TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet

W pierwszym treningu najlepszy wynik uzyskał Julian Hahn z Niemiec - 108 metrów, wyprzedzaj±c Bartłomieja Kłuska (106,5 m) i Daniela Hubera (104 m). W czołówce znaleĽli się też Felix Hoffmann, Przemek Kantyka i Jan Ziobro. Trzeba jednak zaznaczyć, że zawodnicy skakali najpierw z 10-tej, a potem 8-mej belki. Skakało tylko 79 ze 105 zgłoszonych.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Druga odsłona była bardziej miarodajna. Wszyscy skakali z tego samego rozbiegu, choć warunki nie były jednakowe dla wszystkich. Najdłuższy skok oddał Daniel Huber - 103,5 metra, wyprzedzaj±c Olka Zniszczoła (101,5 m). Trzecie miejsce zaj±ł Felix Hoffmann (99,5 m).

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Julian Hahn
Niemcy
108.0
2
Bartłomiej Kłusek
Polska
106.5
3
Daniel Huber
Austria
104.0
4
Felix Hoffmann
Niemcy
103.5
5
Przemysław Kantyka
Polska
101.5
6
Jan Ziobro
Polska
99.0
7
Lukas Wagner
Niemcy
98.5
 
Janni Reisenauer
Austria
98.5
9
Krzysztof Biegun
Polska
98.0
10
Dominik Maylaender
Niemcy
97.5
 
Timi Zajc
Słowenia
97.5
 
Cedrik Weigel
Niemcy
97.5
13
Stanisław Biela
Polska
96.5
14
Yuken Iwasa
Japonia
96.0
 
Ziga Jelar
Słowenia
96.0
 
Andraz Modic
Słowenia
96.0
17
Thomas Lackner
Austria
95.0
 
Sebastian Rombach
Niemcy
95.0
19
Joy Senoner
Włochy
94.5
20
Miha Kveder
Słowenia
94.0
 
Krzysztof Leja
Polska
94.0
22
Maximilian Steiner
Austria
93.5
23
David Krapez
Słowenia
93.0
 
Matija Stemberger
Słowenia
93.0
25
Stefan Huber
Austria
92.0
 
Simon Greiderer
Austria
92.0
 
Nik Fabijan
Słowenia
92.0
28
Kevin Maltsev
Estonia
91.5
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
91.5
30
Anze Lavtizar
Słowenia
91.0
31
Thomas Diethart
Austria
90.5
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
90.5
33
Zak Silih
Słowenia
90.0
 
Damian Lasota
Czechy
90.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
90.0
 
Krzysztof Miętus
Polska
90.0
37
Mitja Meznar
Słowenia
89.5
38
Carl Henning Lippestad
Norwegia
88.0
39
Sebastian Bradatsch
Niemcy
87.5
 
Lars Antonissen
Holandia
87.5
 
Dawid Krupa
Polska
87.5
42
Filip Sakala
Czechy
86.5
 
Andrii Klymchuk
Ukraina
86.5
 
Artur Kukuła
Polska
86.5
45
Lucas Schaffer
Austria
86.0
 
Sondre Ringen
Norwegia
86.0
47
Justin Lisso
Niemcy
85.5
 
Alexey Korolev
Kazachstan
85.5
49
Petrick Hammann
Niemcy
85.0
50
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
84.5
51
Max Schaale
Niemcy
84.0
 
Patryk Hutyra
Polska
84.0
53
Riki Kurita
Japonia
83.5
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
83.5
55
Roman Nogin
Kazachstan
82.5
56
Taavi Pappel
Estonia
82.0
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
82.0
 
Nicholas Mattoon
USA
82.0
59
Lukas Kubena
Czechy
81.0
60
Andrei Feldoreanu
Rumunia
80.0
 
Jan Michalek
Czechy
80.0
62
Paul Gabriel Ardelean
Rumunia
77.0
 
Ilya Kratov
Kazachstan
77.0
64
Artii Aigro
Estonia
76.0
65
Dusan Dolezel
Czechy
71.5
66
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
71.0
67
Radek Selcer
Czechy
70.5
 
Kenno Ruukel
Estonia
70.5
69
Jakub Dohnal
Czechy
70.0
70
Markkus Alter
Estonia
69.0
71
Benedikt Holub
Czechy
68.0
72
Frantisek Lejsek
Czechy
66.5
 
Nigel Lauchlan
Kanada
66.5
74
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
65.5
75
Kristaps Nezhborts
Łotwa
63.5
76
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
61.5
77
Sam Bolton
Wielka Brytania
59.5
 
Radek Rydl
Czechy
59.5
79
Markuss Vinogradovs
Łotwa
47.0
80
Sebastian Colloredo
Włochy
DNS
81
Davide Bresadola
Włochy
DNS
82
Niko Kytoesaho
Finlandia
DNS
83
Dominik Kastelik
Polska
DNS
84
Eetu Nousiainen
Finlandia
DNS
85
Bartosz Czyż
Polska
DNS
86
Andreas Alamommo
Finlandia
DNS
87
Nathan Mattoon
USA
DNS
88
Zeno di Lenardo
Włochy
DNS
89
Roberto Dellasega
Włochy
DNS
90
Karl-August Tiirmaa
Estonia
DNS
91
Daniele Varesco
Włochy
DNS
92
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
93
Rogan Reid
Kanada
DNS
94
Viktor Pasichnyk
Ukraina
DNS
95
Yevgen Marusyak
Ukraina
DNS
96
Dawid Jarz±bek
Polska
DNS
97
Stepan Pasichnyk
Ukraina
DNS
98
Andrii Vaskul
Ukraina
DNS
99
Federico Cecon
Włochy
DNS
100
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
DNS
101
Tomasz Pilch
Polska
DNS
102
Paweł W±sek
Polska
DNS
103
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
104
Łukasz Rutkowski
Polska
DNS
105
Damian Skupień
Polska
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Daniel Huber
Austria
103.5
2
Aleksander Zniszczoł
Polska
101.5
3
Felix Hoffmann
Niemcy
99.5
4
Julian Hahn
Niemcy
99.0
 
Miha Kveder
Słowenia
99.0
 
Artur Kukuła
Polska
99.0
7
Nik Fabijan
Słowenia
98.5
8
Dawid Jarz±bek
Polska
98.0
9
Cedrik Weigel
Niemcy
96.5
 
Federico Cecon
Włochy
96.5
11
Krzysztof Biegun
Polska
95.5
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
95.5
13
Krzysztof Miętus
Polska
93.5
 
Łukasz Rutkowski
Polska
93.5
15
Lars Antonissen
Holandia
93.0
16
Sebastian Colloredo
Włochy
92.5
 
Sondre Ringen
Norwegia
92.5
 
Mitja Meznar
Słowenia
92.5
 
Krzysztof Leja
Polska
92.5
20
Janni Reisenauer
Austria
92.0
 
Maximilian Steiner
Austria
92.0
22
Carl Henning Lippestad
Norwegia
91.0
23
Daniele Varesco
Włochy
90.5
 
Kevin Maltsev
Estonia
90.5
25
Andreas Alamommo
Finlandia
90.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
90.0
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
90.0
 
Nicholas Mattoon
USA
90.0
29
Dominik Maylaender
Niemcy
89.5
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
89.5
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
89.5
 
Łukasz Bukowski
Polska
89.5
33
Davide Bresadola
Włochy
89.0
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
89.0
 
Roberto Dellasega
Włochy
89.0
 
Sebastian Rombach
Niemcy
89.0
37
Lukas Wagner
Niemcy
88.5
 
Andraz Modic
Słowenia
88.5
 
Tomasz Pilch
Polska
88.5
40
Yuken Iwasa
Japonia
87.0
 
Damian Skupień
Polska
87.0
42
Thomas Diethart
Austria
86.0
 
Ziga Jelar
Słowenia
86.0
 
Alexey Korolev
Kazachstan
86.0
 
Paweł W±sek
Polska
86.0
46
Sebastian Bradatsch
Niemcy
85.5
 
Damian Lasota
Czechy
85.5
48
Anze Lavtizar
Słowenia
85.0
49
Roman Nogin
Kazachstan
84.5
50
Riki Kurita
Japonia
84.0
51
Zeno di Lenardo
Włochy
83.5
 
Jan Michalek
Czechy
83.5
 
Artii Aigro
Estonia
83.5
 
Patryk Hutyra
Polska
83.5
55
Stefan Huber
Austria
83.0
 
David Krapez
Słowenia
83.0
 
Dawid Krupa
Polska
83.0
58
Dominik Kastelik
Polska
82.5
 
Petrick Hammann
Niemcy
82.5
60
Matija Stemberger
Słowenia
82.0
61
Joy Senoner
Włochy
81.5
62
Lucas Schaffer
Austria
81.0
 
Rogan Reid
Kanada
81.0
64
Simon Greiderer
Austria
80.5
65
Bartosz Czyż
Polska
80.0
 
Max Schaale
Niemcy
80.0
67
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
79.5
68
Nathan Mattoon
USA
79.0
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.0
70
Markkus Alter
Estonia
78.5
71
Lukas Kubena
Czechy
78.0
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
78.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
78.0
74
Filip Sakala
Czechy
77.5
75
Kenno Ruukel
Estonia
77.0
76
Zak Silih
Słowenia
75.5
77
Andrii Klymchuk
Ukraina
75.0
78
Ilya Kratov
Kazachstan
74.5
79
Taavi Pappel
Estonia
73.0
80
Radek Selcer
Czechy
72.5
81
Nigel Lauchlan
Kanada
72.0
82
Eetu Nousiainen
Finlandia
71.0
 
Dusan Dolezel
Czechy
71.0
84
Karl-August Tiirmaa
Estonia
70.0
85
Andrei Feldoreanu
Rumunia
68.5
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
68.5
87
Frantisek Lejsek
Czechy
68.0
88
Thomas Lackner
Austria
67.0
 
Benedikt Holub
Czechy
67.0
90
Jakub Dohnal
Czechy
66.5
91
Paul Gabriel Ardelean
Rumunia
64.0
 
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
64.0
93
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
61.0
 
Kristaps Nezhborts
Łotwa
61.0
95
Sam Bolton
Wielka Brytania
56.5
96
Justin Lisso
Niemcy
55.5
97
Radek Rydl
Czechy
54.0
98
Timi Zajc
Słowenia
DNS
99
Stanisław Biela
Polska
DNS
100
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
101
Jan Ziobro
Polska
DNS
102
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
103
Markuss Vinogradovs
Łotwa
DNS
104
Bartłomiej Kłusek
Polska
DNS
105
Andrii Vaskul
Ukraina
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Hahn i Huber najlepsi na treningach
FIS Cup: Hahn i Huber najlepsi na treningach

FIS Cup: Hahn i Huber najlepsi na treningach

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »