Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Jurij Tepes i Markus Eisenbichler wygrywali treningi przed zawodami letniego Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Klingenthal. Polacy skakali ¶rednio.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszym treningu najlepsi okazali się Słoweńcy. Jurij Tepes uzyskał 138,5 metra i pokonał Roberta Kranjca aż o 7,4 punktu. Trzecie miejsce zaj±ł Jan Matura z najdłuższym skokiem - 146 metrów.

Kolejne miejsca należały do Graneruda, Insama, Boyd-Clowesa i Ostrca. Najlepszy z Polaków, Stanisław Biela zaj±ł 13-te miejsce ze skokiem na 132,5 metra. Nie skakał Markus Eisenbichler.

Druga odsłona to triumf lidera Coc - Eisenbichlera, który uzyskał 138 metrów. Drugi był jego rodak - Stephan Leyhe (139,5 m), a trzeci Jurij Tepes (136 m). W czołówce zmie¶cili się jeszcze Jan Matura, Halvor Egner Granerud i Vincent Descombes Sevoie.

Jan Ziobro zaj±ł 9-t± pozycję (122,5 m), a Stanisław Biela był 11-ty (129 m).

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jurij Tepes
Słowenia
138.5
91.4
2
Robert Kranjec
Słowenia
131.5
84.0
3
Jan Matura
Czechy
146.0
83.6
4
Halvor Egner Granerud
Norwegia
134.5
83.4
5
Alex Insam
Włochy
131.0
81.1
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
133.0
81.1
 
Aljaz Osterc
Słowenia
135.5
81.1
8
Tim Fuchs
Niemcy
139.5
80.9
9
Thomas Hofer
Austria
137.5
79.9
10
Stephan Leyhe
Niemcy
137.5
79.7
11
William Rhoads
USA
129.5
79.4
12
Tilen Bartol
Słowenia
131.0
78.5
13
Constantin Schmid
Niemcy
130.5
78.3
 
Stanisław Biela
Polska
132.5
78.3
15
Vincent Descombes Sevoie
Francja
135.5
77.3
16
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
134.5
76.2
17
Sebastian Bradatsch
Niemcy
131.5
76.0
18
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
129.0
75.6
19
Killian Peier
Szwajcaria
132.5
75.1
20
Jan Ziobro
Polska
127.0
74.1
21
Jakub Janda
Czechy
128.5
72.9
22
Elias Tollinger
Austria
127.5
72.4
23
Gabriel Karlen
Szwajcaria
133.0
71.4
24
Sebastian Colloredo
Włochy
128.5
71.3
25
Domen Prevc
Słowenia
126.0
70.4
26
Martin Hamann
Niemcy
125.5
69.7
27
Michael Glasder
USA
124.0
69.3
28
Rok Justin
Słowenia
120.5
68.0
 
Robert Johansson
Norwegia
125.0
68.0
30
Przemysław Kantyka
Polska
126.0
66.7
31
Richard Haukedal
Norwegia
125.0
65.8
32
Pius Paschke
Niemcy
122.5
63.3
33
Aleksander Zniszczoł
Polska
125.5
62.6
34
Vladislav Boyarintsev
Rosja
124.5
62.2
35
Florian Altenburger
Austria
118.5
60.4
36
Marinus Kraus
Niemcy
122.5
60.2
37
Bartłomiej Kłusek
Polska
127.0
60.1
38
Moritz Baer
Niemcy
136.0
59.9
39
Kevin Maltsev
Estonia
127.5
59.5
40
Ville Larinto
Finlandia
126.0
59.4
41
Daniele Varesco
Włochy
118.0
58.9
42
Mikhail Maksimochkin
Rosja
126.0
56.9
43
Viktor Polasek
Czechy
122.0
56.7
44
Davide Bresadola
Włochy
112.0
56.3
45
Krzysztof Miętus
Polska
114.0
55.6
46
Johannes Schubert
Niemcy
117.0
54.0
47
Thomas Roch Dupland
Francja
120.5
53.5
48
Andrzej Stękała
Polska
117.5
53.1
49
Eetu Nousiainen
Finlandia
115.5
50.3
50
Jesper Oedegaard
Norwegia
120.5
49.7
51
Paul Brasme
Francja
123.0
48.0
52
Alexey Romashov
Rosja
114.0
47.3
53
Dominik Maylaender
Niemcy
115.5
46.0
54
Simon Greiderer
Austria
119.5
45.2
55
Zeno di Lenardo
Włochy
110.0
44.5
56
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
111.5
42.2
57
Olli Muotka
Finlandia
111.0
39.3
58
Fabian Seidl
Niemcy
118.0
37.9
59
Filip Sakala
Czechy
115.0
36.4
60
Martti Nomme
Estonia
109.5
36.0
61
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
102.0
31.0
62
Jan Michalek
Czechy
107.0
27.9
63
Lars Antonissen
Holandia
95.0
8.3
64
Markus Eisenbichler
Niemcy
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Markus Eisenbichler
Niemcy
138.0
82.8
2
Stephan Leyhe
Niemcy
139.5
72.1
3
Jurij Tepes
Słowenia
136.0
71.1
4
Jan Matura
Czechy
133.5
68.8
5
Halvor Egner Granerud
Norwegia
130.5
67.8
6
Vincent Descombes Sevoie
Francja
135.0
66.8
7
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
135.0
66.1
8
Domen Prevc
Słowenia
130.0
63.9
9
Jan Ziobro
Polska
122.5
63.7
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
129.0
63.7
11
Stanisław Biela
Polska
129.0
63.6
12
Thomas Hofer
Austria
125.0
63.4
13
Jakub Janda
Czechy
125.5
61.0
14
Elias Tollinger
Austria
127.0
60.9
15
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
123.5
60.8
16
Aljaz Osterc
Słowenia
123.0
60.1
17
Robert Johansson
Norwegia
126.0
59.3
18
Robert Kranjec
Słowenia
125.0
58.6
19
Killian Peier
Szwajcaria
123.0
58.5
20
Alex Insam
Włochy
125.0
57.6
21
Sebastian Colloredo
Włochy
124.5
56.6
22
Florian Altenburger
Austria
128.0
56.1
23
William Rhoads
USA
119.0
55.3
24
Constantin Schmid
Niemcy
121.5
54.9
25
Tilen Bartol
Słowenia
123.5
54.8
26
Davide Bresadola
Włochy
121.5
54.1
27
Richard Haukedal
Norwegia
123.5
54.0
28
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
126.5
53.3
29
Fabian Seidl
Niemcy
125.0
52.8
30
Sebastian Bradatsch
Niemcy
123.0
52.2
31
Aleksander Zniszczoł
Polska
121.0
51.3
32
Marinus Kraus
Niemcy
120.0
50.5
33
Paul Brasme
Francja
125.5
50.3
34
Johannes Schubert
Niemcy
121.5
49.7
35
Daniele Varesco
Włochy
122.0
49.0
36
Przemysław Kantyka
Polska
117.0
48.2
37
Gabriel Karlen
Szwajcaria
121.0
47.9
38
Rok Justin
Słowenia
114.0
47.6
 
Andrzej Stękała
Polska
119.5
47.6
40
Viktor Polasek
Czechy
116.5
46.3
41
Eetu Nousiainen
Finlandia
114.5
45.8
42
Bartłomiej Kłusek
Polska
116.5
44.7
43
Michael Glasder
USA
113.0
43.9
44
Krzysztof Miętus
Polska
115.0
42.8
45
Pius Paschke
Niemcy
115.0
42.4
46
Jesper Oedegaard
Norwegia
116.5
41.7
47
Kevin Maltsev
Estonia
117.5
40.2
48
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
116.5
39.6
 
Olli Muotka
Finlandia
117.0
39.6
50
Simon Greiderer
Austria
116.5
38.3
51
Martin Hamann
Niemcy
111.0
35.6
52
Moritz Baer
Niemcy
114.5
34.0
53
Ville Larinto
Finlandia
110.0
33.3
54
Alexey Romashov
Rosja
112.5
32.1
55
Dominik Maylaender
Niemcy
112.5
32.0
56
Martti Nomme
Estonia
110.5
29.6
57
Filip Sakala
Czechy
106.0
21.4
58
Thomas Roch Dupland
Francja
103.0
21.1
59
Zeno di Lenardo
Włochy
107.0
19.1
60
Jan Michalek
Czechy
105.5
18.5
61
Lars Antonissen
Holandia
100.5
2.3
62
Tim Fuchs
Niemcy
DNS
DNS
63
Mikhail Maksimochkin
Rosja
DNS
DNS
64
Vladislav Boyarintsev
Rosja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Klingenthal: Tepes i Eisenbichler wygrywaj± treningi
CoC Klingenthal: Tepes i Eisenbichler wygrywaj± treningi

CoC Klingenthal: Tepes i Eisenbichler wygrywaj± treningi

Kalendarium
Georg Spaeth
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jon P. Sandaker (1974)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich