Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

64 zawodników z 16 krajów pojawiło się na finałowych konkursach letniego Pucharu Kontynentalnego, które odbęd± się w Klingenthal. Jest cała czołówka i kilku pierwszoplanowych skoczków Pucharu ¦wiata.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Dzi¶ i jutro odbęd± się dwa ostatnie konkurs CoC w tym sezonie letnim. W walce o trofeum zmierz± sie Markus Eisenbichler i Rok Justin. Słoweniec ma jednak do reprezentanta gospodarzy aż 107 punktów straty i tylko kataklizm Niemca odbierze mu tytuł.

Na starcie ze ¶cisłej czołówki brak tylko Clemensaa Aignera (11 miejsce). Nie ma też 14-tego Petera Prevca, s± za to jego koledzy z drużyny - Robert Kranjec i Jurij Tepes.

Ze znanych skoczków w Klingenthal poskacz± także Jan Matura, Ville Larinto, Olli Muotka, Gregor Deschwanden czy Vincent Descombes-Savoie.

Polaków reprezentować będ± Andrzej Stękała, Stanisław Biela, Przemysław Kantyka, Krzysztof Miętus, Bartłomiej Kłusek, Aleksander Zniszczoł i Jan Ziobro.

O 14:30 treningi, na 16:30 przewidziano konkurs.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
F. Seidl
Niemcy
2
M. Baer
Niemcy
3
S. Leyhe
Niemcy
4
L. Antonissen
Holandia
5
P. Brasme
Francja
6
J. Matura
Czechy
7
V. Larinto
Finlandia
8
T. Roch Dupland
Francja
9
O. Muotka
Finlandia
10
G. Deschwanden
Szwajcaria
11
M. Nomme
Estonia
12
V. Boyarintsev
Rosja
13
F. Sakala
Czechy
14
V. Descombes Sevoie
Francja
15
F. Altenburger
Austria
16
D. Varesco
Włochy
17
F. Ipcioglu
Turcja
18
K. Fredheim
Norwegia
19
Z. di Lenardo
Włochy
20
J. Tepes
Słowenia
21
J. Michalek
Czechy
22
K. Maltsev
Estonia
23
M. Maksimochkin
Rosja
24
A. Stękała
Polska
25
J. Schubert
Niemcy
26
D. Maylaender
Niemcy
27
G. Karlen
Szwajcaria
28
J. Oedegaard
Norwegia
29
S. Bradatsch
Niemcy
30
S. Biela
Polska
31
A. Romashov
Rosja
32
R. Haukedal
Norwegia
33
S. Greiderer
Austria
34
E. Tollinger
Austria
35
M. Kraus
Niemcy
36
W. Rhoads
USA
37
M. Glasder
USA
38
E. Nousiainen
Finlandia
39
K. Peier
Szwajcaria
40
T. Fuchs
Niemcy
41
T. Hofer
Austria
42
P. Kantyka
Polska
43
A. Osterc
Słowenia
44
C. Schmid
Niemcy
45
P. Paschke
Niemcy
46
V. Polasek
Czechy
47
R. Kranjec
Słowenia
48
K. Miętus
Polska
49
J. Janda
Czechy
50
M. Hamann
Niemcy
51
R. Johansson
Norwegia
52
M. Boyd-Clowes
Kanada
53
B. Kłusek
Polska
54
J. Bjoereng
Norwegia
55
H. Granerud
Norwegia
56
D. Prevc
Słowenia
57
T. Bartol
Słowenia
58
A. Insam
Włochy
59
A. Zniszczoł
Polska
60
S. Colloredo
Włochy
61
D. Bresadola
Włochy
62
J. Ziobro
Polska
63
R. Justin
Słowenia
64
M. Eisenbichler
Niemcy

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka
Markus Eisenbichler potrzebuje 94 punktów w dwóch konkursach (jeszcze nie wiadomo, czy wystartuje w jutrzejszym), żeby bez względu na wyniki Roka Justina wygrać cykl. Powodzenia!
(30.09.2016, 13:56)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Silne składy na finale w Klingenthal
CoC: Silne składy na finale w Klingenthal

CoC: Silne składy na finale w Klingenthal

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich