TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Kwalifikacje do drugiego konkursu Pucharu ¦wiata w Wi¶le zostały odwołane z powodu silnego wiatru. W pierwszej serii zobaczymy zatem 59 skoczków.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Kwalifikacje zaplanowane były na godz. 14:30, jednak odwołano je z powodu silnego wiatru. Konkurs ma rozpocz±ć się o 16:30, a weĽmie w nim udział aż 59 zawodników. W stosunku do dnia wczorajszego - Kenshiro Ito został zast±piony Ryoyu Kobayashim.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
Marat Zhaparov
Kazachstan
2
Ulrich Wohlgenannt
Austria
3
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
4
Alex Insam
Włochy
5
Radik Zhaparov
Kazachstan
6
Seou Choi
Korea Pd.
7
Luca Egloff
Szwajcaria
8
William Rhoads
USA
9
Florian Altenburger
Austria
10
Kevin Bickner
USA
11
Killian Peier
Szwajcaria
12
Vladimir Zografski
Bułgaria
13
Sebastian Colloredo
Włochy
14
Ville Larinto
Finlandia
15
Shohei Tochimoto
Japonia
16
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
17
Jaka Hvala
Słowenia
18
Klemens Murańka
Polska
19
Lauri Asikainen
Finlandia
20
Kento Sakuyama
Japonia
21
Ryoyu Kobayashi
Japonia
22
Philipp Aschenwald
Austria
23
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
24
Lukas Hlava
Czechy
25
Piotr Żyła
Polska
26
Andrzej Stękała
Polska
27
Jan Matura
Czechy
28
Maciej Kot
Polska
29
Karl Geiger
Niemcy
30
Dawid Kubacki
Polska
31
Jakub Janda
Czechy
32
Vincent Descombes Sevoie
Francja
33
Manuel Poppinger
Austria
34
Manuel Fettner
Austria
35
Stefan Hula
Polska
36
Jurij Tepes
Słowenia
37
Stephan Leyhe
Niemcy
38
Anze Lanisek
Słowenia
39
Kamil Stoch
Polska
40
Joachim Hauer
Norwegia
41
Taku Takeuchi
Japonia
42
Andreas Wank
Niemcy
43
Robert Kranjec
Słowenia
44
Simon Ammann
Szwajcaria
45
Daiki Ito
Japonia
46
Andreas Wellinger
Niemcy
47
Domen Prevc
Słowenia
48
Andreas Stjernen
Norwegia
49
Anders Fannemel
Norwegia
50
Roman Koudelka
Czechy
51
Richard Freitag
Niemcy
52
Noriaki Kasai
Japonia
53
Daniel Andre Tande
Norwegia
54
Stefan Kraft
Austria
55
Johann Andre Forfang
Norwegia
56
Kenneth Gangnes
Norwegia
57
Michael Hayboeck
Austria
58
Severin Freund
Niemcy
59
Peter Prevc
Słowenia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
panpikus
@Chomik
oto wyniki mistrzostw Estonii
http://www.suusal iit.ee/bw_client_files/suusali it/public/competition_result_f ile/92_SH_Mehed_absoluut_Tehva ndi_05.03.16_protokoll.pdf
(05.03.2016, 19:08)
xxx
@mc15011
Aż sprawdziłem. Zamknięto skocznię, ponieważ wiatr zagrażał kibicom - czyli pewnie jakie¶ przepisy dotycz±ce imprez masowych, stanu infrastruktury skoczni albo co¶. Nie odwołali zawodów, bo wiatr uniemożliwiał skakanie (rozegranie rywalizacji). Jest różnica. Widocznie dzi¶ wiatr nie zagrażał bezpieczeństwu ludzi na skoczni, więc policja nie miała nic do gadania. Przynajmniej tak to wygl±da.
(05.03.2016, 16:47)
mc15011
@xxx

Tak. Zreszt± wtedy austriacka policja nikogo nie wpu¶ciła na teren skoczni.
(05.03.2016, 16:35)
kzez1986
Jest decyzja o odwołaniu.
(05.03.2016, 16:31)
Chomik
Nomme, skacze cały sezon (nie mówimy o poziomie)
Nurmsaalu, nie skacze cały sezon, wygrywa z przypuszczalnie "najlepszym" skoczkiem w Estonii.
PS. @SkoczassSki, masz jakie¶ wyniki tych mistrzostw?
(05.03.2016, 16:30)
xxx
@mc15011
A wtedy służby odwołały zawody z powodu pogody? ;)
I po zawodach...
(05.03.2016, 16:30)
kzez1986
Może kalendarz należałoby układać w taki sposób aby zawody odbywały się co 2 tygodnie, a nie co tydzień, ale zawodów byłoby więcej np. od czwartku do wtorku. Co¶ takiego było w Finlandii, no i raz był za duży wiatr w drużynówce, to zawody przeniesiono. Dodatkowo dla zawodników byłoby lepiej z uwagi na mniej podróży. Np. raz by przyjechali do Polski i od razu mieliby¶my Wisłę, Zakopane, może jeszcze Szczyrk. W Wi¶le jest wiatr, to amieniamy z Zakopanem, itd. BYłoby więcej możłiwo¶ci.
(05.03.2016, 16:29)
mc15011
Mam takie pytanie za milion punktów. Dlaczego tego konkursu nie odwoła POLSKA POLICJA tylko jury musi liczyć na lito¶ć pogody i robi ente przesunięcia!!?? Chyba po co¶ nasi stróże prawa s±. Niech wezm± przykład z austriackich kolegów którzy w zeszłym roku podczas P¦ w Kulm podjęli decyzję za Hofera i Tepesa. Ja już powiedziałem. Żadna kasa z reklam, sponsoringu - na mnie to nie działa. Ponadto zespoły tak jak wspomniał który¶ z użytkowników maj± już rozplanowane przejazdy z pewnym wyprzedzeniem i nie można tego ot tak zmienić.

@M. Poważnie??? Nurmsalu wrócił do skakania? Jeżeli tak to jest genialna wiadomo¶ć! Ja bym chciał, żeby Nurmsalu skakał w P¦, bo on przynajmniej reprezentował pewien poziom, a nie jak jego kolega, "największy as przestworzy" Martti Nomme, który prawie zawsze był na ostatnim miejscu (choć raz zakwalifikował się do konkursu w Lahti na K-90 kosztem między innymi Kamila Stocha).
(05.03.2016, 16:14)
kzez1986
Trzeba przekładać na jutro na popołudnie. Wiatr ma osłabn±ć. Do jutra popołudnia do 8 m/s. Już w czwartek było to wiadome.
(05.03.2016, 16:10)
SkoczassSKI
News sezonu:Kaarel Nurmasalu powrócił na skocznię i wygrał o 25 punktów z Nomme na Mistrzostwach Estonii.
(05.03.2016, 16:08)
Raptor
@M.

Bardzo miło byłoby go obejrzeć znów w P¦.
(05.03.2016, 15:47)
M.
przesuniete na 16:30, pewnie sie nie odbęd±. przy okazji: Nurmsalu zdecydowanie wygrywa w Mistrzostwach Estonii! mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zobaczymy go w P¦ (a może już w tym?)
(05.03.2016, 15:45)
piotras
Kiedy nie mogę obejrzeć zawodów, to zawsze okazuje się, że zostały odwołane. A dzisiaj akurat nie mogę. Także, sorki, to moja wina.
(05.03.2016, 15:22)

Dobrze, że nie wzięli¶my kwoty na dzi¶.
(05.03.2016, 14:50)
korus
@Medavolan

Kwota krajowa już wykorzystana dwukrotnie.
(05.03.2016, 14:45)
Medavolan
czemu tylko 7 polaków?
(05.03.2016, 14:44)
Qtaz
I tak odwołaj± zawody :D