Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix

W pierwszym treningu wygran± zaliczył Joakim Aune z Norwegii, który uzyskał 97,5 metra i wyprzedził Rumuna Buzescu i swojego rodaka Stiana Andre Skinnesa. Najlepsi z Polaków okazali się Mateusz Kojzar i Artur Kukuła.

Druga odsłona to sukces Amerykanina. Nicholas Fairall poleciał 97 metrów i pokonał swojego rodaka Michaela Glasdera i Joakima Aune z Norwegii. Konrad Janota zaj±ł 9-te miejsce.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Joakim Aune
Norwegia
97.5
2
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
97.0
3
Stian Andre Skinnes
Norwegia
96.5
4
Mateusz Kojzar
Polska
96.0
5
Artur Kukuła
Polska
95.5
6
Viktor Polasek
Czechy
94.5
 
Filip Sakala
Czechy
94.5
8
Michael Glasder
USA
94.0
 
Damian Lasota
Czechy
94.0
 
Alexander Henningsen
Norwegia
94.0
 
Dominik Kastelik
Polska
94.0
12
Victor Markin
Rosja
93.5
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
93.5
 
Konrad Janota
Polska
93.5
15
Kevin Bickner
USA
93.0
 
Rogan Reid
Kanada
93.0
 
AJ Brown
USA
93.0
 
Matthew Soukop
Kanada
93.0
19
Jan Michalek
Czechy
92.5
 
Tomas Friedrich
Czechy
92.5
21
Alexander Haupt
USA
92.0
22
Christian Friberg
USA
91.5
23
Nicholas Fairall
USA
91.0
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
91.0
25
Sergey Pyzhov
Rosja
90.5
26
Andrii Klymchuk
Ukraina
90.0
27
Vit Hacek
Czechy
89.5
28
Aleksandr Bazhenov
Rosja
89.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
89.0
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
89.0
31
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
88.5
32
Joshua Maurer
Kanada
88.0
 
Artur Sultangulov
Rosja
88.0
 
Nicholas Mattoon
USA
88.0
35
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
87.5
36
Yevgen Marusyak
Ukraina
86.0
37
Filip Hatle
Czechy
85.5
38
Artem Markin
Rosja
85.0
39
Robert Valentin Tatu
Rumunia
84.5
 
Patrik Lichy
Słowacja
84.5
41
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
84.0
 
Michał Milczanowski
Polska
84.0
43
Robert Szymeczek
Czechy
83.5
44
Kristian Lian
Norwegia
83.0
 
Krystian Kołodziej
Polska
83.0
46
Ruslan Balanda
Ukraina
82.0
 
Dawid Krupa
Polska
82.0
48
Vladimir Rosko
Słowacja
81.5
49
Nigel Lauchlan
Kanada
80.5
50
Vladislav Skachilov
Rosja
79.5
 
Trevor Edlund
USA
79.5
52
Lukas Kantor
Czechy
79.0
53
Michai Solcon
Rumunia
78.5
 
Igor Yakibyuk
Ukraina
78.5
55
Dusan Dolezal
Czechy
78.0
56
Andryi Kalinchuk
Ukraina
77.0
57
Aleksandr Mizirev
Rosja
76.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
76.0
59
Tomas Ondrejka
Słowacja
72.5
60
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
71.0
61
Vasyl Chava
Ukraina
70.0
62
Sergey Tkachenko
Kazachstan
69.5
63
Florin Spulber
Rumunia
67.5
 
Roman Nogin
Kazachstan
67.5
65
Andrei Feldeoran
Rumunia
65.5
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
65.5
67
Dominik Durco
Słowacja
62.5
68
Mikita Ahibalau
Białoru¶
61.5
69
Stanislav Anchugin
Kazachstan
60.0
70
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
54.0
71
Aliaksandr Yurkevich
Białoru¶
45.0
72
Andrzej Stękała
Polska
DNS
73
Ziga Mandl
Słowenia
DNS
74
Krzysztof Leja
Polska
DNS
75
Łukasz Podżorski
Polska
DNS
76
Dawid Jarz±bek
Polska
DNS
77
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
78
Adam Ruda
Polska
DNS
79
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
80
Stanisław Biela
Polska
DNS
81
Paweł Gut
Polska
DNS
82
Patrik Vitez
Słowenia
DNS
83
Jakub Kot
Polska
DNS
84
Jernej Klaric
Słowenia
DNS
85
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
86
Matevz Samec
Słowenia
DNS
87
David Grm
Słowenia
DNS
88
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
DNS
89
Andrzej G±sienica
Polska
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Nicholas Fairall
USA
97.0
2
Michael Glasder
USA
96.5
 
Joakim Aune
Norwegia
96.5
4
Viktor Polasek
Czechy
96.0
5
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
95.5
6
Kevin Bickner
USA
94.5
7
Rogan Reid
Kanada
94.0
 
Alexander Haupt
USA
94.0
9
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
93.0
 
Andrii Klymchuk
Ukraina
93.0
 
Konrad Janota
Polska
93.0
12
Jan Michalek
Czechy
92.0
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
92.0
14
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
91.5
15
Tomas Friedrich
Czechy
91.0
 
Dominik Kastelik
Polska
91.0
17
Christian Friberg
USA
90.5
 
Stian Andre Skinnes
Norwegia
90.5
 
Krystian Kołodziej
Polska
90.5
20
Sergey Pyzhov
Rosja
90.0
 
Artem Markin
Rosja
90.0
22
Nicholas Mattoon
USA
88.5
 
Victor Markin
Rosja
88.5
 
Michał Milczanowski
Polska
88.5
25
Damian Lasota
Czechy
88.0
26
Alexander Henningsen
Norwegia
87.5
27
Artur Sultangulov
Rosja
87.0
 
AJ Brown
USA
87.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
87.0
30
Aleksandr Bazhenov
Rosja
86.5
 
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
86.5
32
Yevgen Marusyak
Ukraina
86.0
 
Dawid Krupa
Polska
86.0
34
Robert Valentin Tatu
Rumunia
85.5
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
85.5
 
Filip Hatle
Czechy
85.5
37
Matthew Soukop
Kanada
85.0
38
Trevor Edlund
USA
84.5
39
Joshua Maurer
Kanada
84.0
 
Kristian Lian
Norwegia
84.0
41
Ruslan Balanda
Ukraina
83.5
42
Filip Sakala
Czechy
82.5
43
Nigel Lauchlan
Kanada
81.5
44
Robert Szymeczek
Czechy
81.0
45
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
80.5
46
Vladislav Skachilov
Rosja
80.0
47
Igor Yakibyuk
Ukraina
79.5
48
Dusan Dolezal
Czechy
78.0
49
Michai Solcon
Rumunia
76.5
 
Vit Hacek
Czechy
76.5
51
Andryi Kalinchuk
Ukraina
76.0
 
Lukas Kantor
Czechy
76.0
53
Aleksandr Mizirev
Rosja
75.5
 
Vladimir Rosko
Słowacja
75.5
55
Hunor Farkas
Rumunia
73.0
56
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
72.0
 
Patrik Lichy
Słowacja
72.0
58
Tomas Ondrejka
Słowacja
70.5
59
Andrei Feldeoran
Rumunia
69.5
 
Roman Nogin
Kazachstan
69.5
61
Sergey Tkachenko
Kazachstan
67.5
62
Vasyl Chava
Ukraina
66.5
 
Michnea Alexandru Spulber
Rumunia
66.5
64
Mikita Ahibalau
Białoru¶
65.0
65
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
60.5
 
Stanislav Anchugin
Kazachstan
60.5
67
Aliaksandr Yurkevich
Białoru¶
59.0
 
Dominik Durco
Słowacja
59.0
69
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
54.0
70
Andrzej Stękała
Polska
DNS
71
Ziga Mandl
Słowenia
DNS
72
Krzysztof Leja
Polska
DNS
73
Łukasz Podżorski
Polska
DNS
74
Dawid Jarz±bek
Polska
DNS
75
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
76
Adam Ruda
Polska
DNS
77
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
78
Stanisław Biela
Polska
DNS
79
Paweł Gut
Polska
DNS
80
Patrik Vitez
Słowenia
DNS
81
Jakub Kot
Polska
DNS
82
Jernej Klaric
Słowenia
DNS
83
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
84
Matevz Samec
Słowenia
DNS
85
David Grm
Słowenia
DNS
86
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
DNS
87
Artur Kukuła
Polska
DNS
88
Andrzej G±sienica
Polska
DNS
89
Mateusz Kojzar
Polska
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kufr CZSK
TakĽe jestem zdzywiony. Roąko znow na skoczni.. :D No my¶le, Ľe jescze moge wystapić w P¦, bo Slowacja jest w duĽo wielkiej krizi, a on moge P¦ skakacz..
(20.09.2014, 14:31)
T
ROSKO !!!
(20.09.2014, 12:47)
borek99
W 1 treningu skakał Michnea Spulber, a nie jego ojciec, Florin ;)
(20.09.2014, 12:41)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Fis Cup: Aune i Fairall wygrywaj± treningi
Fis Cup: Aune i Fairall wygrywaj± treningi

Fis Cup: Aune i Fairall wygrywaj± treningi

Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
15:30
Eurosport 1 Courchevel, Letnie Grand Prix, Francja
1.10.2022
15:30
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich