Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

Trzecie miejsce Kingi Rajdy oraz podium dla Dawida Jarząbka, Dominika Kastelika i Pawła Guta - to najkrótsze podsumowanie drugiego dnia rywalizacji podczas zawodów Pucharu Karpat w Szczyrku.

Wczorajsza zwyciężczyni dzisiaj nie skakała już tak równo. Próby na odległość 63 i 60 metrów wystarczyły jej na trzecie miejsce. Polka musiała uznać wyższość reprezentantek Rumunii - triumfowała Carina Militaru (64 i 63 m), która o 1,7 punktu pokonała Biankę Stefanitę (62 i 64 m).

Poza "pudłem" tym razem znalazła się Joanna Szwab (60 i 62 m), natomiast kolejne lokaty zajęły Kamila Karpiel i Anna Twardosz.

Nie było za to zmian na najwyższym stopniu podium w konkursie mężczyzn. Tutaj ponownie najlepszy okazał się Dawid Jarząbek (71,5 i 72 m). Tuż za jego plecami znaleźli się jeszcze trzej nasi reprezentanci - Dominik Kastelik (71,5 i 71 m), Paweł Gut (71 i 71,5 m) oraz Michał Milczanowski (70,5 i 71 m).

Lokaty w czołowej dziesiątce zajęło jeszcze dwóch Polaków - Krystian Kołodziej (siódmy) i Dawid Krupa (dziewiąty).

Wyniki końcowe - kobiety
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
64.0
63.0
189.9
2
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
62.0
64.0
188.2
3
Kinga Rajda
Polska
63.0
60.0
182.6
4
Joanna Szwab
Polska
60.0
62.0
178.4
5
Kamila Karpiel
Polska
58.0
58.5
164.3
6
Anna Twardosz
Polska
61.0
54.5
159.1
7
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
54.5
57.0
149.3
8
Joanna Kil
Polska
54.5
54.0
145.7
9
Marcelina Herzyk
Polska
54.0
53.0
138.4
10
Dominika Zawada
Polska
50.5
50.0
118.6
11
Andreea Sipos Gaudi
Rumunia
51.0
47.5
115.7
12
Katarzyna Pałasz
Polska
48.0
49.0
110.4
13
Iulia Stefan
Rumunia
47.5
43.0
96.6
14
Paulina Cieślar
Polska
45.5
41.0
85.8

Wyniki końcowe - mężczyźni
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Dawid Jarząbek
Polska
71.5
72.0
238.2
2
Dominik Kastelik
Polska
71.5
71.0
233.5
3
Paweł Gut
Polska
71.0
71.5
232.0
4
Michał Milczanowski
Polska
70.5
71.0
231.3
5
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
70.5
69.0
218.9
6
Stefan Valentin Blega
Rumunia
67.5
68.5
214.2
7
Krystian Kołodziej
Polska
68.5
66.0
210.9
8
Stepan Pasichnyk
Ukraina
69.0
66.0
210.5
9
Dawid Krupa
Polska
66.0
68.5
210.4
10
Robert Valentin Tatu
Rumunia
64.0
67.5
204.3
11
Daniel Mąka
Polska
64.5
66.0
200.6
12
Tymoteusz Urbaś
Polska
66.0
64.5
199.1
 
Szymon Łokaj
Polska
65.0
65.5
199.1
14
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
66.0
65.0
198.7
15
Robert Szymeczek
Czechy
64.5
64.0
195.2
16
Paweł Wąsek
Polska
60.5
66.0
191.8
17
Patryk Hutyra
Polska
63.0
63.0
189.7
18
Tomasz Pilch
Polska
63.5
63.5
188.9
19
Paweł Twardosz
Polska
62.0
63.0
185.5
20
Łukasz Bukowski
Polska
62.5
62.0
184.9
21
Kacper Konior
Polska
60.5
62.0
180.0
22
Lukas Kantor
Czechy
59.5
61.5
175.2
23
Damian Skupień
Polska
59.0
60.0
170.8
24
Andrzej Pałasz
Polska
59.5
59.5
170.3
25
Michai Solcon
Rumunia
60.0
57.5
166.0
26
Bartosz Czyż
Polska
59.5
57.0
164.8
 
Hunor Farkas
Rumunia
58.5
58.0
164.8
28
Tomas Ondrejka
Słowacja
59.0
58.0
164.4
29
Dusan Dolezal
Czechy
58.5
59.0
163.5
30
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
58.0
56.5
161.9
31
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
58.0
 
80.1
32
Mateusz Dyrcz
Polska
57.0
 
79.4
33
Vasyl Chava
Ukraina
55.0
 
74.0
34
Andrei Feldeoran
Rumunia
54.0
 
72.8
35
Dominik Durco
Słowacja
54.5
 
72.4
36
Roman Nogin
Kazachstan
55.0
 
72.0
37
Stanislav Anchugin
Kazachstan
54.5
 
71.4
38
Michnea Alexandru Spulber
Rumunia
53.5
 
71.2
39
Artur Wacławiak
Polska
53.5
 
70.2
40
Mikita Ahibalau
Białoruś
52.5
 
66.5
41
Sergey Tkachenko
Kazachstan
52.0
 
65.4
42
Paul Aredlean
Rumunia
49.0
 
57.3
43
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
48.0
 
54.6
44
Roman Janik
Czechy
45.0
 
47.0
45
Aliaksandr Yrkevich
Białoruś
40.5
 
34.1

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
borek99
Ten ostatni zawodnik ma na nazwisko Yurkevich - ktoś się machnął przy wpisywaniu do pdf'a i "zjadł" jedną literkę ;)
(20.09.2014, 10:17)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Puchar Karpat: Polskie podium w konkursie mężczyzn, trzecie miejsce Rajdy
Puchar Karpat: Polskie podium w konkursie mężczyzn, trzecie miejsce Rajdy

Puchar Karpat: Polskie podium w konkursie mężczyzn, trzecie miejsce Rajdy

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:36
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
13:36
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 98
LIVE
dzisiaj
19:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
19:25
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich