Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Po odwołaniu wtorkowego konkursu Raw Air w Lillehammer pojawiły się głosy, że dodatkowe zawody mog± zostać zorganizowane w Vikersund. Mamy już potwierdzenie tej decyzji.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Na pocz±tek rywalizacji w Vikersund zamiast kwalifikacji skoczków czeka pierwszy konkurs indywidualny. Zawody będ± składać się tylko z jednej serii, a na ich starcie stan± wszyscy zgłoszeni skoczkowie.

Zgodnie z wcze¶niejszymi planami w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy, a w niedzielę - konkurs indywidualny. Seria próbna przed drużynówk± została zamieniona na kwalifikacje do konkursu niedzielnego.

Puchar ¦wiata Vikersund (RAW AIR)
 
17 marca 2017 (pi±tek)
14:00
odprawa techniczna
15:00
oficjalny trening
16:30
konkurs indywidualny (RAW AIR) - jedna seria
 
18 marca 2017 (sobota)
14:15
kwalifikacje (RAW AIR)
16:15
konkurs drużynowy (RAW AIR)
 
19 marca 2017 (niedziela)
13:00
seria próbna
14:15
konkurs indywidualny (RAW AIR)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
banderass
czyli hofer juz zdecydował ze KK jest dla Krafta...
(16.03.2017, 16:38)
taka jedna
Czy sobotnie kwalifikacje się licz± do pucharu RAW AIR? Bo widzę, że nie ma przy nich dopisku w nawiasie RAW AIR i dlatego pytam.
(16.03.2017, 16:17)
marmi
@TzB
Czy to jest pewne? Miałem nadzieję, że przebuduj± mamuta na następne M¦L, które u nich wypadaj±. Bilety s± tak drogie a ludzi tak dużo, że chyba by się opłaciło.
W sumie raz tylko byłem, choć mam tylko godzinę drogi. Trzeba było jeĽdzić póki były zawody. Likwidacja dużych skoczni to powolny upadek skoków w danym kraju niestety. Tak było z Thunder Bay i Kanad±, Strbskim Plesem i Słowacj±. Kiedy¶ mieli zawodników w czołówce, teraz się nie licz±...
(16.03.2017, 14:49)
TzB
Dariop niestety w Harahovie planowane jest postawienie osiedla w miejscu skoczni... :P zreszt± Czesi stracili zainteresowanie skokami niestety. A szkoda bo z Wrocka bliżej i taniej do Czech jechać jak do Zakopca przeludnionego :)
(16.03.2017, 11:47)
Polonus
To już nie jest puchar ¦wiata.
To jest farsa. Jaki¶ wy¶cig szczurów, może chartów. Najlepiej żeby na każdej skoczni skakali do pierwszego trupa, co panie Hofer?
Co to za pomysł przylecieć na mamuta i po jednym próbnym skoku brać udział w zawodach.
Na koniec sezonu pięć indywidualnych konkursów na mamutach w sytuacji kiedy Norwegowie i Niemcy skacz± w strojach zdjętych żywcem z polatuch. Kpi± z nas żywcem w żywe oczy. niczym Norwegia w biegach.
(16.03.2017, 08:17)
dariop
dogadać się z Czehami i pokazać jak sie robi konkursy dla ludzi -4 skocznie po pol-cze :Wisła,Zakopane,Liberec,Haraho w temat do ogarnircia tylko sponsora znaleĽć
(16.03.2017, 07:50)
fax
Tak swoj± drog± ciekaw jestem, skoro ¶wiatłe kierownictwo naszej kochanej dyscypliny dba o pełn± sprawiedliwo¶ć to czy w końcu wpadnie na to, żeby konkursy jednoseryjne były też punktowane za połowę (z zaokr±gleniem do dołu lub góry)? Zwycięzca 50 pkt, drugi 40... 4. miejsce 25 pkt, 5. 22 lub 23, itd...
(15.03.2017, 21:47)
kibic
zlikwidować ten pomylony turniej !!! A wprowadzić turniej nordycki czterech skoczni to by w zupełno¶ci wystarczyło
(15.03.2017, 21:13)
Lili22
Będzie transmisja pi±tkowego konkursu w TVP?
(15.03.2017, 20:23)
marmi
@halba85
A Ty potrafisz? Nxblabla pytał o NIEDZIELNˇ serię próbn±, ta jest bez zmian. Pytanie też trochę bez sensu bo nie ma już następnego konkursu w turnieju, no ale może tego nie zauważył :)
(15.03.2017, 19:37)
halba85
Wy potraficie czytać?chyba pisze że w sb.kwalifikacje do nd.konkursu
(15.03.2017, 19:17)
marmi
Konkurs jednoseryjny z założenia jest bez sensu, nie ma powodu aby zakładać z góry tylko jedn± serię.
Niepotrzebnie go tak w ogóle organizuj± ale jeżeli już to robi± to powinny być 2 serie.
(15.03.2017, 18:47)
sf±xxdksldsss
@Nxmjduruxjudj
Zostaje próbn± bez zmian. Do czego miałyby to być kwalifikacje? ;)
(15.03.2017, 18:43)
japitole
Ale wymy¶lili z t± jedn± seri±. Może następnym razem pół serii zrobić i niech zawodnicy graj± w kamień-papier-nożyce, o to który startuje.
(15.03.2017, 18:08)
Nxmjduruxjudj
Takie pytanie - w niedzielę próbna pozostanie próbn± i startuj± wszyscy zgłoszeni, czy zamieniaj± na kwalifikacje? I je¶li będ± kwalifikacje, to czy będ± liczone do turnieju?

Swoj± drog± szkoda, że konkurs jednoseryjny - rok temu też w pi±tek zamienili kwalifikacje na konkurs, i to aż o dwudziestej, a mimo wszystko dwie serie były.
(15.03.2017, 17:45)
jandalf
To nie jest zbyt m±dre.
(15.03.2017, 17:45)
EMIL
fajnie