Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K

Letnia Grand Prix mężczyzn i kobiet w Ałmatach, Puchar Kontynentalny w Stams i FIS Cup w Szczyrku - w sobotę i niedzielę kibice skoków narciarskich z pewnością nie będą się nudzić.

Na weekend zaplanowano aż osiem konkursów skoków narciarskich - po cztery w sobotę i niedzielę; do tego dojdą oczywiście treningi i serie próbne.

Pierwszych skoków doczekamy się już o 8:30 - wtedy na obiekcie w Stams pojawią się zawodnicy trenujący przed Pucharem Kontynentalnym. Na liście startowej znalazło się 53 sportowców, w tym sześciu reprezentantów Polski - Krzysztof Biegun, Grzegorz Miętus, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek i Jakub Wolny. Nasi skoczkowie są nie bez szans na dobry wynik, ale zadanie mogą utrudnić im Słoweńcy - Miran Zupancic, Peter Prevc i Andraz Pograjc.

Poranne treningi mają zaplanowane również zawodnicy biorący udział w FIS Cup w Szczyrku. Tutaj grono reprezentantów Polski jest szerokie - na Skalitem o triumf i punkty do klasyfikacji generalnej powalczą Dawid Krupa, Krystian Kołodziej, Dominik Kastelik, Konrad Janota, Michał Milczanowski, Bartosz Gąsienica-Laskowy, Mateusz Kojzar, Andrzej Gąsienica, Artur Kukuła, Wojciech Gąsienica-Kotelnicki, Andrzej Zapotoczny, Jakub Kot, Paweł Gut, Stanisław Biela, Adam Ruda, Przemysław Kantyka, Dawid Jarząbek, Łukasz Podżorski, Krzysztof Leja i Andrzej Stękała.

Konkurs indywidualny w Stams zaplanowano na godzinę jedenastą, natomiast w Szczyrku panowie powalczą od siedemnastej. W trakcie oczekiwania na zawody FIS Cup przyjdzie kolej na konkursy Letniej Grand Prix - najpierw pań, później panów - w Ałmatach.

O ile w konkursie kobiet zobaczymy jedną Polkę - debiutującą w tym cyklu Magdalenę Pałasz - to w rywalizacji mężczyzn Polacy udziału nie wezmą.

20 września 2014 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
10:00
LGP Ałmaty
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening
11:00
CoC Stams
konkurs indywidualny
11:00
LGP Ałmaty
konkurs indywidualny K
14:00
LGP Ałmaty
seria próbna M
15:00
LGP Ałmaty
konkurs indywidualny M
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs indywidualny

CoC Stams
 
zawodnik
kraj
1
U. Wohlgenannt
Austria
2
B. Koch
Austria
3
V. Zografski
Bułgaria
4
O. van der Aalst
Holandia
5
H. Choi
Korea Pd.
6
R. Dellasega
Włochy
7
H. Kim
Korea Pd.
8
D. Varesco
Włochy
9
D. Dellasega
Włochy
10
M. Kadlec
Czechy
11
R. Trofimov
Rosja
12
A. Johnson
USA
13
N. Alexander
USA
14
K. Elverum Sorsell
Norwegia
15
H. Granerud
Norwegia
16
M. Poppinger
Austria
17
T. Hofer
Austria
18
K. Gangnes
Norwegia
19
W. Rhoads
USA
20
K. Peier
Szwajcaria
21
D. Huber
Austria
22
J. Matura
Czechy
23
P. Aschenwald
Austria
24
K. Geiger
Niemcy
25
S. Soeberg
Norwegia
26
A. Sardyko
Rosja
27
M. Fettner
Austria
28
J. Hauer
Norwegia
29
M. Neumayer
Niemcy
30
E. Tollinger
Austria
31
G. Karlen
Szwajcaria
32
M. Eisenbichler
Niemcy
33
K. Biegun
Polska
34
C. Aigner
Austria
35
A. Kalinitschenko
Rosja
36
G. Miętus
Polska
37
P. Streitler
Austria
38
P. Paschke
Niemcy
39
J. Janda
Czechy
40
S. Hula
Polska
41
A. Zniszczoł
Polska
42
W. Loitzl
Austria
43
A. Lanisek
Słowenia
44
M. Schiffner
Austria
45
B. Kłusek
Polska
46
S. Leyhe
Niemcy
47
M. Meznar
Słowenia
48
D. Queck
Niemcy
49
J. Sinkovec
Słowenia
50
J. Wolny
Polska
51
A. Pograjc
Słowenia
52
P. Prevc
Słowenia
53
M. Zupancic
Słowenia

FIS Cup Szczyrk
 
zawodnik
kraj
1
D. Krupa
Polska
2
K. Kołodziej
Polska
3
D. Kastelik
Polska
4
K. Janota
Polska
5
M. Milczanowski
Polska
6
B. Gąsienica-Laskowy
Polska
7
M. Kojzar
Polska
8
A. Gąsienica
Polska
9
A. Kukuła
Polska
10
W. Gąsienica-Kotelnicki
Polska
11
V. Kalinichenko
Ukraina
12
S. Blega
Rumunia
13
I. Yakibyuk
Ukraina
14
T. Friedrich
Czechy
15
L. Kantor
Czechy
16
V. Markin
Rosja
17
P. Lichy
Słowacja
18
D. Grm
Słowenia
19
A. Henningsen
Norwegia
20
D. Lasota
Czechy
21
M. Soukop
Kanada
22
D. Durco
Słowacja
23
S. Tkachenko
Kazachstan
24
A. Markin
Rosja
25
M. Skinnes
Norwegia
26
A. Kalinchuk
Ukraina
27
D. Mazurchuk
Ukraina
28
F. Hatle
Czechy
29
M. Ahibalau
Białoruś
30
N. Mitrofan
Rumunia
31
A. Livelten
Norwegia
32
S. Pasichnyk
Ukraina
33
J. Aune
Norwegia
34
H. Farkas
Rumunia
35
M. Samec
Słowenia
36
A. Yurkevich
Białoruś
37
J. Michalek
Czechy
38
R. Szymeczek
Czechy
39
N. Lauchlan
Kanada
40
S. Anchugin
Kazachstan
41
D. Dolezal
Czechy
42
T. Edlund
USA
43
R. Pacurar
Rumunia
44
V. Rosko
Słowacja
45
A. Zapotoczny
Polska
46
Y. Marusyak
Ukraina
47
A. Klymchuk
Ukraina
48
T. Ondrejka
Słowacja
49
V. Skachilov
Rosja
50
R. Nogin
Kazachstan
51
A. Haupt
USA
52
C. Buzescu Purice
Rumunia
53
J. Klaric
Słowenia
54
J. Kot
Polska
55
A. Brown
USA
56
M. Spulber
Rumunia
57
K. Lian
Norwegia
58
V. Pasichnyk
Ukraina
59
R. Vitez
Słowenia
60
V. Hacek
Czechy
61
A. Mizirev
Rosja
62
F. Sakala
Czechy
63
V. Polasek
Czechy
64
R. Reid
Kanada
65
N. Mattoon
USA
66
R. Balanda
Ukraina
67
M. Solcon
Rumunia
68
S. Karatsupa
Kazachstan
69
A. Feldeoran
Rumunia
70
V. Chava
Ukraina
71
R. Tatu
Rumunia
72
A. Sultangulov
Rosja
73
J. Maurer
Kanada
74
M. Glasder
USA
75
A. Bazhenov
Rosja
76
S. Pyzhov
Rosja
77
K. Bickner
USA
78
P. Gut
Polska
79
N. Fairall
USA
80
S. Biela
Polska
81
C. Friberg
USA
82
E. Prislic
Słowenia
83
A. Ruda
Polska
84
P. Kantyka
Polska
85
D. Jarząbek
Polska
86
Ł. Podżorski
Polska
87
K. Leja
Polska
88
R. Mandl
Słowenia
89
A. Stękała
Polska

LGP Ałmaty (M)
 
zawodnik
kraj
1
R. Zhaparov
Kazachstan
2
S. Muminov
Kazachstan
3
E. Torok
Rumunia
4
C. Prevc
Słowenia
5
P. Winter
Niemcy
6
A. Morassi
Włochy
7
S. Pitea
Rumunia
8
K. Sokolenko
Kazachstan
9
D. Bresadola
Włochy
10
Y. Watase
Japonia
11
I. Hazetdinov
Rosja
12
S. Bradatsch
Niemcy
13
V. Stursa
Czechy
14
L. Egloff
Szwajcaria
15
J. Tepes
Słowenia
16
M. Zhaparov
Kazachstan
17
L. Hlava
Czechy
18
C. Kozisek
Czechy
19
M. Cikl
Czechy
20
K. Sakuyama
Japonia
21
A. Hajek
Czechy
22
D. Kornilov
Rosja
23
T. Naglic
Słowenia
24
M. Maksimochkin
Rosja
25
V. Boyarintsev
Rosja
26
R. Kranjec
Słowenia
27
N. Dezman
Słowenia
28
R. Shimizu
Japonia
29
S. Tochimoto
Japonia
30
G. Deschwanden
Szwajcaria
31
M. Pungertar
Słowenia
32
T. Takeuchi
Japonia
33
J. Kobayashi
Japonia
34
D. Tande
Norwegia
35
J. Damjan
Słowenia
36
P. Sjoeen
Norwegia

LGP Ałmaty (K)
 
zawodnik
kraj
1
K. Indrackova
Czechy
2
L. Alchikova
Rosja
3
M. Rajnochova
Czechy
4
M. Pałasz
Polska
5
D. Grushina
Rosja
6
A. Kustova
Rosja
7
B. Blazkova
Czechy
8
D. Haralambie
Rumunia
9
A. Gladysheva
Rosja
10
S. Tikhonova
Rosja
11
A. Rupprecht
Niemcy
12
M. Shigeno
Japonia
13
A. Watase
Japonia
14
M. Dolezelova
Czechy
15
K. Iwabuchi
Japonia
16
G. Enger
Norwegia
17
J. Bogataj
Słowenia
18
S. Rogelj
Słowenia
19
E. Insam
Włochy
20
E. Logar
Słowenia
21
L. Jahr
Norwegia
22
K. Althaus
Niemcy
23
K. Pozun
Słowenia
24
J. Kykkänen
Finlandia
25
M. Lundby
Norwegia
26
M. Vtic
Słowenia
27
I. Avvakumova
Rosja
28
Y. Ito
Japonia
29
S. Takanashi
Japonia

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
borek99
40-letni (!) Rosko powrócił, ten facet jest chyba niezniszczalny, niczym Ukrainiec Hływka :)
(20.09.2014, 10:13)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Weekend ze skokami: Grand Prix, Puchar Kontynentalny, FIS Cup
Weekend ze skokami: Grand Prix, Puchar Kontynentalny, FIS Cup

Weekend ze skokami: Grand Prix, Puchar Kontynentalny, FIS Cup

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich