Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix

Andrzej Zapotoczny wygrał zawody FIS Cup z Szyrku. Na podium stanęli także Adam Ruda i Ernest Prislic. W czołówce znaleĽli się również Andrzej Stękała i Przemek Kantyka.

W klasyfikacji generalnej wci±ż prowadzi Kilian Peier z 53 punktami przewagi nad Stękał±.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Andrzej Zapotoczny
Polska
96.5
99.0
240.0
2
Adam Ruda
Polska
96.5
99.0
239.0
3
Ernest Prislic
Słowenia
96.0
97.0
233.5
4
Andrzej Stękała
Polska
95.5
97.0
233.0
5
Nicholas Fairall
USA
91.5
99.0
226.5
6
Przemysław Kantyka
Polska
93.5
95.5
224.5
7
Stian Andre Skinnes
Norwegia
97.5
92.5
224.0
 
Joakim Aune
Norwegia
95.0
94.0
224.0
 
Jakub Kot
Polska
92.5
96.0
224.0
10
Łukasz Podżorski
Polska
93.0
96.5
223.5
11
Krzysztof Leja
Polska
91.5
95.5
220.5
12
Artur Kukuła
Polska
91.0
95.5
218.0
13
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
94.5
91.0
215.5
14
Kevin Bickner
USA
91.0
95.0
214.5
 
Ziga Mandl
Słowenia
88.0
97.0
214.5
16
Michael Glasder
USA
90.5
93.5
211.0
17
Stanisław Biela
Polska
92.0
90.5
209.0
18
Viktor Polasek
Czechy
90.5
91.5
206.5
19
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
88.5
92.0
204.0
20
Dawid Jarz±bek
Polska
87.0
92.5
203.0
21
Christian Friberg
USA
89.0
90.5
201.0
22
Nicholas Mattoon
USA
87.0
90.5
196.0
23
Jan Michalek
Czechy
88.5
88.0
193.5
 
Artur Sultangulov
Rosja
88.5
87.5
193.5
25
Mateusz Kojzar
Polska
87.0
89.0
193.0
26
Paweł Gut
Polska
86.5
87.0
187.5
27
Sergey Pyzhov
Rosja
90.5
83.5
187.0
28
Joshua Maurer
Kanada
86.5
85.5
184.0
29
Stepan Pasichnyk
Ukraina
86.0
85.0
183.0
30
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
86.5
82.0
175.0
31
Stefan Valentin Blega
Rumunia
86.0
 
91.5
32
Andrzej G±sienica
Polska
85.5
 
91.0
 
Matevz Samec
Słowenia
85.5
 
91.0
34
Tomas Friedrich
Czechy
85.5
 
90.5
 
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
85.5
 
90.5
36
Kristian Lian
Norwegia
85.0
 
89.5
37
AJ Brown
USA
84.5
 
88.5
38
Alexander Haupt
USA
84.0
 
87.5
39
Michał Milczanowski
Polska
84.0
 
87.0
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
84.0
 
87.0
41
Aleksandr Bazhenov
Rosja
84.5
 
85.0
42
Andrii Klymchuk
Ukraina
82.5
 
84.5
43
Dominik Kastelik
Polska
82.5
 
84.0
44
Vit Hacek
Czechy
81.5
 
81.0
45
Artem Markin
Rosja
81.0
 
80.5
46
Dawid Krupa
Polska
81.0
 
80.0
 
Filip Hatle
Czechy
81.0
 
80.0
 
Trevor Edlund
USA
81.0
 
80.0
 
Rogan Reid
Kanada
81.5
 
80.0
50
Matthew Soukop
Kanada
80.0
 
78.5
51
Krystian Kołodziej
Polska
80.0
 
78.0
 
Victor Markin
Rosja
80.0
 
78.0
 
Damian Lasota
Czechy
80.0
 
78.0
 
Jernej Klaric
Słowenia
80.0
 
78.0
55
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
79.5
 
77.0
56
Andryi Kalinchuk
Ukraina
79.0
 
76.0
 
Filip Sakala
Czechy
79.0
 
76.0
58
Nigel Lauchlan
Kanada
79.0
 
75.5
59
Robert Valentin Tatu
Rumunia
78.5
 
75.0
60
David Grm
Słowenia
78.0
 
74.0
 
Ruslan Balanda
Ukraina
78.0
 
74.0
62
Robert Szymeczek
Czechy
77.5
 
72.5
63
Yevgen Marusyak
Ukraina
76.5
 
71.0
64
Alexander Henningsen
Norwegia
77.0
 
70.0
65
Patrik Vitez
Słowenia
72.5
 
61.5
66
Vladimir Rosko
Słowacja
72.0
 
60.5
67
Dusan Dolezal
Czechy
71.0
 
59.5
68
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
71.0
 
55.5
69
Lukas Kantor
Czechy
68.5
 
53.5
70
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
67.5
 
51.0
71
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
67.0
 
50.5
72
Tomas Ondrejka
Słowacja
65.5
 
47.5
73
Vasyl Chava
Ukraina
63.0
 
40.0
74
Sergey Tkachenko
Kazachstan
63.5
 
39.0
 
Andrei Feldeoran
Rumunia
61.5
 
39.0
76
Hunor Farkas
Rumunia
62.0
 
38.5
77
Roman Nogin
Kazachstan
62.5
 
36.5
78
Michnea Alexandru Spulber
Rumunia
60.5
 
36.0
79
Stanislav Anchugin
Kazachstan
59.0
 
29.5
80
Dominik Durco
Słowacja
57.0
 
28.0
81
Patrik Lichy
Słowacja
58.0
 
26.5
 
Mikita Ahibalau
Białoru¶
57.5
 
26.5
83
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
55.0
 
20.0
84
Aliaksandr Yurkevich
Białoru¶
52.0
 
12.5
85
Aleksandr Mizirev
Rosja
DNS
 
DNS
86
Michai Solcon
Rumunia
DSQ
 
DSQ
87
Vladislav Skachilov
Rosja
DSQ
 
DSQ
88
Igor Yakibyuk
Ukraina
DSQ
 
DSQ
89
Konrad Janota
Polska
DSQ
 
DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
Nasi gór±, swoj± drog± obsada znacznie liczniejsza niż w LGP :)
(21.09.2014, 18:58)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Zapotoczny najlepszy w Szczyrku
FIS Cup: Zapotoczny najlepszy w Szczyrku

FIS Cup: Zapotoczny najlepszy w Szczyrku

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
7 paĽdziernika 2022 (pi±tek)
00:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening M
21:00
CoC Lake Placid
seria próbna K
22:00
CoC Lake Placid
konkurs ind. K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
dzisiaj
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
jutro
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
jutro
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich