Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Aljaz Osterc latał najdalej podczas obu serii treningowych przed zawodami FIS Cup panów w Hinterzarten. W¶ród nielicznych Polaków, jacy zdecydowali się na skok treningowy, najlepiej spisał się Krzysztof Leja.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Dobra postawa Osterca nie jest zaskoczeniem - Słoweniec zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej FIS Cup, a spo¶ród obecnych w Hinterzarten plasuje się najwyżej w rankingu.

W pierwszej serii treningowej Osterc skoczył na odległo¶ć 103 metrów, dzięki czemu pokonał Yukena Iwasę (102 m), Adriana Soerensena Liveltena i Bora Pavlovcica (po 100 m). Kolejne miejsca, ale już z lotami poniżej 100 metrów, zajęli Anze Lavtizar, Stefan Huber, David Krapez i Timi Zajc.

W drugiej rundzie Osterc (104,5 m) ponownie o metr wyprzedził Iwasę (103,5 m), trzeci znów był - choć tym razem samotnie - Pavlovcic (103 m). Linię setnego metra przekroczyli jeszcze Anze Lavtizar, Patrick Kogler (101,5 m) i Roberto Dellasega (100,5 m).

Każd± z serii treningowych odpu¶ciła spora grupa zawodników, w tym większo¶ć Polaków. W¶ród tych, którzy zdecydowali się na oddanie skoku, najlepiej spisywał się Krzysztof Leja (94 i 95,5 m - szesnaste i dwudzieste trzecie miejsce), niewiele bliżej l±dował Damian Skupień.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Aljaz Osterc
Słowenia
103.0
2
Yuken Iwasa
Japonia
102.0
3
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
100.0
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
100.0
5
Anze Lavtizar
Słowenia
99.0
6
Stefan Huber
Austria
98.5
7
David Krapez
Słowenia
98.0
8
Timi Zajc
Słowenia
97.5
9
Andraz Modic
Słowenia
96.0
 
Fabian Seidl
Niemcy
96.0
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
96.0
12
Daniele Varesco
Włochy
95.5
 
Cedrik Weigel
Niemcy
95.5
14
Johannes Schubert
Niemcy
94.5
 
Ren Nikaido
Japonia
94.5
16
Krzysztof Leja
Polska
94.0
 
Justin Lisso
Niemcy
94.0
18
Matias Braathen
Norwegia
93.5
19
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
93.0
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
93.0
21
Ziga Jelar
Słowenia
92.5
 
Jan Kus
Słowenia
92.5
 
Damian Skupień
Polska
92.5
24
Moritz Baer
Niemcy
92.0
 
Dominik Peter
Szwajcaria
92.0
 
Martin Diess
Austria
92.0
27
Philipp Haagen
Austria
91.0
 
Federico Cecon
Włochy
91.0
 
Patrick Kogler
Austria
91.0
30
Zeno di Lenardo
Włochy
90.5
 
Jostein Loe
Norwegia
90.5
32
Jan Maylaender
Niemcy
90.0
33
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
89.5
34
Frantisek Holik
Czechy
89.0
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
89.0
 
Olan Lacroix
Szwajcaria
89.0
 
Jakob Kosak
Niemcy
89.0
38
Andrzej Zapotoczny
Polska
88.5
 
Michael Falkensteiner
Austria
88.5
40
Luca von Gruenigen
Szwajcaria
88.0
41
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
87.0
 
Nicholas Mattoon
USA
87.0
43
Roberto Dellasega
Włochy
86.5
44
AJ Brown
USA
86.0
 
Matija Stemberger
Słowenia
86.0
46
Felix Althaus
Niemcy
85.0
47
Rishi Vellupillai
Norwegia
84.5
 
Max Schaale
Niemcy
84.5
49
Rok Tarman
Słowenia
84.0
50
Trevor Edlund
USA
83.5
51
Riki Kurita
Japonia
83.0
 
Joy Senoner
Włochy
83.0
53
Andrei Feldoreanu
Rumunia
82.5
 
Filip Sakala
Czechy
82.5
 
Roman Nogin
Kazachstan
82.5
56
Alexey Korolev
Kazachstan
82.0
 
Damian Lasota
Czechy
82.0
58
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
81.0
59
Nathan Mattoon
USA
80.0
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
80.0
61
Fedor Chizhov
Rosja
78.0
62
Hunor Farkas
Rumunia
77.0
63
Alexander Tigin
Rosja
76.5
64
Jake Lock
Wielka Brytania
74.0
65
Radek Selcer
Czechy
73.0
66
Lukas Kubena
Czechy
72.0
67
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
71.5
 
Robert Lock
Wielka Brytania
71.5
69
Benedikt Holub
Czechy
69.0
70
Anders Ladehaug
Norwegia
68.5
71
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
67.5
72
Paul Gabriel Ardelean
Rumunia
61.0
73
Dominik Kastelik
Polska
DNS
74
Felix Hoffmann
Niemcy
DNS
75
Dominik Maylaender
Niemcy
DNS
76
Stanisław Biela
Polska
DNS
77
Paweł W±sek
Polska
DNS
78
Julian Hahn
Niemcy
DNS
79
Jonathan Siegel
Niemcy
DNS
80
Sebastian Bradatsch
Niemcy
DNS
81
Pius Paschke
Niemcy
DNS
82
Bartosz Czyż
Polska
DNS
83
Tim Heinrich
Niemcy
DNS
84
Tomasz Pilch
Polska
DNS
85
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
86
Lars Antonissen
Holandia
DNS
87
Muhammed Munir Gungen
Turcja
DNS
88
Ayberk Demir
Turcja
DNS
89
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
DNS
90
Seok-Jae Hwang
Korea Pd.
DNS
91
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
DNS
92
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
DNS
93
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
94
Paul Winter
Niemcy
DNS
95
Axel Maylaender
Niemcy
DNS
96
Luca Roth
Niemcy
DNS
97
Sebastian Rombach
Niemcy
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Aljaz Osterc
Słowenia
104.5
2
Yuken Iwasa
Japonia
103.5
3
Bor Pavlovcic
Słowenia
103.0
4
Anze Lavtizar
Słowenia
101.5
 
Patrick Kogler
Austria
101.5
6
Roberto Dellasega
Włochy
100.5
7
Sergey Tkachenko
Kazachstan
99.5
8
Timi Zajc
Słowenia
99.0
9
Martin Diess
Austria
98.5
10
Frantisek Holik
Czechy
98.0
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
98.0
12
Andraz Modic
Słowenia
97.5
 
Riki Kurita
Japonia
97.5
 
Philipp Haagen
Austria
97.5
 
Jakob Kosak
Niemcy
97.5
16
Ziga Jelar
Słowenia
97.0
 
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
97.0
18
Stefan Huber
Austria
96.5
 
Daniele Varesco
Włochy
96.5
 
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
96.5
 
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
96.5
22
David Krapez
Słowenia
96.0
23
Krzysztof Leja
Polska
95.5
 
Jostein Loe
Norwegia
95.5
25
Damian Skupień
Polska
95.0
 
Ren Nikaido
Japonia
95.0
 
Matias Braathen
Norwegia
95.0
 
Jan Maylaender
Niemcy
95.0
 
Felix Althaus
Niemcy
95.0
30
Jan Kus
Słowenia
94.5
 
Zeno di Lenardo
Włochy
94.5
32
Nathan Mattoon
USA
94.0
33
Rok Tarman
Słowenia
93.5
34
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
92.5
35
Andrzej Zapotoczny
Polska
92.0
 
Moritz Baer
Niemcy
92.0
37
Federico Cecon
Włochy
91.0
38
Dominik Peter
Szwajcaria
90.5
 
Hunor Farkas
Rumunia
90.5
40
Damian Lasota
Czechy
90.0
41
Joy Senoner
Włochy
89.5
 
Michael Falkensteiner
Austria
89.5
 
Filip Sakala
Czechy
89.5
 
Max Schaale
Niemcy
89.5
45
AJ Brown
USA
89.0
 
Olan Lacroix
Szwajcaria
89.0
47
Matija Stemberger
Słowenia
88.5
48
Rishi Vellupillai
Norwegia
88.0
49
Luca von Gruenigen
Szwajcaria
87.0
50
Alexey Korolev
Kazachstan
85.5
 
Anders Ladehaug
Norwegia
85.5
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
85.5
 
Andrei Feldoreanu
Rumunia
85.5
 
Roman Nogin
Kazachstan
85.5
55
Trevor Edlund
USA
85.0
56
Alexander Tigin
Rosja
82.0
57
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
80.5
58
Nicholas Mattoon
USA
80.0
59
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
78.0
 
Lukas Kubena
Czechy
78.0
 
Fedor Chizhov
Rosja
78.0
 
Robert Lock
Wielka Brytania
78.0
63
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
75.5
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
75.5
65
Benedikt Holub
Czechy
74.5
 
Radek Selcer
Czechy
74.5
67
Jake Lock
Wielka Brytania
74.0
68
Paul Gabriel Ardelean
Rumunia
63.0
69
Dominik Kastelik
Polska
DNS
70
Felix Hoffmann
Niemcy
DNS
71
Dominik Maylaender
Niemcy
DNS
72
Stanisław Biela
Polska
DNS
73
Paweł W±sek
Polska
DNS
74
Julian Hahn
Niemcy
DNS
75
Jonathan Siegel
Niemcy
DNS
76
Sebastian Bradatsch
Niemcy
DNS
77
Pius Paschke
Niemcy
DNS
78
Bartosz Czyż
Polska
DNS
79
Tim Heinrich
Niemcy
DNS
80
Cedrik Weigel
Niemcy
DNS
81
Fabian Seidl
Niemcy
DNS
82
Tomasz Pilch
Polska
DNS
83
Johannes Schubert
Niemcy
DNS
84
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
85
Lars Antonissen
Holandia
DNS
86
Muhammed Munir Gungen
Turcja
DNS
87
Ayberk Demir
Turcja
DNS
88
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
DNS
89
Seok-Jae Hwang
Korea Pd.
DNS
90
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
DNS
91
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
DNS
92
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
93
Paul Winter
Niemcy
DNS
94
Axel Maylaender
Niemcy
DNS
95
Justin Lisso
Niemcy
DNS
96
Luca Roth
Niemcy
DNS
97
Sebastian Rombach
Niemcy
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Hinterzarten: Osterc dominuje na treningach
FIS Cup Hinterzarten: Osterc dominuje na treningach

FIS Cup Hinterzarten: Osterc dominuje na treningach

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich