Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k

Pierwszy zespół AZS Zakopane - Krzysztof Leja, Andrzej Zapotoczny, Andrzej Stękała i Maciej Kot - zwyciężył w drużynowym konkursie mistrzostw Polski...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Zawodnicy pierwszej ekipy AZS Zakopane byli zdecydowanymi liderami już na półmetku konkursu, a prowadzenia nie oddali już do końca - mimo mocnego ataku skoczków TS Wisła Zakopane.

Najmocniejszym punktem zwycięskiego zespołu był dzi¶ Maciej Kot, który latał na odległo¶ć 107 i 96 metrów. Srebrny medalista konkursu indywidualnego miał wsparcie w osobach Krzysztofa Lei (93,5 i 98,5 m), Andrzeja Zapotocznego (92,5 i 96,5 m) oraz Andrzeja Stękały (dwa skoki po 99 m).

Na drugim miejscu uplasowała się pierwsza ekipa TS Wisła Zakopane w składzie: Andrzej G±sienica (87,5 i 92,5 m), Dawid Jarz±bek (92 i 94 m), Klemens Murańka (101 i 103,5 m) oraz Dawid Kubacki (103 i 104 m). Ten ostatni znów imponował form± - po wygranej we wczorajszym konkursie indywidualnym dzi¶ również miał najlepszy ł±czny rezultat ze wszystkich skoczków.

Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy WSS Wisła (pierwszy zespół) - Artur Kukuła (98 i 99,5 m), Tomasz Byrt (95 i 96 m), Aleksander Zniszczoł (94,5 i 95 m) oraz Piotr Żyła (100 i 97 m).

Poza podium znalazły się ekipy SSR LZS Sokół Szczyrk I (Kacper Kupczak, Dominik Kastelik, Konrad Janota, Krzysztof Biegun), AZS Zakopane II (Jan Łowisz, Wojciech Marusarz, Krzysztof Miętus, Grzegorz Miętus) i LKS Klimczok Bystra (Piotr Kudzia, Kacper Konior, Przemysław Kantyka, Bartłomiej Kłusek).

Wyniki końcowe
 
klub
 
punkty
1
AZS Zakopane I
Polska
960.0
2
TS Wisła Zakopane I
Polska
950.0
3
WSS Wisła I
Polska
944.0
4
SSR LZS Sokół Szczyrk I
Polska
801.5
5
AZS Zakopane II
Polska
734.0
6
LKS Klimczok Bystra
Polska
681.5
7
AZS Zakopane III
Polska
586.0
8
WSS Wisła II
Polska
569.5
9
UKS Sołtysianie Stare Bystre
Polska
255.5
10
TS Wisła Zakopane II
Polska
253.0
11
PKS Olimpijczyk Gilowice
Polska
184.0
12
SSR LZS Sokół Szczyrk II
Polska
169.5

Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
 
zawodnik
klub
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Dawid Kubacki
TS Wisła Zakopane I
103.0
104.0
268.0
2
Bartłomiej Kłusek
LKS Klimczok Bystra
105.0
102.5
264.5
3
Klemens Murańka
TS Wisła Zakopane I
101.0
103.5
261.5
4
Maciej Kot
AZS Zakopane I
107.0
96.0
257.5
5
Andrzej Stękała
AZS Zakopane I
99.0
99.0
247.0
6
Piotr Żyła
WSS Wisła I
100.0
97.0
245.0
7
Artur Kukuła
WSS Wisła I
98.0
99.5
244.5
8
Krzysztof Biegun
SSR LZS Sokół Szczyrk I
96.5
100.0
242.5
9
Krzysztof Leja
AZS Zakopane I
93.5
98.5
231.0
10
Tomasz Byrt
WSS Wisła I
95.0
96.0
229.5
11
Krzysztof Miętus
AZS Zakopane II
96.0
95.5
228.5
12
Aleksander Zniszczoł
WSS Wisła I
94.5
95.0
225.0
13
Andrzej Zapotoczny
AZS Zakopane I
92.5
96.5
224.5
14
Dawid Jarz±bek
TS Wisła Zakopane I
92.0
94.0
218.5
15
Łukasz Podżorski
WSS Wisła II
91.5
91.5
208.0
16
Andrzej G±sienica
TS Wisła Zakopane I
87.5
92.5
202.0
17
Dominik Kastelik
SSR LZS Sokół Szczyrk I
88.5
91.0
201.5
18
Grzegorz Miętus
AZS Zakopane II
89.5
87.0
194.5
19
Przemysław Kantyka
LKS Klimczok Bystra
87.5
87.0
190.5
20
Kacper Stosel
AZS Zakopane III
87.5
85.0
187.0
21
Kacper Kupczak
SSR LZS Sokół Szczyrk I
86.0
85.0
180.5
22
Konrad Janota
SSR LZS Sokół Szczyrk I
85.0
84.0
177.0
23
Jan Łowisz
AZS Zakopane II
78.0
82.5
158.5
24
Wojciech Marusarz
AZS Zakopane II
80.0
77.5
152.5
25
Krystian Kołodziej
AZS Zakopane III
75.0
77.5
142.0
26
Stanisław Biela
UKS Sołtysianie Stare Bystre
106.5
 
137.5
27
Tymoteusz Urba¶
AZS Zakopane III
75.5
74.0
135.0
28
Mateusz Małyjurek
WSS Wisła II
76.5
71.0
131.0
29
Bartosz Czyż
WSS Wisła II
70.5
74.0
124.0
30
Mateusz Staszel
AZS Zakopane III
78.0
66.5
122.0
31
Kacper Konior
LKS Klimczok Bystra
71.0
70.0
115.5
32
Piotr Kudzia
LKS Klimczok Bystra
68.0
70.0
111.0
33
Jakub Jurosz
WSS Wisła II
67.5
69.0
106.5
34
Paweł Chyc
TS Wisła Zakopane II
81.5
 
82.0
35
Krystian Karpiel
TS Wisła Zakopane II
77.5
 
73.0
36
Łukasz Bukowski
TS Wisła Zakopane II
77.0
 
71.5
37
Dawid Krupa
SSR LZS Sokół Szczyrk II
76.0
 
70.0
38
Paweł Twardosz
PKS Olimpijczyk Gilowice
70.0
 
57.5
39
Mateusz Dyrcz
PKS Olimpijczyk Gilowice
69.5
 
55.0
40
Artur Wacławiak
UKS Sołtysianie Stare Bystre
69.0
 
54.5
41
Patryk Hutyra
SSR LZS Sokół Szczyrk II
68.0
 
52.5
42
Jarosław Krzak
PKS Olimpijczyk Gilowice
61.5
 
39.0
43
Andrzej Pałasz
UKS Sołtysianie Stare Bystre
61.0
 
35.5
44
Łukasz Stawowy
PKS Olimpijczyk Gilowice
60.0
 
32.5
45
Mateusz Rajda
SSR LZS Sokół Szczyrk II
59.0
 
32.0
46
Krystian Pacholarz
UKS Sołtysianie Stare Bystre
57.0
 
28.0
47
Damian Skupień
TS Wisła Zakopane II
57.0
 
26.5
48
Wiktor Węgrzynkiewicz
SSR LZS Sokół Szczyrk II
52.0
 
15.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
andbal
Tym razem podium byłoby inne. Kwestia tylko czy wszyscy jechali z tej samej belki.
(11.10.2015, 08:21)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
AZS Zakopane drużynowym mistrzem Polski
AZS Zakopane drużynowym mistrzem Polski

AZS Zakopane drużynowym mistrzem Polski

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich