Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

62 skoczków z 16 państw pojawiło się na starcie konkursów Pucharu Kontynentalnego, które w ten weekend odbęd± się w Zakopanem na Wielkiej Krokwi.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W¶ród zgłoszonych s± oczywi¶cie Polacy, którzy wykorzystaj± kwotę narodow±. Oprócz czwórki: Wolny, Zniszczoł, Biegun i Kłusek, na skoczni pojawi± się Paweł W±sek, Stanisław Biela, Bartosz Czyż, Krzysztof Miętus, Przemysław Kantyka i Tomasz Pilch.

Na starcie zabrakło lidera cyklu, który bierze udział w norweskim Raw Air. S± za to Miran Zupacic i Clemens Aigner, którzy będ± chcieli powalczyć o prym w całym cyklu.

Pierwsze skoki w sobotę od 10:00. Na 12:30 przewidziano konkurs. W niedzielę zawody odbęd± się o 10:30.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
Tomasz Pilch
Polska
2
Przemysław Kantyka
Polska
3
Krzysztof Miętus
Polska
4
Bartosz Czyż
Polska
5
Jesper Oedegaard
Norwegia
6
Seou Choi
Korea Pd.
7
Zeno di Lenardo
Włochy
8
Christian Inngjerdingen
Szwecja
9
Fredrik Villumstad
Norwegia
10
Lukas Hlava
Czechy
11
Martti Nomme
Estonia
12
Ilya Kratov
Kazachstan
13
Vadim Shishkin
Rosja
14
Nigel Lauchlan
Kanada
15
Robin Pedersen
Norwegia
16
Andreas Alamommo
Finlandia
17
Juho Ojala
Finlandia
18
Sondre Ringen
Norwegia
19
Roman Nogin
Kazachstan
20
Oscar P. Westerheim
Norwegia
21
Matthew Soukup
Kanada
22
Vladislav Boyarintsev
Rosja
23
Joshua Maurer
Kanada
24
AJ Brown
USA
25
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
26
Kevin Maltsev
Estonia
27
Alexey Korolev
Kazachstan
28
Stanisław Biela
Polska
29
Nicholas Mattoon
USA
30
Paweł W±sek
Polska
31
Bartłomiej Kłusek
Polska
32
Federico Cecon
Włochy
33
Luca Egloff
Szwajcaria
34
Artii Aigro
Estonia
35
Fabian Seidl
Niemcy
36
Gabriel Karlen
Szwajcaria
37
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
38
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
39
Filip Sakala
Czechy
40
Janne Korhonen
Finlandia
41
Cestmir Kozisek
Czechy
42
Krzysztof Biegun
Polska
43
Aleksander Zniszczoł
Polska
44
Martin Hamann
Niemcy
45
Thomas Lackner
Austria
46
Julian Hahn
Niemcy
47
Jan Matura
Czechy
48
Constantin Schmid
Niemcy
49
Aljaz Osterc
Słowenia
50
Rok Tarman
Słowenia
51
Jakub Wolny
Polska
52
Rok Justin
Słowenia
53
Felix Hoffmann
Niemcy
54
Maximilian Steiner
Austria
55
Cene Prevc
Słowenia
56
Pius Paschke
Niemcy
57
Elias Tollinger
Austria
58
Jaka Hvala
Słowenia
59
Stefan Huber
Austria
60
Daniel Huber
Austria
61
Clemens Aigner
Austria
62
Miran Zupancic
Słowenia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
jadebowczyk
@ aaa

Z tob± się zgodzę Fis Cup daje prawo startu w PK a nie Fis Race Kazachowie najwyżej dostan± wysok± karę za łamanie przepisów.
(11.03.2017, 12:23)
Radzik
Widocznie jest w gorszej dyspozycji niż Miętus.
(11.03.2017, 10:23)
Pawmak
Je¶li byłby naci±gany, to niedobrze (a akurat Kazachowie maj± w kim wybierać, taki Karpienko jest i teraz w lepszej formie), ale może jest taka zasada, że np. miejsce w "10" FIS Race jest tyle warte, co punkty FIS Cup? To by pasowało zarówno do startu Nogina w 2015, jak i tego. W każdym razie redakcja o niczym takim nie wie, bo nie ma go na li¶cie z prawem startu.
(11.03.2017, 10:20)
Jacek32
Dla mnie bardziej ciekawy jest brak Kostalika od obecno¶ci Nogina. I tak klepnie bulę więc w czym problem? Widocznie uznali że może startować i tyle. Proste rozwi±zanie.
A dla mnei prawdziwym skandalem jest brak Kostelika i nikt jako¶ nie porusza tematu, on jest 100 razy lepszy od Miętusa..czy od Czyża, był wysoko w tym ostatnich zawodach w Polsce, a was obchodzi jaki¶ Nogin..nie moję tego poj±ć..
(11.03.2017, 10:19)
zkt
Sandell i Ingebrajten dostan± za rok misje odbudowy szwedzkich skoków???
Jest to bardzo mozliwe ze Szwedzi opłac± Sandella by znowu dla nich skakał :p
(11.03.2017, 10:17)
scn
Bardzo dobrze ze regulamin jest naci±gany bo skoki upadaj± kiedys w P¦ bralo udzial 75-82, a w CoC nawet 83-96 skoczków i to było super ogromna selekcja kazdy sie staral a teraz?
Mamy garstki skoczkow PS i CoC najlepsi skacza se kwali na półgwizdka bo kazdy sredniorozgarniety skoczek kwali przzechodzi, bardzo dobrze ze na RawRace wprowadzono noty z kwali jako wazne do tabeli koncowej przynajmniej tu nie ma olewania!
(11.03.2017, 10:14)
aaa
Wg regulaminu nie powinien być dopuszczony. Ciekawe.
(11.03.2017, 10:01)
Pawmak
Możesz się zamkn±ć? Chodzi o regulamin.
Rzeczywi¶cie Nogin w karierze tylko w FIS Race zdobywał punkty (a startował już w LPK w 2015), więc może one maj± jakie¶ znaczenie? Przynajmniej miejsce w "10" konkursu FIS Race, bo wtedy by pasowało.
(11.03.2017, 09:56)
Jacek32
@jadebowczyk
A co ciebie to obchodzi? nie masz innych problemów tylko przejmować się jakim¶ Noginem?
(11.03.2017, 09:49)
jadebowczyk
Co tu robi niemaj±cy punktów FC Nogin?
(11.03.2017, 09:33)
J.A.Forfang
Zwykle liderzy CoC wol± spróbować zapunktować w P¦ niż wygrać Kontynentala.
(11.03.2017, 07:49)
Fanka
Przy wejsciu na skocznie.
(11.03.2017, 06:06)
kokotowski
Kto¶ wie gdzie można kupić bilety?
(11.03.2017, 02:10)
-Kapi999-
Dziwie sie że Nejc Dezman pojechał na P¦ a mógł powalczyc o zwycięstwo.Stawiam że w tym roku CoC wygra Austriak.
(10.03.2017, 22:34)
Jacek32
Albo płaczcie bo buloklep z Turcji czy inny Ukrainiec nie przyjechali.. bardziej bym się martwił że nie ma Kastelika.. my Polacy lubimy być honorowi i trzymać kary ale co za dużo to chyba nie zdrowo?
(10.03.2017, 22:29)
Jacek32
Kastelika który co¶ prezentuje oczywi¶cie nie ma. Tu jednak beton i komuna dalej. I póĽniej się dziwimy że nie ma kto skakać. Takim działaniem prezesie misiu tylko ich zniechęcacie do startów. Karę już chyba Kastelik wystarczaj±c± odcierpiał? Pan dyrektor skrytykował ale chyba wystarczy tej chłosty? A oczywi¶cie Miętus jest bo on grzeczny i wieczny chłopiec.. 26 na karku i dalej chłopiec talent musi startować.. Kastelik z charakterem chłop oczywi¶cie musi być ukarany. A Wy poniżej nic nie piszecie o skandalicznym pominięciu Kastelika tylko skupiacie się na głupim Szwedzie czy innym buloklepie.. was nie interesuje przyszło¶ć polskich skoków.. tak pojawi się Szwed i klepnie na bulę? ZADOWOLENI? Za to Kastelika dyrektorzy i prezesi jeszcze może ukamieniujcie!
(10.03.2017, 22:27)
jb
Je¶li ze trzech Polaków zapunktuje, to już będzie sukces. A nie zdziwiłoby mnie, gdyby żaden nie wszedł do 30-tki.
(10.03.2017, 21:55)
sbn
Mało zawodników Ipcioglu olał Zakopane :(
Kaliniczenko też nie ma co jest ogromnym zaskoczeniem :(
(10.03.2017, 21:31)
jaaa
Szwed, Koreańczyk,Włoch, Estończycy itd - międzynarodowy konkurs czy dobrze widzę 16 narodowo¶ci
(10.03.2017, 21:18)
Pawmak
Stękały nie ma też.

Fajnie, że Kratow debiutuje. Może nawet już jest nr 4 w Kazachstanie, ale prawo startu w P¦ musi nabyć.
(10.03.2017, 21:18)
fax
Miętus zamiast Jarz±bka, to s± jakie¶ jaja!
(10.03.2017, 20:35)
lubie krewetki
szwed!!!