TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Norweski weekend w Pucharze ¦wiata rozpocz±ł się dla Petra Prevca bardzo dobrze. W Trondheim Słoweniec zaj±ł drugie miejsce, odrobił stratę do Stefana Krafta i obecnie zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Do prowadzęcego Severina Freunda traci 34 punkty.

Zmienny wiatr na skoczni Granåsen i manewry belk± dały się we znaki zawodnikom. Peter Prevc po nieudanych konkursach w Finlandii pokazał, że nie składa broni. Słoweniec w swoich próbach uzyskał 137,5 oraz 136 metrów.

- Ponownie mieli¶my wietrzn± loterię. Byłem skupiony na swoich próbach, a tym razem miałem nieco lepszy los na tej loterii, dzięki czemu było mi trochę łatwiej - mówił po konkursie 22-latek. - Podczas zawodów wiatr często zmieniał kierunek, dlatego konkurs nie był najłatwiejszy. Tym razem miałem szczę¶cie do warunków wietrznych, dzięki czemu udało mi się oddać dwa dobre skoki, które ostatecznie okazały się wystarczaj±ce na drugie miejsce.

W ubiegłym roku to wła¶nie w Trondheim Prevc pogrzebał swoje szanse na Kryształow± Kulę, zajmuj±c 45. miejsce:

- Bardzo poprawiłem swój wynik w porównaniu do ubiegłorocznego, o wiele lepiej się tutaj czułem. Po nieco gorszych występach w Lahti i Kuopio pokazałem, że przy bardziej stabilnych skokach wszystko jest możliwe i wszystko można jeszcze nadrobić - zapewniał.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jarko
@cedryk
Dokładnie... Między innymi @Raptor ze swoj± nienawi¶ci± do Schlierenzauera. Cała nagonka na Prevca i innych jest przeze mnie niezrozumiała. To tak żałosne, że aż ¶mieszne. Ja ich wyższo¶ć uznaję i uważam, że na te wszystkie osi±gnięcia sobie zasłużyli, ale najwidoczniej większo¶ć nie potrafi się z tym pogodzić... Wyj±tkiem jest oczywi¶cie Jacobsen, więcej oszustów tutaj nie widzę
(13.03.2015, 23:02)
mc15011
A ja wła¶nie widzę oszusta: nazywa się Anders J. - napisałem to celowo, ponieważ to jest jeszcze większy oszust niż Gregor. Skoczyliby¶cie z "dmuchanymi" rękawami? Na pewno nie, bo to jest niezgodne z przepisami i za to należy się DSQ z automatu a nie żadne ostrzeżenie. Przy okazji powinien tamtym razem dostać jeszcze wykluczenie na kilka konkursów od Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS...
Co do Gregora to nie będę się wypowiadał... bo ma takie parametry, że jest skoczkiem idealnym (drugim po Mattim Nykaenenie). Musicie się z tym pogodzić. Nie ma innej opcji.
(13.03.2015, 22:51)
Drabi
@Raptor @Dn1997
Chodzi o Jacobsena oczywi¶cie.
(13.03.2015, 22:46)
Dn1997
@mc15011 Zgadzam się, ale kto jest w Twojej opinii takim oszustem, kryminalist± i recydywist± ?
(13.03.2015, 22:43)
cedryk
Dajcie spokój Ollemu,bo on NIE PIJE juz
(13.03.2015, 22:43)
cedryk
@mc15011
Udaj± "patriotów" i my¶l±,ze obrażanie tych którzy walcz± z Polakami na skoczni cos da.

Prevc to jakby nie patrzeć główny rywal Stocha,dawniej atakowali Schlierenzauera który pokonał Małysza w zwyciestwach,a wczesniej Hannawalda.
(13.03.2015, 22:42)
Raptor
@mc15011

Podaj przykłady tych oszustów. Ja żadnego prócz Schlierenzauera nie widzę.
(13.03.2015, 22:42)
Raptor
Pijak pijakiem pozostanie. Nie trawię alkoholizmu i z tego powodu jestem uprzedzony nie tylko do Olliego, ale również do Nieminena i Nykaenena.
(13.03.2015, 22:41)
mc15011
@Raptor, @TY i inni

Pierwsza sprawa. Odczepcie się od Harri Olliego! Może i jest pijaczyn± ale już od kilku lat nie pije, przy okazji ożenił się i jest ojcem - mówię serio. Tak naprawdę najgorszym skoczkiem jest ten, który wygrywa konkurs w sposób nieuczciwy i jeszcze podczas kontroli sprzętu nie przyzna się do tego, że skacze w niedozwolonym sprzęcie. Tacy ludzie s± definitywnie skre¶leni na mojej li¶cie - z mojego punktu widzenia s± to oszu¶ci, kryminali¶ci, recydywi¶ci itp.

Teraz druga sprawa. WeĽcie się odczepcie od Petera Prevca! Co on wam zrobił? Na pewno nic - moim zdaniem. A co powiecie za kilka lat jak monopol skoków narciarskich przejmie rodzina Prevców? Wtedy wszystkich będziecie obrażać? Zastanówcie się co mówicie i zejdĽcie na ziemię bo taka postawa na pewno Ľle ¶wiadczy o was wszystkich którzy ¶mi± się krytykować Petera Prevca i innych skoczków (oprócz oczywi¶cie oszustów, kryminalistów czy recydywistów - ich to będę karcił na potęgę). Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
(13.03.2015, 22:38)
Raptor
@TY

Nie zapominaj o pijaczynie Ollim.
(13.03.2015, 22:05)
TY
@ja nie takim najgorszym
S± gorsi: Kazachowie, Włosi i Szwedzi :P