Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Stefan Hula, Paweł Chyc i Tomasz Pilch zwyciężyli w Międzynarodowym Memoriale Olimpijczyków w Szczyrku. Dopiero osiemnaste miejsce w kategorii open zaj±ł Kamil Stoch...

Na Skalitem wiał dzi¶ silny wiatr, st±d wyniki nie s± do końca takie, jakich można było się spodziewać. W¶ród zawodników rywalizuj±cych w kategorii "open" najrówniejsz± formę i najlepszy styl pokazywał dzisiaj Stefan Hula, któremu skoki na odległo¶ć 102,5 oraz 107 metrów dały zwycięstwo z przewag± dwóch punktów nad Dawidem Kubackim (103,5 i 109 m).

Na trzecim miejscu, ze strat± pięciu punktów do triumfatora, znalazł się Maciej Kot (102,5 i 104 m). Poza podium uplasowali się Klemens Murańka, Jan Ziobro i Piotr Żyła. Ten ostatni zaj±ł szóst± lokatę ex aequo z prowadz±cym po pierwszej serii Andrzejem Stękał± (106 i 98,5 m).

Zaskakuj±co daleko uplasował się dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch - zawodnik klubu Eve-nement Zakopane uzyskał 93 oraz 94,5 metra, co dało mu dopiero osiemnast± lokatę.

W kategorii "junior B" najlepszy okazał się Paweł Chyc (93,5 i 97 m), który o dwa punkty wyprzedził Dominika Kastelika. Trzecie miejsce, już z większ± strat±, zaj±ł Dawid Krupa.

W grupie juniorów C bezkonkurencyjny był Tomasz Pilch (93 i 96 m), do którego Kacper Stosel i Wiktor Węgrzynkiewicz stracili ponad dwadzie¶cia oczek. Ciekawostk± w tej kategorii był występ Kingi Rajdy - zawodniczka kadry kobiet uplasowała się na ósmym miejscu, skacz±c na odległo¶ć 80,5 oraz 79 metrów.

Wyniki końcowe - Open
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Stefan Hula
Polska
102.5
107.0
269.5
2
Dawid Kubacki
Polska
103.5
109.0
267.5
3
Maciej Kot
Polska
102.5
104.0
264.5
4
Klemens Murańka
Polska
101.5
105.5
263.5
5
Jan Ziobro
Polska
97.5
107.0
257.5
6
Andrzej Stękała
Polska
106.0
98.5
256.5
 
Piotr Żyła
Polska
100.0
104.0
256.5
8
Konrad Janota
Polska
97.5
100.0
240.5
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
94.5
102.0
240.5
10
Stanisław Biela
Polska
97.0
99.5
238.5
11
Krzysztof Leja
Polska
94.0
100.0
235.5
12
Łukasz Podżorski
Polska
94.5
99.5
234.0
13
Andrzej Zapotoczny
Polska
95.5
98.5
233.5
14
Przemysław Kantyka
Polska
93.5
97.5
227.5
15
Bartłomiej Kłusek
Polska
93.0
98.0
227.0
16
Grzegorz Miętus
Polska
96.5
94.5
226.5
17
Artur Kukuła
Polska
95.0
95.0
223.5
18
Kamil Stoch
Polska
93.0
94.5
219.0
19
Kacper Kupczak
Polska
93.5
91.5
213.0
20
Tomasz Byrt
Polska
90.5
88.5
199.0
21
Krzysztof Miętus
Polska
93.0
85.0
197.0
22
Dominik Kastelik
Polska
86.0
90.5
193.5
23
Paweł Gut
Polska
79.0
89.0
174.0
24
Krystian Karpiel
Polska
85.5
81.5
172.0
25
Andrzej G±sienica
Polska
83.5
80.0
161.5
26
Sebastian Hebel
Polska
85.5
78.0
160.5
27
Jan Łowisz
Polska
75.5
85.5
156.5
28
Mateusz Kojzar
Polska
78.5
77.5
143.5
29
Damian Skupień
Polska
76.0
79.0
142.5
30
Krystian Kołodziej
Polska
75.0
73.5
127.5
31
Daniel M±ka
Polska
73.5
72.0
125.0
32
Bartłomiej Czyż
Polska
73.5
 
63.0
33
Adam Ruda
Polska
74.5
 
62.5
34
Paweł Chyc
Polska
72.5
 
59.5
35
Tymoteusz Urba¶
Polska
72.0
 
57.0
36
Marcin Budz
Polska
71.5
 
56.0
37
Jakub Jurosz
Polska
70.5
 
55.0
38
Łukasz Bukowski
Polska
69.5
 
52.0
39
Artur Wacławiak
Polska
67.5
 
49.0
40
Tomasz Pilch
Polska
63.5
 
38.0
41
Mateusz Staszel
Polska
61.5
 
33.5
42
Dawid Hre¶ka
Polska
59.5
 
29.0
43
Mateusz Małyjurek
Polska
58.0
 
28.5
44
Dawid Krupa
Polska
59.5
 
27.5
45
Andrzej Pałasz
Polska
57.5
 
25.0
46
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
57.0
 
24.5
47
Krystian Pacholarz
Polska
55.0
 
21.0
48
Przemysław Kuszel
Polska
51.5
 
12.0
49
Paweł Stwora
Polska
45.0
 
-4.0
50
Krzysztof Biegun
Polska
 
DSQ
DSQ

Wyniki końcowe - Junior B
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Paweł Chyc
Polska
93.5
97.0
224.0
2
Dominik Kastelik
Polska
89.0
103.5
222.0
3
Dawid Krupa
Polska
84.0
97.0
202.5
4
Paweł Twardosz
Polska
85.5
93.5
198.0
5
Mateusz Dyrcz
Polska
89.0
81.5
170.5
6
Damian Skupień
Polska
76.0
92.5
168.5
7
Bartłomiej Czyż
Polska
76.0
85.5
159.5
8
Dawid Hre¶ka
Polska
85.0
80.0
159.0
9
Jakub Jurosz
Polska
79.0
83.0
156.5
10
Mateusz Staszel
Polska
75.0
86.5
156.0
11
Kacper Konior
Polska
77.0
81.0
146.5
12
Andrzej Pałasz
Polska
74.0
83.0
145.5
13
Artur Wacławiak
Polska
80.0
72.5
135.0
14
Eryk Barteczko
Polska
78.0
67.0
117.5
15
Jakub Chowaniec
Polska
65.0
73.0
101.0
16
Krystian Pacholarz
Polska
63.5
61.0
75.0
17
Przemysław Kuszel
Polska
65.5
60.5
73.0
18
Paweł Stwora
Polska
45.0
45.0
-7.0

Wyniki końcowe - Junior C
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tomasz Pilch
Polska
93.0
96.0
211.5
2
Kacper Stosel
Polska
87.5
87.5
189.0
3
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
87.5
86.5
184.0
4
Łukasz Stawowy
Polska
89.0
85.5
180.5
5
Mateusz Gruszka
Polska
86.0
83.5
175.5
6
Mateusz Małyjurek
Polska
83.0
85.0
173.5
7
Piotr Kudzia
Polska
81.5
79.0
157.0
8
Kinga Rajda
Polska
80.5
79.0
153.0
9
Szymon Pawłowski
Polska
80.5
75.5
145.0
 
Patryk Hutyra
Polska
72.5
84.5
145.0
11
Karol Niemczyk
Polska
73.0
78.0
132.0
12
Jarosław Krzak
Polska
72.5
75.5
124.0
13
Maciej Zborowski
Polska
70.5
75.0
117.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
Nocturno
Kontuzja to swoj± drog± ale nie oszukujmy się, Kamil zawsze gorzej radził sobie na normalnych skoczniach... Wyj±tkiem była Soczi i my¶lę że dzi¶ na mp pokaże klase ;)
(18.07.2015, 10:16)
OOlllQQ
a co z wolnym?
(18.07.2015, 08:14)
Raptor
Patrz±c na wyniki, to tam chyba musiało tornado przej¶ć, a nie silny wiatr.
(17.07.2015, 22:00)
Demol
Zaloze się ze Stoch odczuwa bol w lewej kostce i stad te wyniki. Ta kontuzja zostanie z nim do końca kariery.
(17.07.2015, 18:52)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Hula, Chyc i Pilch najlepsi w Memoriale Olimpijczyków, Stoch osiemnasty
Hula, Chyc i Pilch najlepsi w Memoriale Olimpijczyków, Stoch osiemnasty

Hula, Chyc i Pilch najlepsi w Memoriale Olimpijczyków, Stoch osiemnasty

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich