Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Norwegowie okazali się najlepsi w porannych treningach na skoczni w Wi¶le. Dokonali tego pod nieobecno¶ć Słoweńców, Austriaków i czę¶ci Polaków. Triumfowali Granerud i Johansson.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W treningach wzięło udział tylko 33 z 59 zgłoszonych skoczków. Najlepszy wynik w pierwszej serii uzyskał Halvor Egner Granerud - 130,5 metra, który wyprzedził Janka Ziobrę (127 m) i Markusa Eisenbichlera (128,5 m). Z Polaków nieĽle skakali Zniszczoł i Kłusek.

Drugi trening to wygrana Roberta Johanssona - 130 metrów. Norweg pokonał Eisenbichlera (129 m), Graneruda (127,5 m) i Bjerkeengena (126 m). Pi±ty był Bartek Kłusek (124 m). Jan Ziobro zaj±ł 9-t± pozycję, a 12-te miejsce wspólnie dzierżyli Zniszczoł i Miętus.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Halvor Egner Granerud
Norwegia
130.5
82.9
2
Jan Ziobro
Polska
127.0
80.0
3
Markus Eisenbichler
Niemcy
128.5
79.6
4
Tim Fuchs
Niemcy
128.0
77.4
5
Robert Johansson
Norwegia
127.0
76.9
6
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
129.5
76.4
7
Constantin Schmid
Niemcy
124.5
74.6
8
Yuken Iwasa
Japonia
125.0
73.0
9
Jakub Janda
Czechy
123.5
72.5
10
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
122.5
72.3
11
Aleksander Zniszczoł
Polska
123.5
71.6
12
Michael Glasder
USA
124.5
71.0
13
Felix Hoffmann
Niemcy
124.0
69.4
14
Bartłomiej Kłusek
Polska
122.0
68.1
15
Daniel Huber
Austria
124.0
66.5
16
Martin Hamann
Niemcy
120.5
65.7
17
Krzysztof Miętus
Polska
119.5
65.3
18
Tom Hilde
Norwegia
120.0
63.5
19
Stanisław Biela
Polska
121.0
60.5
20
Julian Hahn
Niemcy
119.0
60.4
21
Andrzej Stękała
Polska
117.5
57.3
22
Viktor Polasek
Czechy
116.0
57.2
23
Stefan Huber
Austria
116.0
56.8
24
Przemysław Kantyka
Polska
115.0
55.4
25
Joshua Maurer
Kanada
114.5
51.7
26
Are Sumstad
Norwegia
112.0
46.8
27
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
110.5
45.4
28
Federico Cecon
Włochy
109.5
43.5
29
Cestmir Kozisek
Czechy
109.0
40.9
30
Stepan Pasichnyk
Ukraina
104.0
32.2
31
Riki Kurita
Japonia
102.0
30.5
32
Filip Sakala
Czechy
102.0
29.3
33
Yevgen Marusyak
Ukraina
101.0
28.9
34
Rok Justin
Słowenia
DNS
DNS
35
Sebastian Colloredo
Włochy
DNS
DNS
36
Tilen Bartol
Słowenia
DNS
DNS
37
Alex Insam
Włochy
DNS
DNS
38
Davide Bresadola
Włochy
DNS
DNS
39
Domen Prevc
Słowenia
DNS
DNS
40
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
DNS
41
Janni Reisenauer
Austria
DNS
DNS
42
Aljaz Osterc
Słowenia
DNS
DNS
43
Tomaz Naglic
Słowenia
DNS
DNS
44
Thomas Hofer
Austria
DNS
DNS
45
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
46
Simon Greiderer
Austria
DNS
DNS
47
Bartosz Czyż
Polska
DNS
DNS
48
Elias Tollinger
Austria
DNS
DNS
49
Alexey Romashov
Rosja
DNS
DNS
50
Paweł W±sek
Polska
DNS
DNS
51
Daniele Varesco
Włochy
DNS
DNS
52
Vladislav Boyarintsev
Rosja
DNS
DNS
53
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
DNS
DNS
54
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
55
Mikhail Maksimochkin
Rosja
DNS
DNS
56
Dominik Kastelik
Polska
DNS
DNS
57
Tomasz Pilch
Polska
DNS
DNS
58
Dawid Jarz±bek
Polska
DNS
DNS
59
Artur Kukuła
Polska
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Robert Johansson
Norwegia
130.0
74.9
2
Markus Eisenbichler
Niemcy
129.0
71.2
3
Halvor Egner Granerud
Norwegia
127.5
70.7
4
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
126.0
65.8
5
Bartłomiej Kłusek
Polska
124.0
64.8
6
Tom Hilde
Norwegia
124.0
63.7
7
Constantin Schmid
Niemcy
122.5
62.2
8
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
123.0
62.0
9
Jan Ziobro
Polska
122.0
60.3
10
Michael Glasder
USA
121.0
58.1
11
Daniel Huber
Austria
120.5
57.8
12
Aleksander Zniszczoł
Polska
121.0
56.9
 
Krzysztof Miętus
Polska
120.5
56.9
14
Tim Fuchs
Niemcy
120.5
55.7
15
Martin Hamann
Niemcy
120.0
55.4
16
Felix Hoffmann
Niemcy
116.5
53.5
17
Yuken Iwasa
Japonia
117.5
52.9
18
Andrzej Stękała
Polska
116.5
51.4
19
Jakub Janda
Czechy
117.0
50.9
20
Cestmir Kozisek
Czechy
114.0
47.9
21
Julian Hahn
Niemcy
113.5
44.6
22
Viktor Polasek
Czechy
110.5
39.9
23
Federico Cecon
Włochy
110.5
39.7
24
Przemysław Kantyka
Polska
110.5
39.3
25
Stanisław Biela
Polska
111.0
38.8
26
Stefan Huber
Austria
108.5
37.0
27
Joshua Maurer
Kanada
108.5
36.2
28
Are Sumstad
Norwegia
107.5
33.3
29
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
105.5
30.9
30
Filip Sakala
Czechy
105.5
30.0
31
Yevgen Marusyak
Ukraina
104.5
28.5
32
Riki Kurita
Japonia
102.5
25.6
33
Stepan Pasichnyk
Ukraina
81.0
0.0
34
Rok Justin
Słowenia
DNS
DNS
35
Sebastian Colloredo
Włochy
DNS
DNS
36
Tilen Bartol
Słowenia
DNS
DNS
37
Alex Insam
Włochy
DNS
DNS
38
Davide Bresadola
Włochy
DNS
DNS
39
Domen Prevc
Słowenia
DNS
DNS
40
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
DNS
41
Janni Reisenauer
Austria
DNS
DNS
42
Aljaz Osterc
Słowenia
DNS
DNS
43
Tomaz Naglic
Słowenia
DNS
DNS
44
Thomas Hofer
Austria
DNS
DNS
45
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
46
Simon Greiderer
Austria
DNS
DNS
47
Bartosz Czyż
Polska
DNS
DNS
48
Elias Tollinger
Austria
DNS
DNS
49
Alexey Romashov
Rosja
DNS
DNS
50
Paweł W±sek
Polska
DNS
DNS
51
Daniele Varesco
Włochy
DNS
DNS
52
Vladislav Boyarintsev
Rosja
DNS
DNS
53
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
DNS
DNS
54
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
55
Mikhail Maksimochkin
Rosja
DNS
DNS
56
Dominik Kastelik
Polska
DNS
DNS
57
Tomasz Pilch
Polska
DNS
DNS
58
Dawid Jarz±bek
Polska
DNS
DNS
59
Artur Kukuła
Polska
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Wisła: Norwegowie najlepsi na treningach
CoC Wisła: Norwegowie najlepsi na treningach

CoC Wisła: Norwegowie najlepsi na treningach

Kalendarium
Georg Spaeth
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jon P. Sandaker (1974)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich