Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K

Jure Sinkovec zdecydowanie wygrał pierwszy konkurs FIS Cup mężczyzn w Rasnowie. W czołowej dziesiątce znalazło się dwóch Polaków - Andrzej Stękała i Adam Ruda...

Sinkovec był najlepszy w obu seriach, a dwa skoki na odległość stu metrów dały mu 16,5 punktu przewagi nad Timem Fuchsem (97,5 i 93 m). Na najniższym stopniu podium stanął kolejny z Niemców, David Siegel (96,5 i 94,5 m), a czołową piątkę uzupełnili Andreas Alamommo z Finlandii i Simon Greiderer z Austrii.

Nieźle spisali się Polacy. Najwyżej z naszych reprezentantów - na szóstym miejscu - uplasował się Andrzej Stękała (94,5 i 93,5 m). Dwa oczka niżej znalazł się Adam Ruda (90 i 94 m). Kolejnych pięciu polskich skoczków znalazło się w drugiej dziesiątce - to Łukasz Podżorski, Dawid Jarząbek, Krzysztof Leja, Andrzej Zapotoczny i Stanisław Biela.

Punkty do klasyfikacji generalnej wywalczyli także Przemysław Kantyka i Dominik Kastelik, ta sztuka nie udała się natomiast Krzysztofowi Miętusowi.

W obu seriach wszyscy skoczkowie startowali z trzydziestej belki. Wiatr wiał głównie pod narty, z siłą do ok. 1,8 metra na sekundę.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Jure Sinkovec
Słowenia
100.0
100.0
268.0
2
Tim Fuchs
Niemcy
97.5
93.0
251.5
3
David Siegel
Niemcy
96.5
94.5
251.0
4
Andreas Alamommo
Finlandia
95.5
94.0
248.0
5
Simon Greiderer
Austria
94.5
93.5
246.0
6
Andrzej Stękała
Polska
94.5
93.5
244.0
7
Thomas Hofer
Austria
95.5
92.5
243.5
8
Adam Ruda
Polska
90.0
94.0
233.0
9
Tilen Bartol
Słowenia
95.0
87.5
231.5
10
Elias Vaenskae
Finlandia
92.0
90.0
229.0
11
Łukasz Podżorski
Polska
92.0
88.5
227.5
12
Dawid Jarząbek
Polska
90.0
89.5
227.0
13
Sebastian Bradatsch
Niemcy
90.0
90.0
226.0
14
Krzysztof Leja
Polska
90.0
90.0
225.5
15
Stepan Pasichnyk
Ukraina
91.0
87.5
221.5
16
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
88.5
89.5
220.5
 
Andraz Modic
Słowenia
88.0
90.5
220.5
18
Lars Antonissen
Holandia
90.5
87.5
220.0
19
Andrzej Zapotoczny
Polska
90.0
87.0
218.0
20
Stanisław Biela
Polska
88.0
89.5
217.5
21
Martin Hamann
Niemcy
90.0
87.0
217.0
22
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
86.5
89.0
214.0
23
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
87.0
88.5
212.0
24
Przemysław Kantyka
Polska
87.5
87.0
211.5
25
Dominik Kastelik
Polska
87.5
85.5
208.0
26
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
87.5
85.0
204.0
27
Artur Sultangulov
Rosja
85.5
85.5
202.5
28
Eduard Torok
Rumunia
85.0
84.5
201.5
29
Janne Korhonen
Finlandia
85.5
82.5
197.0
30
Eetu Nousiainen
Finlandia
85.0
77.0
182.0
31
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
85.0
 
99.5
32
Ayberk Demir
Turcja
84.5
 
98.5
33
Viktor Pasichnyk
Ukraina
83.5
 
97.5
34
Maksim Sergeev
Rosja
83.5
 
97.0
35
Igor Yakibyuk
Ukraina
83.0
 
95.5
36
Krzysztof Miętus
Polska
81.5
 
93.5
37
Sergey Pyzhov
Rosja
82.5
 
93.0
38
Eetu Merilainen
Finlandia
81.0
 
92.5
39
Zak Silih
Słowenia
81.0
 
91.5
40
Sergey Shulaev
Rosja
81.0
 
91.0
41
Sergey Tkachenko
Kazachstan
81.0
 
90.0
42
Kiril Kotik
Rosja
80.0
 
89.5
43
Roman Nogin
Kazachstan
78.5
 
85.5
44
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
77.5
 
84.0
45
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
77.0
 
81.5
46
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
77.0
 
80.5
47
Munir Gungen
Turcja
75.0
 
76.5
48
Hunor Farkas
Rumunia
74.5
 
75.5
49
Yevgen Marusyak
Ukraina
73.0
 
73.5
50
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
71.0
 
69.0
51
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
71.5
 
67.5
52
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
70.0
 
66.5
53
Viktor Hristov
Bułgaria
72.0
 
65.0
54
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
68.5
 
64.0
 
Andriy Vaskul
Ukraina
69.0
 
64.0
56
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
69.0
 
63.0
 
Sebastian Devall
Szwecja
68.5
 
63.0
58
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
67.0
 
60.5
59
Marcus Flemstroem
Szwecja
66.5
 
59.5
60
Mykola Kushnirchuk
Ukraina
65.0
 
55.5
61
Florian Molnar
Węgry
65.0
 
54.5
 
Anton Eriksson
Szwecja
65.0
 
54.5
63
Andrei Feldoreanu
Rumunia
63.5
 
52.0
64
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
62.5
 
51.5
65
Kristof Molnar
Węgry
64.5
 
51.0
66
Nikita Devyatkin
Kazachstan
62.0
 
48.0
67
Adrian Grigore
Rumunia
 
DSQ
DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
buuu
No i Miętus się zaplątał między Yakibuykiem a Pyzhovem. :(
(26.09.2015, 18:21)
Raptor
Proszę, dwóch Węgrów startowało i żaden z nich nie podpisał listy wyników, nawet nie licząc dyskwalifikacji.
(26.09.2015, 18:21)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Sinkovec wygrywa w Rasnowie, Stękała i Ruda w dziesiątce
FIS Cup: Sinkovec wygrywa w Rasnowie, Stękała i Ruda w dziesiątce

FIS Cup: Sinkovec wygrywa w Rasnowie, Stękała i Ruda w dziesiątce

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich