Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

Gregor Deschwanden i Phillip Sjoeen wygrywali treningi, które odbyły się dziś na dużej skoczni w Ałmatach w ramach Letniej Grand Prix 2014.

W pierwszym treningu najdalej skoczył Gregor Deschwanden i to on wygrał serię (134,5 m). Szwajcar pokonał lidera LGP - Philipa Sjoeena (131,5 m). Trzeci był Taku Takeuchi (132 m).

Druga odsłona to ponowny zdecydowany triumf Deschwandena. Tym razem skoczek uzyskał 137,5 metra okazując się lepszym od Japończyków Takeuchiego (135 m) i Shimizu (133,5 m). Sjoeen zajął dopiero 22-gie miejsce skacząc z niższego rozbiegu.

Norweg zrehabilitował się w ostatnim treningu, który odbył się zamiast kwalifikacji. Sjoeen uzyskał 137,5 metra i o 0,1 punktu wyprzedził zwycięzce poprzednich dwóch serii. Trzecie miejsce zajął Shimizu (134,5 m).

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
134.5
85.3
2
Phillip Sjoeen
Norwegia
131.5
84.8
3
Taku Takeuchi
Japonia
132.0
84.2
4
Kento Sakuyama
Japonia
133.5
82.5
5
Matjaz Pungertar
Słowenia
131.0
80.0
6
Robert Kranjec
Słowenia
128.0
76.3
7
Reruhi Shimizu
Japonia
126.5
75.1
8
Jurij Tepes
Słowenia
134.0
75.0
9
Jernej Damjan
Słowenia
125.0
74.9
10
Daniel-Andre Tande
Norwegia
123.5
73.1
 
Lukas Hlava
Czechy
127.5
73.1
12
Cestmir Kozisek
Czechy
126.0
72.9
13
Shohei Tochimoto
Japonia
126.0
72.0
14
Tomaz Naglic
Słowenia
127.0
71.8
15
Cene Prevc
Słowenia
130.5
71.4
16
Junshiro Kobayashi
Japonia
121.5
70.7
17
Sebastian Bradatsch
Niemcy
130.0
69.8
 
Yuta Watase
Japonia
131.0
69.8
19
Nejc Dezman
Słowenia
121.5
68.1
20
Denis Kornilov
Rosja
125.5
67.7
21
Mikhail Maksimochkin
Rosja
121.5
64.6
22
Davide Bresadola
Włochy
128.5
64.4
23
Ilmir Hazetdinov
Rosja
126.5
64.0
24
Antonin Hajek
Czechy
123.5
63.3
25
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
129.5
62.8
26
Martin Cikl
Czechy
121.5
62.7
27
Vladislav Boyarintsev
Rosja
119.0
60.8
28
Paul Winter
Niemcy
125.5
58.9
29
Marat Zhaparov
Kazachstan
125.0
54.5
30
Eduard Torok
Rumunia
123.0
53.8
31
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
123.0
52.2
32
Luca Egloff
Szwajcaria
116.0
45.5
33
Vojtech Stursa
Czechy
116.0
44.0
34
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
117.0
39.6
35
Andrea Morassi
Włochy
112.5
37.5
36
Radik Zhaparov
Kazachstan
109.0
23.0


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
137.5
74.2
2
Taku Takeuchi
Japonia
135.0
71.7
3
Reruhi Shimizu
Japonia
133.5
69.7
4
Lukas Hlava
Czechy
132.5
68.8
5
Matjaz Pungertar
Słowenia
133.5
68.3
6
Cene Prevc
Słowenia
132.5
67.8
7
Kento Sakuyama
Japonia
131.0
67.5
8
Junshiro Kobayashi
Japonia
131.5
67.4
9
Jernej Damjan
Słowenia
129.5
66.6
10
Shohei Tochimoto
Japonia
132.0
66.3
11
Jurij Tepes
Słowenia
130.5
64.4
12
Daniel-Andre Tande
Norwegia
129.0
63.9
13
Cestmir Kozisek
Czechy
129.5
63.6
14
Davide Bresadola
Włochy
128.5
63.5
15
Yuta Watase
Japonia
128.0
62.9
16
Robert Kranjec
Słowenia
128.5
61.2
17
Nejc Dezman
Słowenia
128.0
60.2
18
Vladislav Boyarintsev
Rosja
125.5
58.2
19
Paul Winter
Niemcy
126.0
57.0
20
Martin Cikl
Czechy
125.5
56.3
21
Ilmir Hazetdinov
Rosja
124.0
55.5
22
Phillip Sjoeen
Norwegia
123.5
54.9
23
Antonin Hajek
Czechy
123.0
53.8
24
Mikhail Maksimochkin
Rosja
122.0
53.6
25
Tomaz Naglic
Słowenia
121.5
50.7
26
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
124.5
49.4
27
Denis Kornilov
Rosja
119.0
47.0
28
Eduard Torok
Rumunia
121.0
44.3
29
Sebastian Bradatsch
Niemcy
117.0
43.2
30
Luca Egloff
Szwajcaria
114.5
37.4
31
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
113.5
36.1
32
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
112.5
35.3
33
Marat Zhaparov
Kazachstan
114.0
34.3
34
Vojtech Stursa
Czechy
109.5
28.5
35
Andrea Morassi
Włochy
108.0
24.5
36
Radik Zhaparov
Kazachstan
98.5
4.0


Wyniki 3 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Phillip Sjoeen
Norwegia
137.5
77.1
2
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
137.0
77.0
3
Reruhi Shimizu
Japonia
134.5
73.5
4
Daniel-Andre Tande
Norwegia
133.5
73.4
5
Taku Takeuchi
Japonia
134.0
72.5
6
Matjaz Pungertar
Słowenia
134.5
71.5
7
Jernej Damjan
Słowenia
133.0
71.2
8
Kento Sakuyama
Japonia
132.5
69.0
9
Junshiro Kobayashi
Japonia
131.0
68.5
10
Nejc Dezman
Słowenia
131.5
68.4
11
Shohei Tochimoto
Japonia
130.0
65.3
12
Cene Prevc
Słowenia
126.5
64.6
13
Jurij Tepes
Słowenia
127.5
60.9
14
Paul Winter
Niemcy
122.5
58.6
15
Vladislav Boyarintsev
Rosja
127.5
57.9
16
Robert Kranjec
Słowenia
127.0
57.6
17
Davide Bresadola
Włochy
122.0
56.0
18
Sebastian Bradatsch
Niemcy
122.5
55.5
19
Mikhail Maksimochkin
Rosja
126.0
55.2
20
Cestmir Kozisek
Czechy
124.5
55.0
21
Ilmir Hazetdinov
Rosja
123.0
54.2
22
Denis Kornilov
Rosja
124.0
53.0
23
Tomaz Naglic
Słowenia
123.5
51.7
24
Luca Egloff
Szwajcaria
121.0
51.6
25
Martin Cikl
Czechy
122.5
51.5
26
Yuta Watase
Japonia
119.5
49.8
27
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
117.0
48.4
28
Eduard Torok
Rumunia
114.0
45.0
29
Marat Zhaparov
Kazachstan
117.0
42.4
30
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
113.0
41.8
31
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
110.5
35.4
32
Vojtech Stursa
Czechy
110.5
32.3
33
Radik Zhaparov
Kazachstan
95.0
10.3
34
Andrea Morassi
Włochy
90.0
0.0
35
Antonin Hajek
Czechy
DNS
DNS
36
Lukas Hlava
Czechy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
@borek99
To na Wikipedii to też jest :o
A ja się po Internecie uszukałem :P
(20.09.2014, 13:50)
borek99
@DragonL
Nie żadne piękne uzupełnienie, tylko skopiowanie informacji z Wikipedii, zebranych przeze mnie i jeszcze jednego innego Wikipedystę :P
(20.09.2014, 13:47)
hololomat
Uzupełnienie:
Liechtenste in - 29,5 Eugen Frommelt, Gaflei b.d. (b.d.)
(20.09.2014, 13:11)
hololomat
@DragonL
Dzięki :)
(20.09.2014, 13:08)
DragonL
hololomat
piękne uzupełnienie, szacuneczek;)
ostatnie 2 wyniki miałbym lepszy rekord życiowy hehehe
(19.09.2014, 18:57)
hololomat
Droga redakcjo
W dziale wiedza/Loty narciarskie/ Rekordy krajowe w długości skoku brakuje lub nieaktualne są niektóre wyniki. Oto one:
Kraj, rekord, zawodnik, miejsce i rok
Holandia - 180.0 Boy van Baarle, Oberstdorf 2004 (b.d.)
Gruzja - 142.0 Koba Tsakadze, Vikersund 1967 (Indywidualny konkurs lotów narciarskich)
Łotwa - 123.0 Kristaps Nezborts, Val Di Fiemme (Letni obóz treningowy)
Islandia - 80.0 Skarphedinn Gudmundsson, Squaw Valley 1960 (Trening przed indywidualnym konkursem skoków narciarskich na skoczni normalnej w ramach rywalizacji skoczków narciarskich podczas zimowych igrzysk olimpijskich)
Andora - 64.5 Tomas Cano, La Molina 1992 (Konkurs indywidualny mistrzostw Hiszpanii w skokach narciarskich)
Australia - 57.5 Bruce Neville, Westby 1997 (Konkurs Pucharu Kontynentalnego)
Liechtens tein - Eugen Frommelt, Gaflei b.d. (b.d.)
Grenlandia - 23,5 Hans Holm, Nuuk 1949 (Lokalny konkurs skoków narciarskich)
Nowa Zelandia - 18,5 Bruce MacMillian, Mount Cook 1937 (Pokazowy konkurs skoków narciarskich)
(19.09.2014, 17:49)
lubieskoki
liczę na szwajcara :)
(19.09.2014, 15:37)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: Deschwanden i Sjoeen najlepsi na treningach
LGP: Deschwanden i Sjoeen najlepsi na treningach

LGP: Deschwanden i Sjoeen najlepsi na treningach

Kalendarium
Jan Habdas
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
14:46
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
4.12.2022
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich