TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup

W przyrodzie nic nie ginie - wczorajsze odwołane zawody Pucharu ¦wiata w Oslo zostan± zast±pione dodatkowym konkursem lotów w Vikersund...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Po odwołaniu wczorajszego konkursu indywidualnego na Holmenkollen działacze Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), przedstawiciele norweskiej federacji oraz organizatorzy Pucharu ¦wiata w Vikersund zareagowali szybko - dzi¶ zapadła decyzja, że w zastępstwie za anulowany konkurs odbęd± się dodatkowe zawody na jednej z największych skoczni ¶wiata.

Tym samym zmienia się program weekendowej rywalizacji - zamiast pi±tkowej serii kwalifikacyjnej czeka nas dwuseryjny konkurs, na którego starcie stan± wszyscy zgłoszeni skoczkowie. Z kolei w sobotę - zamiast serii próbnej - odbęd± się kwalifikacje; podobny program będzie obowi±zywać w niedzielę.

Puchar ¦wiata Vikersund
 
11 lutego 2016 (czwartek)
15:00
test skoczni
20:00
odprawa techniczna
 
12 lutego 2016 (pi±tek)
16:30
test skoczni
17:30
oficjalny trening (dwie serie)
20:00
konkurs indywidualny
 
13 lutego 2016 (sobota)
14:00
test skoczni
15:00
kwalifikacje
16:00
konkurs indywidualny
 
14 lutego 2016 (niedziela)
13:30
test skoczni
14:30
kwalifikacje
16:00
konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2016 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka
@ mc 15011
Z drugiej strony nie można też wykluczyć sytuacji, jaka miała miejsce w konkursie indywidualnym w Zakopanem. Kiedy po fantastycznym skoku na 140 m. w I serii Peter Prevc prowadził, by ostatecznie zaj±ć III miejsce. I ten jęk zawodu na trybunach: bo - z jednej strony nudno, jak ci±gle wygrywa ten sam zawodnik (noooo, chyba, że będzie to Kamil), a z drugiej - osi±gnięcia Słoweńca w tym sezonie powoduj±, że nawet jak nie jest on czyim¶ szczególnym ulubieńcem - chce się mu pogratulować nieziemskiej wręcz formy.
A o takie niespodzianki na lotach jest jeszcze łatwiej, jak przypomniałe¶ w swoim po¶cie.
(09.02.2016, 12:30)
fan skoków85
@zenek nieskoczek
Ogólnie sonda jest niezręcznie sformułowana: co tzn "jaki¶ sukces"?? Pod to można każde sformułowanie wsadzić dlatego odpowiedĽ jest tak "jaki¶ sukces" na pewno był w Zakopanem.
A co do samej drużynówki twierdzisz, że to żaden sukces, no ok, ale w ostatnich 2 latach nie stawali¶my na podium w Zakopanem nawet w sezonie 2013/2014, więc jednak jest to "jaki¶ sukces".
Pozdrawiam
(09.02.2016, 12:13)
pg
@llooll
Nie, Trondheim jutro konkurs. Dzi¶ kwali. Dodatkowy konkurs w Vikersund. Wszystko jest wyżej opisane...
(09.02.2016, 10:25)
llooll
będ± skoki w trondheim ???
w niedziele ?
(09.02.2016, 10:09)
XYZ.
No i dobrze!
Loty zawsze s± ciekawsze. :)
Mam nadzieję, że dadz± transmisję w TVP. Wolę komentarze na Eurosporcie, jednak tam mi wiecznie przerywa.
No cóż... Trzeba się męczyć z TVP.

Ciekawi mnie też kwestia Domena Prevca...
Zastanawiam się, czy będzie na lotach.
Janus powiedział na pocz±tku sezonu, że go na mamuty nie weĽmie, ale to samo mówił o Japonii. A je¶li chłopak ma zaczynać latać, to w Vikersund jest stosunkowo najbezpieczniej.
(08.02.2016, 21:23)
Kshatri
@zenek nieskoczek
Sezon nie jest udany wiec 3 miejsce calkiem niezlym sukcesem . 10 lat temu bys marzyl o tym miejscu w Zakopanem wiec nie porownuj wszystkiego do ostatnich sezonow
(08.02.2016, 20:56)
zenek nieskoczek
Je¶li za sukces uznajemy 3 miejsce w konkursie drużynowym u siebie, to idzie się tylko załamać.
(08.02.2016, 20:25)
cedryk
Droga redakcjo!
Czemu by nie zmienić sondy?
W końcu sukces już był -3 lokata w Zakopanem w konkursie drużyn
(08.02.2016, 20:23)
Demol
Peknie 260 metrow!
(08.02.2016, 20:08)
mc15011
No to Hofer lepszego rozwi±zania nie mógł wymy¶lić. Bo teraz Prevc w P¦ jeszcze bardziej odjedzie Freundowi. Choć z drugiej strony należy pamiętać, że w poprzednim sezonie KK przegrał wła¶nie przez drugi konkurs w Vikersund, gdzie najpierw zaliczył wywrotkę w skoku treningowym (kwalifikować się nie musiał), a póĽniej w drugiej serii spadł z progu (czyli zaliczył bulę) i był bardzo daleko (chyba 13), a Freund wtedy wygrał ten konkurs. No ale teraz ma za duż± przewagę, żeby taka sytuacja się powtórzyła.
(08.02.2016, 19:03)
michal00
Fajnie! Loty zdecydowanie lepiej się ogl±da od konkursów na dużych skoczniach. :D
(08.02.2016, 18:47)
DojczBoy
Szkoda ze Vikersund nie był z miesi±c wcze¶niej, Prevc zwalnia troche z form±
(08.02.2016, 18:21)
AraeQ
Lotów nigdy za mało :) Oby (tfu, tfu)
pogoda dopisała.
(08.02.2016, 18:15)
Robbi
Super informacja:)
(08.02.2016, 18:08)