Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Markus Eisenbichler spisał się najlepiej podczas treningu przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Stams. Polacy, podobnie jak kilkunastu innych zawodników, nie skakali.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startuj±cy z ósmej belki Eisenbichler poleciał na odległo¶ć 115 metrów, co dało mu wyraĽn± przewagę nad Rokiem Justinem (110 m) i Stefanem Kraftem (111,5 m w nieco korzystniejszych warunkach). Kolejne miejsca zajęli Mackenzie Boyd-Clowes (108,5 m), Kevin Bickner (108 m) i Halvor Egner Granerud (107,5 m).

Polscy skoczkowie, którzy do Stams udali się w mocnym składzie, trening odpu¶cili.

Wszyscy zawodnicy startowali z ósmej belki, nie przeszkadzał im wiatr (do 0,5 m/s; na pocz±tku pod narty, póĽniej coraz mocniej w plecy).

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Markus Eisenbichler
Niemcy
115.0
80.2
2
Rok Justin
Słowenia
110.0
73.3
3
Stefan Kraft
Austria
111.5
70.0
4
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
108.5
68.5
5
Kevin Bickner
USA
108.0
67.9
6
Halvor Egner Granerud
Norwegia
107.5
66.3
7
Tom Hilde
Norwegia
107.0
65.6
8
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
106.5
65.4
9
Robert Johansson
Norwegia
107.0
64.9
10
Thomas Hofer
Austria
106.5
64.6
11
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
106.0
63.3
12
William Rhoads
USA
106.5
63.1
13
Clemens Leitner
Austria
107.0
62.6
14
Maximilian Steiner
Austria
104.0
61.3
15
Martin Hamann
Niemcy
103.5
60.0
16
Constantin Schmid
Niemcy
103.5
59.8
17
Manuel Fettner
Austria
105.5
59.7
18
Gabriel Karlen
Szwajcaria
103.5
59.1
19
Miran Zupancic
Słowenia
103.0
58.3
20
Domen Prevc
Słowenia
103.0
58.2
21
Elias Tollinger
Austria
102.0
57.7
22
Mika Schwann
Austria
103.5
56.4
23
Are Sumstad
Norwegia
102.0
56.3
24
Philipp Aschenwald
Austria
103.5
55.6
25
Matjaz Pungertar
Słowenia
100.5
52.6
26
Andreas Schuler
Szwajcaria
102.0
52.3
27
Michael Glasder
USA
97.5
47.8
28
Marinus Kraus
Niemcy
95.5
44.7
29
Marat Zhaparov
Kazachstan
95.5
44.4
30
Seou Choi
Korea Pd.
96.0
42.0
31
Andraz Pograjc
Słowenia
93.5
41.5
 
Tim Fuchs
Niemcy
93.0
41.5
33
Luca Egloff
Szwajcaria
93.5
40.6
34
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
92.5
39.8
35
Joshua Maurer
Kanada
92.0
38.2
36
Tilen Bartol
Słowenia
89.5
34.8
37
Stepan Pasichnyk
Ukraina
90.5
32.0
38
Paul Brasme
Francja
89.5
31.2
39
Adrian Sell
Niemcy
86.5
29.6
40
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
87.0
28.4
41
Thomas Roch Dupland
Francja
87.5
26.2
42
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
84.5
24.8
43
Mathis Contamine
Francja
79.0
12.3
44
Aleksander Zniszczoł
Polska
DNS
DNS
45
Jan Ziobro
Polska
DNS
DNS
46
Sebastian Colloredo
Włochy
DNS
DNS
47
Alex Insam
Włochy
DNS
DNS
48
Bartłomiej Kłusek
Polska
DNS
DNS
49
Davide Bresadola
Włochy
DNS
DNS
50
Krzysztof Miętus
Polska
DNS
DNS
51
Clemens Aigner
Austria
DNS
DNS
52
Viktor Polasek
Czechy
DNS
DNS
53
Vojtech Stursa
Czechy
DNS
DNS
54
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
DNS
55
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
DNS
56
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
DNS
57
Vladimir Zografski
Bułgaria
DNS
DNS
58
Artur Kukuła
Polska
DNS
DNS
59
Andrzej Stękała
Polska
DNS
DNS
60
Yevgen Marusyak
Ukraina
DNS
DNS
61
Tomas Vancura
Czechy
DNS
DNS
62
Andreas Kofler
Austria
DNS
DNS
63
Florian Altenburger
Austria
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Stams: Trening dla Eisenbichlera, Polacy nie skakali
CoC Stams: Trening dla Eisenbichlera, Polacy nie skakali

CoC Stams: Trening dla Eisenbichlera, Polacy nie skakali

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich