Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Kamil Stoch wygrał kwalifikacje do konkursu LGP w Courchevel co daje niezł± zaliczkę przed seriami konkursowymi. W 10-ce znaleĽli się też Kubacki, Kot i Żyła.

Niestety do konkursu nie weszli Jan Ziobro i Klemens Murańka.

Bardzo słabe skoki oddali Thomas Diethart i Rune Velta. Obaj jednak weszli do zawodów dzięki przywilejowi obecno¶ci w czołówce klasyfikacji generalnej.

Wyniki kwalifikacji
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Kamil Stoch
Polska
128.0
122.5
2
Jernej Damjan
Słowenia
126.5
118.5
3
Andreas Stjernen
Norwegia
131.5
118.4
4
Daniel-Andre Tande
Norwegia
127.0
115.6
5
Dawid Kubacki
Polska
129.0
114.4
6
Phillip Sjoeen
Norwegia
125.5
114.3
7
Junshiro Kobayashi
Japonia
126.0
113.6
 
Maciej Kot
Polska
128.0
113.6
9
Daniel Wenig
Niemcy
127.0
111.8
10
Piotr Żyła
Polska
129.0
111.3
11
Robert Kranjec
Słowenia
122.0
108.8
12
Michael Hayboeck
Austria
124.0
108.7
 
Roman Koudelka
Czechy
123.5
108.7
14
Stefan Kraft
Austria
121.5
108.4
15
Tom Hilde
Norwegia
123.5
108.0
16
Anssi Koivuranta
Finlandia
122.5
107.8
17
Kenshiro Ito
Japonia
122.5
107.4
18
Andreas Wellinger
Niemcy
126.0
106.9
19
Peter Prevc
Słowenia
124.0
105.6
20
Jakub Janda
Czechy
119.0
104.5
21
Markus Eisenbichler
Niemcy
121.5
104.1
22
Reruhi Shimizu
Japonia
120.0
103.8
23
Karl Geiger
Niemcy
118.0
102.2
24
Dominik Maylaender
Niemcy
123.5
101.7
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
120.0
101.7
26
Manuel Fettner
Austria
121.0
101.1
27
Ronan Lamy Chappuis
Francja
120.5
99.9
28
Matjaz Pungertar
Słowenia
122.5
99.5
29
Sami Niemi
Finlandia
116.0
99.3
30
Denis Kornilov
Rosja
117.0
98.9
31
Sebastian Colloredo
Włochy
119.5
97.6
 
Nejc Dezman
Słowenia
118.0
97.6
33
Anders Fannemel
Norwegia
117.5
97.5
34
Simon Ammann
Szwajcaria
118.0
97.4
35
Davide Bresadola
Włochy
119.0
97.3
36
Cestmir Kozisek
Czechy
115.5
96.7
37
Lauri Asikainen
Finlandia
118.5
95.9
38
Yuta Watase
Japonia
113.0
95.4
39
Mikhail Maksimochkin
Rosja
112.0
93.4
40
Michael Neumayer
Niemcy
114.0
92.9
41
Lukas Hlava
Czechy
115.5
92.1
42
Ilmir Hazetdinov
Rosja
115.0
89.9
43
Vladislav Boyarintsev
Rosja
109.5
89.1
44
Seou Choi
Korea Pd.
117.5
88.7
45
Manuel Poppinger
Austria
111.0
88.0
46
Jarkko Määttä
Finlandia
115.5
87.8
47
Marinus Kraus
Niemcy
113.0
85.9
48
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
110.5
85.7
49
Marco Grigoli
Szwajcaria
111.5
85.2
50
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
108.0
82.6
51
Jan Matura
Czechy
107.5
82.1
52
Jan Ziobro
Polska
109.0
81.9
53
Klemens Murańka
Polska
105.5
80.6
54
Rune Velta
Norwegia
108.5
80.1
55
Nicholas Alexander
USA
111.0
78.9
56
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
106.5
72.6
57
Matthew Rowley
Kanada
104.5
70.4
 
Shusaku Hosoyama
Japonia
102.5
70.4
59
Rok Justin
Słowenia
103.0
69.2
60
Pascal Kaelin
Szwajcaria
99.5
61.8
61
Thomas Diethart
Austria
95.5
57.5
62
Francois Braud
Francja
99.0
55.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Tepes
Chyba trenuje po prostu
(15.08.2014, 14:13)
skocznydziadek
No i pięknie! :) Prevc dopiero w drugiej dziesi±tce, co się dzieje...

Swoj± drog±, co się stało z Jurijem Tepesem? Moje stare oczy mogły nie zauważyć jakiego¶ newsa na ten temat,więc gdyby kto¶ co¶ wiedział/przypomniał... :)
(15.08.2014, 13:17)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: Stoch najlepszy w kwalifikacjach
LGP: Stoch najlepszy w kwalifikacjach

LGP: Stoch najlepszy w kwalifikacjach

Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich