Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

Sara Takanashi okazała się najlepsza podczas wszystkich serii treningowych przed zawodami Letniej Grand Prix w Ałmatach. Jedyna Polka na liście startowej, Magdalena Pałasz, trzykrotnie uplasowała się w trzeciej dziesiątce.

Takanashi podczas treningów nie miała sobie równych. W pierwszej serii z obniżonej belki poleciała na odległość 99,5 metra, wyraźnie pokonując Maję Vtic (98 m) i Irinę Awwakumową (98 m).

W drugiej rundzie Japonka uzyskała najlepszy rezultat dnia - 101,5 metra. Co ciekawe, ponownie dokonała tego ze skróconego na prośbę trenera rozbiegu (czternasta belka, podczas gdy pozostałe zawodniczki startowały z siedemnastej). Za jej plecami tym razem znalazły się Katharina Althaus (91,5 m), Yuki Ito (96,5 m) oraz Irina Awwakumowa (96,5 m).

Ostatnia seria to ponownie najlepszy rezultat Takanashi, znów uzyskany ze skróconego rozbiegu. 97 metrów pozwoliło jej wyprzedzić Yuki Ito (96,5 m) oraz Julię Kykkänen (91 m).

W treningach wzięła udział również debiutująca w Letniej Grand Prix Magdalena Pałasz. Polka uzyskiwała rezultaty na miarę trzeciej dziesiątki - 78,5 m, 82,5 m oraz 73,5 metra.

Podczas treningów wiał zmienny wiatr, stąd kolejność w tabeli nie do końca odzwierciedla uzyskiwane odległości. Podmuchy sięgały od 0,8 m/s w plecy do nawet 1 m/s pod narty.

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
99.5
77.8
2
Maja Vtic
Słowenia
98.0
63.6
3
Irina Avvakumova
Rosja
98.0
63.5
4
Yuki Ito
Japonia
97.0
62.0
5
Katharina Althaus
Niemcy
96.0
60.7
6
Eva Logar
Słowenia
92.5
53.9
7
Kaori Iwabuchi
Japonia
88.5
50.9
8
Ursa Bogataj
Słowenia
88.5
48.7
9
Evelyn Insam
Włochy
89.0
48.0
10
Ayumi Watase
Japonia
86.0
45.0
11
Line Jahr
Norwegia
88.5
44.9
12
Spela Rogelj
Słowenia
87.0
44.7
13
Sofya Tikhonova
Rosja
87.5
43.5
14
Julia Kykkänen
Finlandia
87.0
41.5
15
Maren Lundby
Norwegia
87.0
40.9
16
Alexandra Kustova
Rosja
86.5
39.9
17
Gyda Enger
Norwegia
81.5
39.3
18
Anastasiya Gladysheva
Rosja
84.0
36.5
19
Daria Grushina
Rosja
85.0
36.0
20
Katja Pozun
Słowenia
84.0
35.2
21
Misaki Shigeno
Japonia
81.0
34.1
22
Anna Rupprecht
Niemcy
80.5
32.0
23
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
81.0
28.9
24
Barbora Blazkova
Czechy
79.5
28.4
25
Michaela Dolezelova
Czechy
73.5
23.7
26
Magdalena Pałasz
Polska
78.5
23.4
27
Karolina Indrackova
Czechy
76.5
20.6
28
Michaela Rajnochova
Czechy
70.5
9.9
29
Liubov Alchikova
Rosja
65.5
0.0

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
101.5
77.9
2
Katharina Althaus
Niemcy
91.5
58.3
3
Yuki Ito
Japonia
96.5
58.0
 
Irina Avvakumova
Rosja
96.5
58.0
5
Kaori Iwabuchi
Japonia
93.5
56.5
6
Eva Logar
Słowenia
95.0
55.2
7
Sofya Tikhonova
Rosja
93.5
52.4
8
Line Jahr
Norwegia
92.0
51.7
9
Evelyn Insam
Włochy
92.0
48.8
10
Julia Kykkänen
Finlandia
90.0
48.5
11
Gyda Enger
Norwegia
88.5
46.7
12
Maren Lundby
Norwegia
88.0
44.5
13
Spela Rogelj
Słowenia
87.5
42.7
14
Ayumi Watase
Japonia
85.0
39.9
 
Anastasiya Gladysheva
Rosja
87.5
39.9
16
Anna Rupprecht
Niemcy
85.5
37.0
17
Ursa Bogataj
Słowenia
84.0
35.8
18
Misaki Shigeno
Japonia
84.5
34.7
19
Daria Grushina
Rosja
84.5
34.0
20
Katja Pozun
Słowenia
80.0
32.5
21
Karolina Indrackova
Czechy
83.5
31.0
22
Magdalena Pałasz
Polska
82.5
28.6
23
Barbora Blazkova
Czechy
81.5
27.8
24
Michaela Dolezelova
Czechy
76.5
24.0
25
Michaela Rajnochova
Czechy
74.0
10.7
26
Liubov Alchikova
Rosja
65.0
0.0
27
Maja Vtic
Słowenia
DNS
DNS
28
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
DNS
29
Alexandra Kustova
Rosja
DNS
DNS

Wyniki III treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
97.0
60.6
2
Yuki Ito
Japonia
96.5
56.8
3
Julia Kykkänen
Finlandia
91.0
50.5
4
Katharina Althaus
Niemcy
90.0
47.6
5
Evelyn Insam
Włochy
90.0
45.0
6
Gyda Enger
Norwegia
89.0
44.1
7
Ayumi Watase
Japonia
87.0
43.9
8
Kaori Iwabuchi
Japonia
89.5
43.5
9
Misaki Shigeno
Japonia
89.0
42.5
10
Maren Lundby
Norwegia
88.5
41.0
11
Eva Logar
Słowenia
88.5
40.3
12
Sofya Tikhonova
Rosja
85.0
39.5
13
Line Jahr
Norwegia
86.0
35.6
14
Anastasiya Gladysheva
Rosja
81.5
32.7
15
Ursa Bogataj
Słowenia
82.5
32.6
16
Anna Rupprecht
Niemcy
81.5
30.3
17
Barbora Blazkova
Czechy
81.0
28.4
18
Michaela Dolezelova
Czechy
80.5
28.1
19
Alexandra Kustova
Rosja
80.5
27.1
20
Katja Pozun
Słowenia
78.5
25.5
21
Karolina Indrackova
Czechy
78.5
24.8
22
Daria Grushina
Rosja
79.5
24.2
23
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
75.5
18.8
24
Magdalena Pałasz
Polska
73.5
12.9
25
Michaela Rajnochova
Czechy
69.0
3.1
26
Liubov Alchikova
Rosja
63.0
0.0
27
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
28
Maja Vtic
Słowenia
DNS
DNS
29
Spela Rogelj
Słowenia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Ałmaty: Takanashi bezkonkurencyjna na treningach, Pałasz trzykrotnie w trzeciej dziesiątce
LGP Ałmaty: Takanashi bezkonkurencyjna na treningach, Pałasz trzykrotnie w trzeciej dziesiątce

LGP Ałmaty: Takanashi bezkonkurencyjna na treningach, Pałasz trzykrotnie w trzeciej dziesiątce

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
09:19
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich