Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.

Seria próbna przed zawodami FIS Cup w austriackim Villach padła łupem Kathariny Althaus, Katji Pozun i Clemensa Aignera. Inauguracyjne konkursy pań i panów już trwają.

Wśród pań najlepszą odległość - 89 metrów - uzyskały Katharina Althaus i Katja Pozun. Za nimi uplasowały się Gianina Ernst (88 m), Ursa Bogataj (85,5 m), Eva Pinkelnig (83 m) i zamykające czołową szóstkę Magdalena Pałasz oraz Anna Haefele (82,5 m). Dużo dalej w klasyfikacji znalazła się Joanna Szwab (68 m - 28. lokata).

Z kolei w grupie mężczyzn - podobnie jak we wcześniejszym treningu - konkurentów zdeklasował Clemens Aigner. 21-letni Austriak uzyskał 94,5 metra i aż o pięć "oczek" wyprzedził Dejana Judeza. Trzecią lokatę zajął Thomas Lackner (89 m), a na kolejnych pozycjach znaleźli się Christian Friberg, Bjoern Koch, Luca Egloff i Gabriel Karlen.

Spośród reprezentantów Polski najdalej latali Stanisław Biela i Andrzej Stękała (po 85,5 m), nieźle spisali się też Krzysztof Leja (84,5 m) i Sebastian Hebel (84 m).

Wyniki serii próbnej kobiet
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Katharina Althaus
Niemcy
89.0
 
Katja Pozun
Słowenia
89.0
3
Gianina Ernst
Niemcy
88.0
4
Ursa Bogataj
Słowenia
85.5
5
Eva Pinkelnig
Austria
83.0
6
Magdalena Pałasz
Polska
82.5
 
Anna Haefele
Niemcy
82.5
8
Sofya Tikhonova
Rosja
81.0
 
Shihori Oi
Japonia
81.0
10
Spela Rogelj
Słowenia
80.5
11
Haruka Iwasa
Japonia
80.0
 
Coline Mattel
Francja
80.0
13
Yuka Seto
Japonia
79.5
14
Julia Clair
Francja
78.0
 
Anna Rupprecht
Niemcy
78.0
16
Anastasiya Gladysheva
Rosja
76.0
 
Minami Watanabe
Japonia
76.0
18
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
75.5
 
Claudia Purker
Austria
75.5
20
Stefaniya Nadymova
Rosja
75.0
 
Lisa Wiegele
Austria
75.0
 
Fumika Segawa
Japonia
75.0
23
Alexandra Kustova
Rosja
73.5
24
Dana Vasilica Haralambie
Rumunia
73.0
25
Nozomi Maruyama
Japonia
72.0
26
Sonja Schoitsch
Austria
71.5
27
Bianca Elena Stefanita
Rumunia
69.0
28
Joanna Szwab
Polska
68.0
29
Sarlote Skele
Łotwa
67.5
30
Daria Grushina
Rosja
67.0
31
Anja Javorsek
Słowenia
66.5
32
Mariia Iakovleva
Rosja
66.0
 
Julija Srsen
Słowenia
66.0
34
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
64.5
 
Michaela Kranzl
Austria
64.5
36
Anita Seretinek
Słowenia
63.5
37
Elisabeth Raudaschl
Austria
62.0
38
Julia Huber
Austria
61.0
39
Lea Lemare
Francja
DNS

Wyniki serii próbnej mężczyzn
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Clemens Aigner
Austria
94.5
2
Dejan Judez
Słowenia
89.5
3
Thomas Lackner
Austria
89.0
4
Christian Friberg
USA
88.5
5
Bjoern Koch
Austria
87.5
6
Luca Egloff
Szwajcaria
87.0
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
87.0
8
Kevin Bickner
USA
86.5
 
Lukas Mueller
Austria
86.5
 
Michael Herrmann
Niemcy
86.5
11
Ziga Mandl
Słowenia
86.0
 
Thomas Hofer
Austria
86.0
13
Nicholas Mattoon
USA
85.5
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
85.5
 
Stanisław Biela
Polska
85.5
 
Andrzej Stękała
Polska
85.5
17
Zak Silih
Słowenia
85.0
 
Michael Lunardi
Włochy
85.0
 
Anze Lavtizar
Słowenia
85.0
20
Florian Gugg
Austria
84.5
 
Krzysztof Leja
Polska
84.5
 
Rok Urbanc
Słowenia
84.5
23
Lucas Schaffer
Austria
84.0
 
Sebastian Hebel
Polska
84.0
25
Ales Hlebanja
Słowenia
83.5
 
Felix Greber
Austria
83.5
27
Eduard Torok
Rumunia
83.0
 
Pascal Bodmer
Niemcy
83.0
 
Mario Mendel
Austria
83.0
30
Adam Ruda
Polska
82.5
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
82.5
32
Robert Valentin Tatu
Rumunia
82.0
 
Alessio de Crignis
Włochy
82.0
34
William Rhoads
USA
81.5
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
81.5
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
81.5
 
Franz Roeder
Niemcy
81.5
38
Pascal Egloff
Szwajcaria
81.0
 
Matic Kramarsic
Słowenia
81.0
 
Sepp Lechner
Niemcy
81.0
 
Thomas Ortner
Austria
81.0
 
Jaka Tesovnik
Słowenia
81.0
43
Johannes Obermayr
Austria
80.5
 
Johannes Schubert
Niemcy
80.5
 
Dawid Jarząbek
Polska
80.5
46
Francesco Hollaus
Austria
80.0
 
Domen Prevc
Słowenia
80.0
 
Roland Rokita
Austria
80.0
49
Ernest Prislic
Słowenia
79.5
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
79.5
 
AJ Brown
USA
79.5
52
Markus Eggenhofer
Austria
79.0
 
Przemysław Kantyka
Polska
79.0
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
79.0
 
Lukas Wagner
Niemcy
79.0
 
Łukasz Podżorski
Polska
79.0
 
Marc Ganserer
Niemcy
79.0
58
Kevin Horlacher
Niemcy
78.0
 
Franz Weiss
Niemcy
78.0
60
Markus Rupitsch
Austria
75.5
 
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
75.5
 
Patrick Kogler
Austria
75.5
 
Michael Falkensteiner
Austria
75.5
64
Maximilian Steiner
Austria
74.5
 
Paweł Gut
Polska
74.5
66
Martin Schmid
Austria
71.0
67
Remus Tudor
Rumunia
69.5
68
Hunor Farkas
Rumunia
68.5
69
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
67.0
70
Evelin Mitev
Bułgaria
63.5
71
Andrei Feldeoran
Rumunia
63.0
72
Michnea Alexandru Spulber
Rumunia
62.5
73
Ibraim Abdukhalilov
Kazachstan
61.0
74
Roman Nogin
Kazachstan
60.5
75
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
54.0
76
Kanat Khamitov
Kazachstan
52.5
77
Killian Peier
Szwajcaria
DNS
78
Dominik Durco
Słowacja
DNS
79
Tomas Ondrejka
Słowacja
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
DragonL
Wyniki Panów:
1. Aigner C.
2. Podżorski Łukasz
3. Lunardi M.
4. Lackner T.
5. Jarząbek Dawid

pięknie Polacy i mój faworyt Aigner;)
(12.07.2014, 18:42)
DragonL
Oficjalne wyniki Pań:
1 Althaus K.
2. Bogataj U.
3. Ernst G.
4. Pozun K.
5. Mattel C.
...
13. Pałasz M.
33. Szwab J.
(12.07.2014, 18:19)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Seria próbna dla Althaus, Pozun i Aignera
FIS Cup: Seria próbna dla Althaus, Pozun i Aignera

FIS Cup: Seria próbna dla Althaus, Pozun i Aignera

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich