Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Reprezentanci Rosji zdecydowanie zwyciężyli w drużynowym konkursie mężczyzn rozgrywanym w Strbskim Plesie w ramach Uniwersjady. Polac stanęli na najniższym stopniu podium.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jewgienij Klimow (96,5 i 98 m), Michaił Maksimoczkin (90,5 i 92 m) oraz Ilmir Hazetdinow (90 i 95 m) wyraĽnie - bo o ponad dwadzie¶cia punktów - wyprzedzili skoczków z Japonii (Kanta Takanashi, Minato Mabuchi i Junshiro Kobayashi).

Br±zowy medal - ze spor± strat± do Japończyków, ale z jeszcze większ± przewag± nad czwartymi Niemcami - wywalczyli Polacy. Zdecydowanie najsilniejszym punktem naszej ekipy był Andrzej Zapotoczny (94,5 i 95 m), którego wspierali Stanisław Biela (87,5 i 93,5 m) oraz Jakub Kot (85 i 89,5 m).

Poza "pudłem" uplasowali się Niemcy, Finowie, Słoweńcy, Austriacy i Norwegowie, natomiast do drugiej serii nie zakwalifikowali się reprezentanci Czech i Ukrainy.

Podczas zawodów wiatr wiał głównie pod narty, momentami ze spor± sił±, dochodz±c± nawet do 1,6 metra na sekundę.

Wyniki końcowe
 
kraj
 
punkty
1
Rosja
Rosja
723.2
2
Japonia
Japonia
702.3
3
Polska
Polska
680.3
4
Niemcy
Niemcy
625.0
5
Finlandia
Finlandia
618.0
6
Słowenia
Słowenia
617.7
7
Austria
Austria
610.1
8
Norwegia
Norwegia
590.5
9
Czechy
Czechy
235.4
10
Ukraina
Ukraina
174.2

Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Evgeniy Klimov
Rosja
96.5
98.0
249.5
2
Junshiro Kobayashi
Japonia
95.0
95.0
248.5
3
Ilmir Hazetdinov
Rosja
90.0
95.0
241.4
4
Andrzej Zapotoczny
Polska
94.5
95.0
240.7
5
Mikhail Maksimochkin
Rosja
90.5
92.0
232.3
6
Kanta Takanashi
Japonia
94.0
92.0
232.2
7
Ziga Mandl
Słowenia
90.5
93.0
227.4
8
Stanisław Biela
Polska
87.5
93.5
222.9
9
Minato Mabuchi
Japonia
88.5
90.5
221.6
10
Jakub Kot
Polska
85.0
89.5
216.7
11
Thomas Lackner
Austria
84.5
90.5
215.5
12
Ernest Prislic
Słowenia
89.0
87.0
214.3
13
Joakim Aune
Norwegia
84.5
90.5
212.4
14
Tobias Simon
Niemcy
86.0
87.5
210.7
15
Florian Menz
Niemcy
89.0
88.0
207.6
16
Riku Taehkaevuori
Finlandia
90.0
87.5
207.3
17
Jan Maylaender
Niemcy
88.5
87.0
206.7
18
Frans Taehkaevuori
Finlandia
87.0
88.5
206.4
19
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
85.0
87.0
204.3
20
Bjoern Koch
Austria
82.0
88.5
203.3
21
Stian Andre Skinnes
Norwegia
85.5
86.5
202.1
22
Thomas Ortner
Austria
83.5
85.5
191.3
23
Alexander Henningsen
Norwegia
82.0
81.5
176.0
 
Matej Likar
Słowenia
80.5
83.0
176.0
25
Jan Soucek
Czechy
78.0
 
82.2
26
Petr Kutal
Czechy
74.0
 
77.4
27
Vit Hacek
Czechy
76.5
 
75.8
28
Ruslan Balanda
Ukraina
68.5
 
64.5
29
Igor Yakibyuk
Ukraina
70.5
 
58.3
30
Vatalii Dodyuk
Ukraina
65.0
 
51.4

klasyfikacja skoków na Uniwersjadzie »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kufr
Kombinator Petr Kutal? :DD
(01.02.2015, 22:09)
XYZ
Klimov to już dawno powinien rzucić kombinacje bo się tylko marnuje. Biega bardzo słabo więc lepiej przej¶ć na skoki
(01.02.2015, 21:02)
HKS
@andbal

To ciekawe o regularnie startuje w P¦, tylko nie w skokach;);) Ale teraz już pewnie porzuci inn± konkurencje i skupi się na skokach.
(01.02.2015, 19:11)
andbal
Ten Klimow skacze lepiej od Hazentinowa czy Maksimoczkina a jako¶ nie kojarzę go z P¦.
(01.02.2015, 19:07)
Menager
Dlaczego Zapotoczny, Biela i J.Kot nie dostali po 30 pkt do Rankingu Polskich Skoczków Zima 2014/2015 za zajecie 3 miejsca ?
(01.02.2015, 18:27)
borek99
Ukraińcy w trzech skokach zebrali mniej punktów niż najsłabszy skoczek z drużyn z czołowej ósemki w dwóch...
(01.02.2015, 15:46)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Rosjanie wygrywaj± na Uniwersjadzie, Polacy z br±zowym medalem
Rosjanie wygrywaj± na Uniwersjadzie, Polacy z br±zowym medalem

Rosjanie wygrywaj± na Uniwersjadzie, Polacy z br±zowym medalem

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich