TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Stephan Leyhe wygrał serię próbn± przed pierwszym konkursem Pucharu Kontynentalnego w Niżnym Tagile. Dobrze spisali się Polacy - Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Leyhe z dziesi±tej belki startowej poleciał na odległo¶ć 129,5 metra (wiatr 1,35 m/s pod narty), co dało mu 4,5 punktu przewagi nad Anze Semenicem (124,5 m). Trzeci± lokatę - z najdalszym skokiem rundy - zaj±ł Tom Hilde (132 m; wiatr 1,47 m/s).

Bardzo dobrze spisali się Polacy - Dawid Kubacki był czwarty (121,5 m), a Aleksander Zniszczoł - pi±ty. W drugiej dziesi±tce zameldowali się Andrzej Stękała i Stefan Hula; w trzeciej - Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun.

Warto zwrócić uwagę także na występ Jewgienija Klimowa - specjalista od kombinacji norweskiej był szósty ze skokiem na odległo¶ć 127,5 metra.

W trakcie serii próbnej wiał do¶ć mocny wiatr; głównie pod narty. Jego prędko¶ć wielokrotnie przekraczała jeden metr na sekundę, momentami zbliżała się nawet do 2 m/s. Belka startowa była pocz±tkowo ustawiona na dwunastym progu, póĽniej obniżono j± do pozycji dziesi±tej.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Stephan Leyhe
Niemcy
129.5
75.1
2
Anze Semenic
Słowenia
124.5
70.6
3
Tom Hilde
Norwegia
132.0
68.6
4
Dawid Kubacki
Polska
121.5
68.1
5
Aleksander Zniszczoł
Polska
125.5
67.9
6
Evgeniy Klimov
Rosja
127.5
63.7
7
Lukas Hlava
Czechy
128.0
63.6
8
Danny Queck
Niemcy
124.0
57.2
 
Philipp Aschenwald
Austria
122.5
57.2
10
Andraz Pograjc
Słowenia
121.0
55.8
11
Daniel-Andre Tande
Norwegia
116.0
54.9
12
Pius Paschke
Niemcy
120.0
54.8
13
Rok Justin
Słowenia
117.5
53.4
14
Andrzej Stękała
Polska
119.0
52.8
15
Stefan Hula
Polska
124.0
52.7
16
Luca Egloff
Szwajcaria
125.0
52.2
17
Viktor Polasek
Czechy
120.0
51.1
18
Clemens Aigner
Austria
114.0
50.6
19
Robert Johansson
Norwegia
113.0
49.4
20
Karl Geiger
Niemcy
117.0
48.9
21
Elias Tollinger
Austria
115.0
45.7
22
Gabriel Karlen
Szwajcaria
117.5
45.0
23
Bartłomiej Kłusek
Polska
109.5
43.9
24
Mitja Meznar
Słowenia
113.5
43.2
25
Krzysztof Biegun
Polska
111.5
39.4
26
Stefan Huber
Austria
110.0
39.3
27
Aleksandr Bazhenov
Rosja
113.0
38.2
28
Alexey Romashov
Rosja
112.0
37.1
29
Vadim Shishkin
Rosja
109.0
35.9
30
Pascal Kaelin
Szwajcaria
111.5
35.7
31
Markus Schiffner
Austria
106.5
35.4
32
Denis Veselov
Rosja
107.5
35.1
33
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
111.5
35.0
34
Marat Zhaparov
Kazachstan
112.0
33.9
35
Tilen Bartol
Słowenia
110.0
32.3
 
Alexander Sardyko
Rosja
105.0
32.3
37
Miran Zupancic
Słowenia
106.5
30.8
38
Vladislav Boyarintsev
Rosja
110.5
28.8
39
Sergey Shulaev
Rosja
105.5
24.3
40
Artur Sultangulov
Rosja
101.5
24.1
41
Frantisek Holik
Czechy
99.5
12.5
42
Radik Zhaparov
Kazachstan
98.0
10.2
43
Simon Greiderer
Austria
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
dawidowiec
Stękała 2 po 1 seri
(14.03.2015, 13:48)
dawidowiec
Słabiutko Olek w 1 seri ale za to Stękała fenomenalnie i 1 punkty kazacha :)
(14.03.2015, 13:30)
Raptor
Ciekaw jestem, czy Klimov dostanie szansę w Planicy, bo uważam, że tutaj powinien bez problemu zdobyć punkty.
(14.03.2015, 13:21)
hololomat
Klimov zrezygnował z uprawiania kombinacji norweskiej i skupil sie tylko i wylacznie na skokach
(14.03.2015, 13:15)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Niżnyj Tagił: Leyhe najlepszy w serii próbnej, dobre skoki Polaków
CoC Niżnyj Tagił: Leyhe najlepszy w serii próbnej, dobre skoki Polaków

CoC Niżnyj Tagił: Leyhe najlepszy w serii próbnej, dobre skoki Polaków

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »