Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC

Fumika Segawa i Selina Freitag spisywały się najlepiej podczas treningów przed zawodami FIS Cup kobiet w Einsiedeln. Daleko latała również Sabrina Windmueller...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszej serii treningowej najlepszy rezultat uzyskała Fumika Segawa. Na obiekcie K-70 Japonka poleciała na odległo¶ć 68,5 metra. Za jej plecami znalazły się Sabrina Windmueller (66 m) i Pauline Stephani (65,5 m).

W drugiej rundzie dalekim skokiem (74,5 m) popisała się nieobecna w pierwszej serii Selina Freitag, która wyprzedziła Sabrinę Windmueller (69,5 m) oraz Arantxę Lancho (68 m).

W Einsiedeln wieje do¶ć mocny wiatr pod narty (1-2,5 m/s). W pierwszej rundzie wszystkie panie startowały z piętnastej belki, w drugiej panie zaczęły od bramki szesnastej, póĽniej rozbieg wydłużono do pozycji siedemnastej, ale po pięciu skokach powrócono do wersji pocz±tkowej.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Fumika Segawa
Japonia
68.5
2
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
66.0
3
Pauline Stephani
Niemcy
65.5
4
Minami Watanabe
Japonia
64.5
5
Liia Makhinia
Rosja
61.0
6
Sara Kramer
Austria
60.5
7
Nozomi Maruyama
Japonia
58.5
8
Shihori Oi
Japonia
56.5
9
Rio Seto
Japonia
56.0
10
Charlotte Suter
Szwajcaria
55.5
11
Aleksandra Barantceva
Rosja
53.0
12
Rea Kindlimann
Szwajcaria
44.5
13
Sophie Mair
Austria
44.0
14
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
43.5
15
Simone Buff
Szwajcaria
43.0
16
Astrid Louise Baarset
Norwegia
42.0
17
Mari Leinan Lund
Norwegia
41.5
18
Dayana Pekha
Kazachstan
40.0
19
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
DNS
20
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
DNS
21
Arantxa Lancho
Niemcy
DNS
22
Ayaka Igarashi
Japonia
DNS
23
Selina Freitag
Niemcy
DNS
24
Eva Elise Amble
Norwegia
DNS
25
Josephin Laue
Niemcy
DNS
26
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Selina Freitag
Niemcy
74.5
2
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
69.5
3
Arantxa Lancho
Niemcy
68.0
4
Minami Watanabe
Japonia
66.5
5
Josephin Laue
Niemcy
64.0
6
Nozomi Maruyama
Japonia
61.5
7
Fumika Segawa
Japonia
61.0
 
Sara Kramer
Austria
61.0
9
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
60.0
10
Pauline Stephani
Niemcy
58.0
11
Charlotte Suter
Szwajcaria
57.5
12
Liia Makhinia
Rosja
54.5
13
Aleksandra Barantceva
Rosja
54.0
14
Rio Seto
Japonia
53.5
15
Shihori Oi
Japonia
49.5
16
Sophie Mair
Austria
47.0
 
Astrid Louise Baarset
Norwegia
47.0
18
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
46.0
19
Dayana Pekha
Kazachstan
45.0
20
Mari Leinan Lund
Norwegia
43.5
21
Rea Kindlimann
Szwajcaria
42.0
 
Simone Buff
Szwajcaria
42.0
23
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
DNS
24
Ayaka Igarashi
Japonia
DNS
25
Eva Elise Amble
Norwegia
DNS
26
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Segawa i Freitag najlepsze na treningach
FIS Cup: Segawa i Freitag najlepsze na treningach

FIS Cup: Segawa i Freitag najlepsze na treningach

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich