Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Aljaz Osterc dominuje w Einsiedeln. Wygrał serię próbn± do drugiego konkursu FIS Cup w Einsiedeln. Słoweniec uzyskał 111,5 metra wyprzedzaj±c Piusa Paschke. Trzeci był Felix Hoffmann.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z Polaków większo¶ć odpu¶ciła start. Na skoki zdecydowali się Krzysztof Leja (106,5 metra i 10. miejsce), Staszek Biela (105 m i 12. miejsce) oraz Andrzej Zapotoczny (94 m i 48. pozycja).

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Aljaz Osterc
Słowenia
111.5
2
Pius Paschke
Niemcy
111.0
3
Felix Hoffmann
Niemcy
108.5
4
Dominik Maylaender
Niemcy
108.0
5
Sebastian Bradatsch
Niemcy
107.5
 
Dominik Peter
Szwajcaria
107.5
7
Daniele Varesco
Włochy
107.0
 
Anze Lavtizar
Słowenia
107.0
 
Tim Heinrich
Niemcy
107.0
10
Krzysztof Leja
Polska
106.5
11
Stefan Huber
Austria
105.5
12
Stanisław Biela
Polska
105.0
 
Lukas Wagner
Niemcy
105.0
 
Florian Gugg
Austria
105.0
15
Julian Hahn
Niemcy
104.5
 
Paul Winter
Niemcy
104.5
 
Matevz Samec
Słowenia
104.5
18
David Krapez
Słowenia
104.0
 
Luca Egloff
Szwajcaria
104.0
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
104.0
 
Andraz Modic
Słowenia
104.0
22
Andreas Schuler
Szwajcaria
103.5
 
Zeno di Lenardo
Włochy
103.5
 
Patrick Kogler
Austria
103.5
25
Federico Cecon
Włochy
103.0
 
Alexander Hayboeck
Austria
103.0
 
Trevor Edlund
USA
103.0
 
Sebastian Rombach
Niemcy
103.0
29
Roberto Dellasega
Włochy
102.0
30
Rok Tarman
Słowenia
101.5
 
Kenta Takehana
Japonia
101.5
32
Jan Kus
Słowenia
101.0
33
Jonathan Siegel
Niemcy
100.5
 
Simon Greiderer
Austria
100.5
 
Joshua Maurer
Kanada
100.5
 
Lucas Schaffer
Austria
100.5
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
100.5
38
Gabriel Karlen
Szwajcaria
100.0
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
100.0
40
Pascal Kaelin
Szwajcaria
99.5
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
99.5
42
Tim Bernoud
Francja
99.0
43
Ziga Jelar
Słowenia
98.5
44
Mathis Contamine
Francja
98.0
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
98.0
46
Mitja Meznar
Słowenia
96.5
 
AJ Brown
USA
96.5
48
Andrzej Zapotoczny
Polska
94.0
49
Filip Sakala
Czechy
93.0
50
Olan Lacroix
Szwajcaria
92.5
51
Joy Senoner
Włochy
92.0
 
Kevin Romang
Szwajcaria
92.0
53
Luca von Gruenigen
Szwajcaria
91.5
 
Mario Anderegg
Szwajcaria
91.5
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
91.5
56
Pascal Mueller
Szwajcaria
91.0
 
Lars Kindlimann
Szwajcaria
91.0
58
Hunor Farkas
Rumunia
89.5
59
Damian Lasota
Czechy
89.0
 
Nicholas Mattoon
USA
89.0
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
89.0
62
Janne Perini
Szwajcaria
86.5
63
Andrei Feldoreanu
Rumunia
85.0
64
Jake Lock
Wielka Brytania
84.5
65
Robert Lock
Wielka Brytania
84.0
66
Jack White
Francja
81.5
 
Benedikt Holub
Czechy
81.5
68
Roman Nogin
Kazachstan
81.0
69
Alessandro Batby
Francja
80.5
70
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
79.5
71
Dominik Kastelik
Polska
DNS
72
Paweł W±sek
Polska
DNS
73
Timi Zajc
Słowenia
DNS
74
Bartosz Czyż
Polska
DNS
75
Tomasz Pilch
Polska
DNS
76
Patryk Hutyra
Polska
DNS
77
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
78
Dawid Jarz±bek
Polska
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FC: Osterc wygrywa serię próbn±
FC: Osterc wygrywa serię próbn±

FC: Osterc wygrywa serię próbn±

Kalendarium
Georg Spaeth
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jon P. Sandaker (1974)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich