) oraz Susanna Foesstroem (85 i 94,5 m).

Warto zaznaczyć, że przyzwoicie w konkursie spisały się również dwie inne nasze zawodniczki - Kinga Rajda była czternasta (86 i 85,5 m), a Anna Twardosz - piętnasta (83,5 i 87 m).

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Juliane Seyfarth
Niemcy
100.5
98.5
269.4
2
Aleksandra Barantceva
Rosja
94.5
96.0
248.7
3
Kamila Karpiel
Polska
94.0
96.0
238.9
4
Ramona Straub
Niemcy
92.0
94.5
233.0
5
Anniken Mork
Norwegia
94.5
88.0
229.8
6
Lidiia Iakovleva
Rosja
92.0
93.0
229.0
7
Mariia Iakovleva
Rosja
89.5
90.0
218.9
8
Jana Mrakotova
Czechy
90.5
88.0
218.7
9
Elisabeth Raudaschl
Austria
91.0
88.5
215.5
10
Susanna Forsstroem
Finlandia
85.0
94.5
212.7
11
Thea Sofie Kleven
Norwegia
88.0
85.5
212.6
12
Anna Odine Stroem
Norwegia
87.5
91.5
211.6
13
Anna Shpynyeva
Rosja
81.0
95.5
202.4
14
Kinga Rajda
Polska
86.0
85.5
200.7
15
Anna Twardosz
Polska
83.5
87.0
199.8
16
Frida Westman
Szwecja
82.5
84.5
185.8
17
Hanna Midtsundstad
Norwegia
80.5
86.0
185.7
18
Veronica Gianmoena
Włochy
85.5
83.0
183.7
19
Karoline Roestad
Norwegia
77.0
85.0
175.3
20
Natsuka Sawaya
Japonia
75.0
84.5
172.2
21
Kaede Narita
Japonia
82.5
88.5
167.7
22
Julia Tervahartiala
Finlandia
72.5
85.0
167.0
23
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
75.0
80.0
163.1
24
Virag Voros
Węgry
76.0
73.5
141.8
25
Astrid Moberg
Szwecja
74.5
73.0
134.8
26
Thea Oeihaugen
Norwegia
68.0
71.0
118.0
27
Mari Leinan Lund
Norwegia
68.5
67.5
105.1
28
Karoline Bjerke Skatvedt
Norwegia
66.0
64.0
95.0
29
Astrid Louise Baarset
Norwegia
56.5
56.0
58.8
30
Eva Elise Amble
Norwegia
75.0
DNS
56.3
31
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
DNS
 
DNS

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Juliane Seyfarth
Niemcy
96.0
70.0
2
Aleksandra Barantceva
Rosja
91.0
60.8
3
Kamila Karpiel
Polska
90.0
58.3
4
Mariia Iakovleva
Rosja
84.0
49.6
5
Anna Odine Stroem
Norwegia
85.0
49.5
6
Kinga Rajda
Polska
83.0
44.1
7
Kaede Narita
Japonia
82.0
42.9
8
Veronica Gianmoena
Włochy
82.0
42.1
9
Lidiia Iakovleva
Rosja
81.5
41.6
10
Anna Shpynyeva
Rosja
79.5
39.1
11
Elisabeth Raudaschl
Austria
79.0
36.2
12
Ramona Straub
Niemcy
80.0
35.5
13
Thea Sofie Kleven
Norwegia
78.0
35.2
14
Frida Westman
Szwecja
78.5
35.1
15
Natsuka Sawaya
Japonia
76.0
29.0
16
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
72.0
23.8
17
Hanna Midtsundstad
Norwegia
71.5
22.0
18
Anna Twardosz
Polska
72.0
21.7
19
Karoline Roestad
Norwegia
73.0
21.1
20
Astrid Moberg
Szwecja
73.0
20.6
21
Eva Elise Amble
Norwegia
70.0
14.5
22
Virag Voros
Węgry
67.0
13.6
23
Julia Tervahartiala
Finlandia
69.0
13.4
24
Mari Leinan Lund
Norwegia
68.0
12.9
25
Thea Oeihaugen
Norwegia
68.0
9.7
26
Astrid Louise Baarset
Norwegia
55.0
-14.3

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Juliane Seyfarth
Niemcy
100.0
75.8
2
Ramona Straub
Niemcy
88.5
62.4
3
Kamila Karpiel
Polska
90.0
60.4
4
Aleksandra Barantceva
Rosja
91.5
56.8
5
Susanna Forsstroem
Finlandia
87.5
53.3
6
Jana Mrakotova
Czechy
90.5
52.5
 
Mariia Iakovleva
Rosja
88.0
52.5
8
Lidiia Iakovleva
Rosja
83.0
46.3
9
Anniken Mork
Norwegia
84.5
46.2
10
Veronica Gianmoena
Włochy
87.0
45.8
11
Kaede Narita
Japonia
81.0
44.4
12
Anna Twardosz
Polska
84.0
44.1
13
Kinga Rajda
Polska
82.0
39.6
14
Frida Westman
Szwecja
82.5
39.4
15
Elisabeth Raudaschl
Austria
82.5
38.7
16
Karoline Roestad
Norwegia
79.0
33.0
17
Natsuka Sawaya
Japonia
77.0
30.4
18
Anna Shpynyeva
Rosja
74.0
29.4
19
Hanna Midtsundstad
Norwegia
75.5
26.4
20
Mari Leinan Lund
Norwegia
73.5
24.0
21
Julia Tervahartiala
Finlandia
74.5
22.3
22
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
74.0
20.9
23
Eva Elise Amble
Norwegia
72.0
16.2
24
Thea Oeihaugen
Norwegia
67.0
13.2
25
Astrid Moberg
Szwecja
64.5
10.2
26
Virag Voros
Węgry
67.0
5.7
27
Karoline Bjerke Skatvedt
Norwegia
63.5
4.7
28
Astrid Louise Baarset
Norwegia
50.5
0.0

klasyfikacja generalna letniego CoC »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
jakubbruno
i do fis kobiet tez nie ma typera a szkoda - duzo pisze sie o rownym traktowaniu kobiet i mezczyzn w skokach a nawet redakcja typera na kobiet nie daje:P
(16.09.2017, 11:27)
adamo2811
Witam mam pytanie dlaczego niema typera dla COC kobiet
(16.09.2017, 09:15)
DragonL
Szkoda, że Kamila nie dostała szansy w LGP, a byłoby miejsce 10-15 i historyczne duże punkty, w zimie nie wiadomo jak będzie, oby dobrze. Może taka polska Takanashi wyrosnie;)
(16.09.2017, 04:06)
marmi
Bardzo ładnie nasze dziewczyny się spisały, gratulacje!
(15.09.2017, 23:45)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Trondheim: Zwycięstwo Seyfarth, Karpiel trzecia
CoC Trondheim: Zwycięstwo Seyfarth, Karpiel trzecia

CoC Trondheim: Zwycięstwo Seyfarth, Karpiel trzecia

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich