Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Halvor Egner Granerud uzyskał najlepszy rezultat podczas serii próbnej przed pierwszym konkursem Pucharu Kontynentalnego w Renie. W¶ród Polaków najlepiej spisał się Aleksander Zniszczoł...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Granerud poleciał najdalej ze wszystkich zawodników - przy niemal neutralnych warunkach uzyskał 136,5 metra. Norweg minimalnie wyprzedził swojego rodaka Joacima Oedegaarda Bjoerenga (136 m) i Miaxiliana Steinera (134,5 m). W czołówce znaleĽli się również Cene Prevc (134 m), Tilen Bartol (133 m) i Felix Hoffmann (133,5 m).

W¶ród Polaków najlepiej spisał się Aleksander Zniszczoł - 125,5 metra dało mu czternast± lokatę; niewiele niżej uplasował się Klemens Murańka (126,5 m - dziewiętnasty). Jakub Wolny zaj±ł 28. miejsce (118,5 m), a Bartłomiej Kłusek - 38. pozycję (115,5 m).

Wiatr wiał z sił± do 1 m/s, z różnych kierunków. Belka startowa dla wszystkich była ustawiona w pozycji ósmej.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Halvor Egner Granerud
Norwegia
136.5
82.9
2
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
136.0
81.8
3
Maximilian Steiner
Austria
134.5
80.2
4
Cene Prevc
Słowenia
134.0
80.1
5
Tilen Bartol
Słowenia
133.0
79.6
6
Felix Hoffmann
Niemcy
133.5
79.3
7
Clemens Aigner
Austria
134.0
78.7
8
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
133.5
77.9
9
Stefan Huber
Austria
134.0
76.1
 
Jaka Hvala
Słowenia
132.5
76.1
11
Bor Pavlovcic
Słowenia
132.5
74.9
12
Daniel Huber
Austria
132.0
74.3
13
Vojtech Stursa
Czechy
128.5
71.4
14
Aleksander Zniszczoł
Polska
125.5
67.9
15
Miran Zupancic
Słowenia
128.5
67.6
16
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
124.0
67.5
17
Paul Brasme
Francja
126.0
66.9
18
Julian Hahn
Niemcy
124.0
64.9
19
Klemens Murańka
Polska
126.5
64.4
20
Florian Altenburger
Austria
127.5
63.3
21
Johannes Schubert
Niemcy
126.0
62.6
22
Mikhail Maksimochkin
Rosja
125.0
61.8
23
Tim Fuchs
Niemcy
123.5
61.3
24
Joachim Hauer
Norwegia
121.0
60.2
25
Marius Lindvik
Norwegia
125.5
59.5
26
Thomas Lackner
Austria
121.0
59.1
27
Rok Tarman
Słowenia
120.5
57.9
28
Jakub Wolny
Polska
118.5
57.1
29
Seou Choi
Korea Pd.
123.5
57.0
30
Constantin Schmid
Niemcy
121.0
56.1
31
Jan Matura
Czechy
120.0
54.5
32
Cestmir Kozisek
Czechy
122.0
53.3
33
Frantisek Holik
Czechy
118.0
51.6
34
Roberto Dellasega
Włochy
117.0
50.3
35
Luca Egloff
Szwajcaria
116.5
48.2
36
Mikhail Nazarov
Rosja
113.5
47.9
37
Tobias Birchler
Szwajcaria
114.5
45.8
38
Bartłomiej Kłusek
Polska
115.5
45.6
 
Sebastian Rombach
Niemcy
114.5
45.6
40
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
115.0
44.8
41
Janne Korhonen
Finlandia
115.5
42.8
42
Eetu Nousiainen
Finlandia
112.5
40.8
43
Zeno di Lenardo
Włochy
106.5
40.3
44
Henri Kavilo
Finlandia
114.5
39.8
45
AJ Brown
USA
111.0
39.1
46
Thomas Roch Dupland
Francja
113.5
38.7
47
Nicholas Mattoon
USA
108.5
34.3
48
Federico Cecon
Włochy
106.0
29.6
49
Joshua Maurer
Kanada
101.5
25.8
50
Christian Inngjerdingen
Szwecja
106.5
24.1
51
Aleksandr Bazhenov
Rosja
102.5
18.1

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Rena: Granerud najlepszy w serii próbnej, Zniszczoł i Murańka w II dziesi±tce
CoC Rena: Granerud najlepszy w serii próbnej, Zniszczoł i Murańka w II dziesi±tce

CoC Rena: Granerud najlepszy w serii próbnej, Zniszczoł i Murańka w II dziesi±tce

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich