TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Ostatni na li¶cie startowej kwalifikacji w Klingenthal Kamil Stoch zrezygnował ze skoku. Nie był to zabieg taktyczny, a efekt lekkiego urazu stopy, jakiego doznał mistrz olimpijski z Soczi.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
- Postanowiłem nie skakać ze względu na uraz stopy - przyznał Stoch, tłumacz±c, że to lepsze wyj¶cie niż wyst±pić z bólem i skoczyć na 40% możliwo¶ci. - Kiedy¶ już tak robiłem i nic dobrego to nie przynosiło. Lepiej przygotować się dobrze do kolejnego dnia - skomentował.

Gdy tylko Stoch poczuł sztywno¶ć i ból w kostce, zgłosił to fizjoterapeucie Łukaszowi Gębali. Ten stwierdził, że - na szczę¶cie - nie jest to nic poważnego.

- Podobno wdarło się jakie¶ zapalenie. Fizjoterapeuta zapewnił mnie, że dobrze przygotuje mnie na sobotę. Mam nadzieję, że obudzę się rano i będę w pełni zdrów.

Na jutro Stoch ma zaplanowany udział w konkursie drużynowym. W zespole wyst±pi wraz z Piotrem Żył±, Stefanem Hul± i Dawidem Kubackim.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
anonim
Ale się stoch wykręcił!
Nie chce swojej kompromitacji
, pewnie żle mu idzie !
(22.11.2014, 15:12)
Ponurzyca
Sporo zawodników miało problem z wykończeniem skoku - zachwiany telemark. Wygl±da to jakby na odcinku 125-130 m był problem ze ¶niegiem (jego ubiciem). Mog± być wywrotki i urazy.
Polski skład raczej będzie walczył o załapanie się do ,,8" a nie o miejsce na podium.
Jutro wej¶cie do ,,30" zapewni± skoki w okolice 127-130 m (19-20 bramka). Mam nadzieję, że przynajmniej 3 naszych zapunktuje.
(22.11.2014, 11:23)
PANTERA 777
@567897
My¶lę, że duże szanse na wygran± ma Austria, Niemcy, Norwegia też s± nieĽli...
(22.11.2014, 11:20)
567897
Powalczymy. Niemcy Austria kto mize zagrizic Polsce?
(22.11.2014, 10:36)
Złotousty
Wiele zależy od formy dnia i warunków. Konkursy listopadowe rz±dz± się często własnymi prawymi... czę¶ciej, niż te we faktycznej, kalendarzowej zimie. Forma optymalna ma przyj¶ć póĽniej. Teraz ważne jest solidne punktowanie, aby nie stracić w klasyfikacji. :D
(22.11.2014, 09:35)
fanKanila
ja tam my¶lę że jak nawet skocz± wszyscy powyżej 125m to będzie dobrze :)
(22.11.2014, 07:34)
Dawid123456
@Terror623
Stochowi nie wiodło się ostatnio na tej skoczni wybitnie, i to w LGP i w P¦ (4 ostatnie starty LGP/P¦ i... zaledwie 1 zdobyty punkt!) ale ma także z ni± bardzo dobre wspomnienia, pucharowe zwycięstwo, dwie wygrane w LGP. Więc trudno tu twierdzić że skocznia mu jako¶ wybitnie nie pasuje..
(22.11.2014, 00:23)
JankessPL
@znawca
masz do typowania typera,na drugi raz napisz chociaż krótki opis,dlaczego te drużyny/zawodnicy a nie inne
(21.11.2014, 23:16)
znawca
1. Niemcy
2. Austria
3. Norwegia
4. Polska
5. Czechy
6. Japonia
7. Słowenia
(21.11.2014, 23:14)
Derek
Nie s±dzę, że jutrzejszy dzień zaowocuje sukcesem drużynowym Polaków. Proszę spojrzeć na listę zawodników wszystkich krajów. Do czołówki zaliczyłbym: Austriaków i Niemców a ponadto...Japończyków. U Słoweńców i Norwegów sami czołowi zawodnicy nie wygraj± drużynówki, chociaż czynnik losowy może przynie¶ć niespodzianki.
(21.11.2014, 22:17)
Terror623
Zobaczyłem że pisze: Uraz Stocha. - zawał na krze¶le, wchodzę, patrzę - nic poważnego - mogę spać spokojnie :) I tak my¶lę że Kamil w indywidualnych nie będzie tutaj wysoko - nie lubi tej skoczni - w Engelbergu dopiero 2 zwycięstwa i będzie prowadził w P¦ ale oby to był sezon bez żadnych urazów Stocha