Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Daniel Andre Tande uzyskał najlepszy rezultat podczas serii próbnej przed finałowym konkursem letniego Pucharu Kontynentalnego. Bardzo dobrze spisywali się także Polacy z Dawidem Kubackim na czele.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Tande poleciał na odległo¶ć 137,5 metra, co pozwoliło mu pokonać Dawida Kubackiego (136,5 m) o niespełna dwa punkty. Trzeci rezultat uzyskał Domen Prevc (136 m), a kolejne miejsca zajęli Jakub Janda (133 m), Maciej Kot (132 m) i Andraz Pograjc (130 m).

Bardzo dobrze spisali się również inni reprezentanci Polski - Bartłomiej Kłusek był siódmy, Stefan Hula - dziesi±ty, a Andrzej Stękała - szesnasty. Gorzej spisał się jedynie Krzysztof Biegun (121 m i 43. miejsce).

Seria próbna odbywała się przy praktycznie zerowym wietrze, a wszyscy zawodnicy startowali z 23. belki.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Daniel-Andre Tande
Norwegia
137.5
82.4
2
Dawid Kubacki
Polska
136.5
80.5
3
Domen Prevc
Słowenia
136.0
79.8
4
Jakub Janda
Czechy
133.0
74.5
5
Maciej Kot
Polska
132.0
72.6
6
Andraz Pograjc
Słowenia
130.0
71.1
7
Bartłomiej Kłusek
Polska
131.0
69.8
8
Michael Neumayer
Niemcy
130.0
69.1
9
Jurij Tepes
Słowenia
129.5
68.9
10
Stefan Hula
Polska
128.5
67.2
 
Miran Zupancic
Słowenia
129.0
67.2
12
Andreas Stjernen
Norwegia
129.0
66.9
13
Vincent Descombes Sevoie
Francja
128.5
66.0
14
Andreas Wank
Niemcy
128.0
65.5
15
Alex Insam
Włochy
127.5
64.2
16
Andrzej Stękała
Polska
127.5
64.1
17
Philipp Aschenwald
Austria
127.0
63.2
18
Tilen Bartol
Słowenia
126.5
63.1
19
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
126.5
62.5
20
Ronan Lamy Chappuis
Francja
126.5
62.4
21
Florian Altenburger
Austria
125.5
62.1
 
Paul Winter
Niemcy
125.5
62.1
23
Roberto Dellasega
Włochy
125.0
61.7
24
Dominik Maylaender
Niemcy
125.0
60.8
25
Killian Peier
Szwajcaria
125.0
60.4
26
Markus Schiffner
Austria
125.0
59.4
27
Jonathan Siegel
Niemcy
122.5
58.2
28
Janni Reisenauer
Austria
124.0
57.8
 
Pius Paschke
Niemcy
123.0
57.8
30
Martin Hamann
Niemcy
123.0
57.4
 
David Siegel
Niemcy
123.5
57.4
32
Karl Geiger
Niemcy
123.0
57.2
33
Cestmir Kozisek
Czechy
123.0
57.1
34
Frans Taehkaevuori
Finlandia
122.5
56.2
35
Kevin Bickner
USA
122.5
55.9
36
Rok Justin
Słowenia
121.5
55.7
37
Elias Tollinger
Austria
122.0
55.5
38
Stefan Huber
Austria
121.5
55.3
39
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
122.5
54.1
40
Danny Queck
Niemcy
120.5
53.7
41
Pascal Kaelin
Szwajcaria
120.5
53.3
42
Gasper Bartol
Słowenia
120.0
52.8
43
Krzysztof Biegun
Polska
121.0
52.4
44
Andreas Schuler
Szwajcaria
120.5
51.3
45
Clemens Aigner
Austria
120.0
50.9
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
119.0
50.9
47
Tim Fuchs
Niemcy
120.0
50.4
48
Michael Glasder
USA
118.5
48.2
49
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
117.5
47.4
50
Tomas Vancura
Czechy
116.5
44.5
51
Tim Heinrich
Niemcy
115.5
42.8
52
Sebastian Bradatsch
Niemcy
115.0
42.3
53
Halvor Egner Granerud
Norwegia
114.0
41.1
54
Martti Nomme
Estonia
114.0
38.8
55
Alexey Romashov
Rosja
112.5
38.5
56
Samet Karta
Turcja
110.5
35.2
57
Lars Antonissen
Holandia
109.5
34.7
58
Stepan Pasichnyk
Ukraina
110.5
34.6
59
Brian Wallace
USA
108.5
32.9
60
Kristjan Ilves
Estonia
110.0
32.8
61
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
108.5
32.3
62
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
108.5
29.9
63
Sergey Tkachenko
Kazachstan
101.0
16.6
64
Roman Nogin
Kazachstan
82.5
0.0
65
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
DNS
DNS
66
Andrii Klymchuk
Ukraina
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
vc
Tande-DSQ
(04.10.2015, 11:13)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Klingenthal: Tande przed Kubackim w serii próbnej
CoC Klingenthal: Tande przed Kubackim w serii próbnej

CoC Klingenthal: Tande przed Kubackim w serii próbnej

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich