Sobotnie męskie zawody należały do Patricka Streitlera, który po skokach na 112,5 i 113,5 metra wyprzedził reprezentanta gospodarzy - Kiliana Peiera. Trzeci był Elias Tollinger z niewielką stratą. Austriak prowadził po 1. serii, ale 112,5 metra w drugiej próbie spowodowało jego spadek z pozycji lidera.
W niedzielę, podczas jednoseryjnego konkursu zwycięstwo zanotował Philipp Aschenwald z Austrii. Wyprzedził on Daniele Varesco z Włoch i Eliasa Tollingera.
Wyniki końcowe - panowie 13.09.2014
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Patrick Streitler
112.5
113.5
258.8
2
Killian Peier
111.5
114.5
257.8
3
Elias Tollinger
114.0
112.5
256.2
4
Philipp Aschenwald
112.0
113.5
253.9
5
Tilen Bartol
109.5
111.5
245.3
6
Thomas Hofer
112.0
113.0
245.0
7
Andraz Modic
110.0
110.5
244.9
8
Maximilian Steiner
110.5
111.5
242.6
9
Simon Greiderer
110.0
109.5
242.1
10
Alexander Hayboeck
109.5
114.0
239.8
11
Luca Egloff
107.0
111.5
238.8
12
Andreas Schuler
108.5
109.0
238.0
13
Franz Weiss
107.5
109.5
237.1
14
Daniele Varesco
109.0
108.0
236.6
15
Tim Heinrich
107.5
108.5
235.3
16
Florjan Jelovcan
106.0
109.5
234.4
17
Urban Rogelj
106.5
108.5
233.5
18
Axel Maylaender
105.0
109.5
230.6
19
Lucas Schaffer
106.5
107.0
230.3
20
Mario Mendel
104.5
109.0
228.3
21
Jan Kus
108.5
104.5
227.9
22
Julian Hahn
104.5
106.5
226.8
23
Domen Prevc
105.0
106.5
226.2
24
Anze Lavtizar
101.5
109.0
224.4
25
Patrick Kogler
102.5
107.5
223.5
26
Johannes Schubert
104.5
106.0
222.9
27
Jonathan Siegel
104.0
105.5
222.1
28
Fabian Seidl
104.0
107.5
221.7
29
Timi Zajc
105.0
104.5
221.1
30
Max Schmalnauer
102.0
107.5
220.1
31
Felix Greber
103.0
104.5
219.5
32
Tobias Birchler
103.0
104.5
217.5
33
Ziga Jelar
102.5
106.5
216.2
34
Niklas Brunner
103.0
103.5
215.2
35
Paul Brasme
102.0
104.5
214.7
36
Moritz Baer
98.5
106.5
212.0
37
Martin Diess
103.5
103.5
211.6
38
David Siegel
107.0
97.5
209.6
39
Franz Roeder
99.5
102.5
207.1
40
Zak Silih
101.0
102.0
206.4
41
Tine Bogataj
99.5
102.5
206.1
42
Thomas Roch Dupland
101.0
99.0
200.5
43
Luc Claret Tournier
99.0
101.0
200.0
44
Kristjan Lesnik
99.5
98.5
198.4
45
Richard Schultheiss
99.5
99.5
198.2
46
Alex Insam
99.0
99.0
197.9
47
Benedikt Menz
98.5
98.5
194.6
48
Markus Rupitsch
101.5
103.0
189.6
49
Nejc Seretinek
93.0
96.5
179.6
50
Guillaume Rabaut
95.0
93.5
178.3
51
Jeremy Pointu
92.5
96.0
177.8
52
Noelic Revilliod Blanchard
95.0
93.0
177.4
53
Matija Stemberger
92.5
94.5
174.6
54
Clemens Leitner
92.5
95.5
173.9
55
Lukas Wagner
94.0
97.0
171.3
56
Benjamin Ernst
91.5
95.5
170.6
57
Alessio Longo
90.5
94.5
170.0
58
Aljaz Osterc
89.5
93.0
160.5
59
Jonathan Learoyd
86.0
92.5
157.8
60
Patrik Rohr
87.0
91.5
157.3
61
Dominik Peter
92.0
86.0
156.9
62
Luca von Gruenigen
87.0
89.0
154.3
63
Joy Senoner
87.5
88.0
151.9
64
Kevin Romang
86.5
86.5
146.9
65
Sandro Hauswirth
84.0
84.5
138.3
66
Daniel Zelger
78.0
84.0
125.6
67
Mario Anderegg
75.0
85.5
121.9
68
Jakob Hess
79.0
81.0
121.0
69
Lars Kindlimann
82.5
75.0
116.5
70
Manuel Fuchs
74.5
72.5
97.6
Wyniki końcowe - panowie 14.09.2014
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Philipp Aschenwald
117.5
136.5
2
Daniele Varesco
113.0
128.4
3
Elias Tollinger
114.5
123.1
4
Maximilian Steiner
113.0
122.9
5
Simon Greiderer
109.0
119.7
7
Patrick Streitler
109.5
119.1
8
Luca Egloff
109.0
118.7
9
Andreas Schuler
109.0
118.2
10
Florjan Jelovcan
108.0
117.9
11
Alexander Hayboeck
107.0
115.1
12
Jonathan Siegel
104.0
109.2
13
Tobias Birchler
103.5
108.3
15
Franz Weiss
103.0
107.4
16
Tine Bogataj
102.0
105.6
18
Killian Peier
102.5
105.5
19
Thomas Hofer
102.0
104.6
21
Lucas Schaffer
100.5
102.4
Axel Maylaender
100.5
102.4
23
David Siegel
100.5
101.9
24
Franz Roeder
99.5
100.1
26
Fabian Seidl
100.0
100.0
29
Tim Heinrich
99.0
98.7
30
Urban Rogelj
97.5
96.0
33
Martin Diess
96.5
94.7
34
Anze Lavtizar
97.0
94.6
35
Clemens Leitner
96.0
92.8
36
Johannes Schubert
95.5
91.4
37
Tilen Bartol
97.5
91.0
38
Max Schmalnauer
95.5
90.9
39
Benedikt Menz
94.5
90.1
40
Luc Claret Tournier
93.5
87.3
41
Felix Greber
93.0
86.9
42
Patrick Kogler
94.0
86.7
43
Markus Rupitsch
92.5
85.5
44
Kristjan Lesnik
90.5
81.9
45
Jeremy Pointu
90.0
81.0
46
Aljaz Osterc
88.5
77.8
47
Thomas Roch Dupland
87.5
76.0
49
Matija Stemberger
86.5
73.7
51
Nejc Seretinek
85.5
71.4
53
Sandro Hauswirth
84.5
70.1
54
Guillaume Rabaut
84.0
68.7
56
Luca von Gruenigen
82.5
67.0
57
Alessio Longo
81.5
63.7
58
Kevin Romang
80.0
62.0
59
Jonathan Learoyd
80.0
61.5
60
Richard Schultheiss
82.5
61.0
61
Noelic Revilliod Blanchard
80.5
60.9
63
Lukas Wagner
82.0
59.1
65
Niklas Brunner
75.0
46.0
66
Mario Anderegg
71.5
44.7
68
Lars Kindlimann
70.0
42.0
69
Manuel Fuchs
69.0
40.2
Wśród pań sobotnie zawody zdominowały Niemki, które w komplecie znalazły się na podium. Konkurs wygrała Agnes Reisch z dwoma skokami na 73 metr i zdecydowanie pokonała swoje rodaczki - Sophię Goerlich i Henriette Kraus.
Dzień później ponownie triumfowała Reisch, ale tym razem miała mniejszą przewagę nad drugą Luisą Goerlich. Trzecie miejsce zajęła Austriaczka Elisabeth Raudaschl.
Wyniki końcowe - kobiety 13.09.2014
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Agnes Reisch
73.0
73.0
230.2
2
Sophia Goerlich
70.0
65.5
209.6
3
Henriette Kraus
68.5
68.5
208.9
4
Lara Malsiner
63.0
68.0
196.2
5
Elisabeth Raudaschl
62.5
66.5
195.3
6
Lisa Wiegele
63.5
65.0
191.2
7
Luisa Goerlich
66.5
61.0
185.5
8
Anita Seretinek
65.0
58.5
180.2
9
Selina Freitag
64.5
58.0
177.5
10
Nika Kriznar
59.0
64.0
176.1
11
Julija Srsen
62.0
56.5
169.7
12
Arantxa Lancho
60.0
57.5
161.0
13
Katra Komar
56.0
56.0
149.9
14
Julia Huber
54.5
52.0
139.8
15
Agata Stare
51.0
49.5
120.1
16
Charlotte Suter
46.0
49.0
113.0
17
Jerneja Brecl
47.5
46.0
96.2
18
Erja Zelger
47.5
42.0
87.4
19
Alice Puntel
43.5
44.5
84.1
20
Viktorija Sen
42.0
37.0
62.8
Wyniki końcowe - kobiety 14.09.2014
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Agnes Reisch
75.0
69.5
218.9
2
Luisa Goerlich
70.5
68.0
212.2
3
Elisabeth Raudaschl
69.5
63.0
204.5
4
Lisa Wiegele
66.0
62.5
194.7
5
Henriette Kraus
62.0
65.5
189.0
6
Julija Srsen
67.5
63.5
188.7
7
Anita Seretinek
66.0
60.5
185.3
8
Arantxa Lancho
66.5
57.5
182.8
9
Lara Malsiner
63.0
62.0
180.0
10
Nika Kriznar
62.0
58.5
172.1
11
Julia Huber
60.5
55.0
162.6
12
Selina Freitag
56.0
52.5
143.7
13
Katra Komar
50.5
57.5
134.1
14
Agata Stare
50.5
52.5
128.6
15
Erja Zelger
52.5
43.0
108.1
16
Charlotte Suter
47.5
42.5
100.5
17
Jerneja Brecl
43.5
43.5
82.4
18
Alice Puntel
43.0
41.5
77.9
19
Viktorija Sen
40.5
40.0
67.1
20
Sophia Goerlich
DNS
DNS