Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Michael Dreher wygrał dwie serie treningowe przed zawodami FIS Cup w Zakopanem. Niemiec uzyskał 133 i 138 metrów. Polacy nie spisali się najlepiej, ale wielu z nich odpu¶ciło próbne skoki.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszym treningu na Wielkiej Krokwi najdalej poszybował Michael Dreher z Niemiec, który l±dował na 133 metrze. Tuż za nim znaleĽli się Austriacy: Lukas Mueller (132 m) i Francesco Hollaus (131,5 m). W czołówce zmie¶cili się także Maximilian Mechler, Tomas Zmoray i Fin Niko Kytoesaho.

Wszyscy skakali z 16. belki startowej, a najlepszy z Polaków był Łukasz Podżorski, który ze skokiem na 118 metr zaj±ł dopiero 22. miejsce. Najlepsi nasi reprezentanci odpu¶cili próbę.

W drugiej odsłonie także belka pozostała na 16-ce. Ponownie najdalej skakał Michael Dreher - 138 metrów wyprzedzaj±c Maximiliana Mechlera (136 m) i Gaspera Bartola (133,5 m). NieĽle skakali też Zeno di Lenardo, Lukas Mueller i Jakub Kot. Polak zaj±ł 6-te miejsce ze skokiem na 130,5 metra. 15-t± pozycję zaj±ł Sebastian Hebel uzyskuj±c 124 metry.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Michael Dreher
Niemcy
133.0
2
Lukas Mueller
Austria
132.0
3
Francesco Hollaus
Austria
131.5
4
Maximilian Mechler
Niemcy
129.5
5
Tomas Zmoray
Słowacja
128.5
6
Niko Kytoesaho
Finlandia
126.5
7
Michael Lunardi
Włochy
125.5
8
Alexander Hayboeck
Austria
125.0
 
Ziga Mandl
Słowenia
125.0
10
Brian Wallace
USA
124.5
11
Aljaz Vodan
Słowenia
123.0
12
Ziga Jelar
Słowenia
122.0
13
Nicholas Fairall
USA
121.5
14
Stefan Huber
Austria
121.0
15
Borek Sedlak
Czechy
120.5
 
Kristijan Ravnik
Słowenia
120.5
17
Alessio de Crignis
Włochy
119.5
18
David Unterberger
Austria
119.0
19
William Rhoads
USA
118.5
 
Zeno di Lenardo
Włochy
118.5
 
Felix Schoft
Niemcy
118.5
22
Łukasz Podżorski
Polska
118.0
 
Tomas Friedrich
Czechy
118.0
 
Andreas Alamommo
Finlandia
118.0
25
Jakub Przybyła
Polska
117.5
26
Andraz Modic
Słowenia
117.0
 
Frantisek Holik
Czechy
117.0
 
Jan Michalek
Czechy
117.0
 
Jaka Kosec
Słowenia
117.0
 
Florian Menz
Niemcy
117.0
31
Gasper Bartol
Słowenia
116.0
32
Markus Eggenhofer
Austria
115.5
 
Niclas Wangler
Niemcy
115.5
 
Mateusz Kojzar
Polska
115.5
 
Milos Kadlec
Czechy
115.5
 
Tilen Bartol
Słowenia
115.5
37
Zak Silih
Słowenia
114.0
 
Vojtech Stursa
Czechy
114.0
39
David Winkler
Niemcy
113.5
 
Christian Friberg
USA
113.5
 
Vit Hacek
Czechy
113.5
 
Peter Frenette
USA
113.5
43
Clemens Aigner
Austria
112.0
44
Moritz Baer
Niemcy
111.5
45
Lucas Schaffer
Austria
111.0
 
Christian Heim
Niemcy
111.0
47
Nicholas Mattoon
USA
110.5
 
Jan Soucek
Czechy
110.5
49
Konrad Janota
Polska
110.0
50
Andryi Kalinchuk
Ukraina
109.0
51
Sergey Sharabayev
Kazachstan
108.0
52
Ernest Prislic
Słowenia
107.5
53
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
106.5
54
Shyngys Kalykov
Kazachstan
106.0
55
Rafał ¦liż
Polska
105.5
 
Niklas Brunner
Niemcy
105.5
 
Bjoern Koch
Austria
105.5
58
Thomas Ortner
Austria
105.0
59
David Bartos
Czechy
102.5
60
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
102.0
 
Filip Sakala
Czechy
102.0
62
Daniel Althaus
Niemcy
101.5
63
Kevin Bickner
USA
100.5
64
Michael Glasder
USA
100.0
65
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
99.5
66
Ayberk Demir
Turcja
99.0
67
Dawid Jarz±bek
Polska
95.5
68
Andrew Lunardi
Włochy
94.0
69
Mikita Ahibalau
Białoru¶
69.5
70
Aliaksandr Yurkevich
Białoru¶
55.0
71
Adam Ruda
Polska
DNS
72
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
73
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
DNS
74
Artur Kukuła
Polska
DNS
75
Robert Valentin Tatu
Rumunia
DNS
76
Stefan Valentin Blega
Rumunia
DNS
77
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
78
Stanisław Biela
Polska
DNS
79
Grzegorz Miętus
Polska
DNS
80
Andrii Klymchuk
Ukraina
DNS
81
Jakub Kot
Polska
DNS
82
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
DNS
83
Sebastian Hebel
Polska
DNS
84
Andrzej Stękała
Polska
DNS
85
Stepan Pasichnyk
Ukraina
DNS
86
Paweł Gut
Polska
DNS
87
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
DNS
88
Aliaksei Muravitski
Białoru¶
DNS
89
Krzysztof Leja
Polska
DNS
90
Damian Urba¶
Polska
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Michael Dreher
Niemcy
138.0
2
Maximilian Mechler
Niemcy
136.0
3
Gasper Bartol
Słowenia
133.5
4
Zeno di Lenardo
Włochy
132.5
5
Lukas Mueller
Austria
132.0
6
Jakub Kot
Polska
130.5
7
Niko Kytoesaho
Finlandia
128.5
8
Felix Schoft
Niemcy
128.0
9
Markus Eggenhofer
Austria
126.5
 
David Unterberger
Austria
126.5
11
Kristijan Ravnik
Słowenia
126.0
12
Borek Sedlak
Czechy
125.0
 
Jaka Kosec
Słowenia
125.0
14
Aljaz Vodan
Słowenia
124.5
15
Zak Silih
Słowenia
124.0
 
Sebastian Hebel
Polska
124.0
17
Brian Wallace
USA
123.5
 
Stefan Huber
Austria
123.5
 
Tomas Friedrich
Czechy
123.5
 
Clemens Aigner
Austria
123.5
21
Ziga Mandl
Słowenia
123.0
 
Vit Hacek
Czechy
123.0
23
Niclas Wangler
Niemcy
122.5
 
Konrad Janota
Polska
122.5
 
Łukasz Podżorski
Polska
122.5
26
Michael Glasder
USA
122.0
 
Andraz Modic
Słowenia
122.0
28
William Rhoads
USA
121.5
 
Michael Lunardi
Włochy
121.5
30
Francesco Hollaus
Austria
121.0
31
Nicholas Fairall
USA
120.5
32
Ernest Prislic
Słowenia
120.0
33
Milos Kadlec
Czechy
119.5
 
Christian Heim
Niemcy
119.5
35
Lucas Schaffer
Austria
119.0
36
Alexander Hayboeck
Austria
118.5
 
Ziga Jelar
Słowenia
118.5
38
Andrii Klymchuk
Ukraina
118.0
39
Bjoern Koch
Austria
117.5
40
Daniel Althaus
Niemcy
117.0
 
Mateusz Kojzar
Polska
117.0
42
Kevin Bickner
USA
116.5
43
Florian Menz
Niemcy
116.0
44
Artur Kukuła
Polska
115.0
 
Frantisek Holik
Czechy
115.0
 
Moritz Baer
Niemcy
115.0
47
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
114.5
48
Christian Friberg
USA
113.5
 
Andryi Kalinchuk
Ukraina
113.5
 
Damian Urba¶
Polska
113.5
51
Vojtech Stursa
Czechy
113.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
113.0
 
Andrew Lunardi
Włochy
113.0
54
Stefan Valentin Blega
Rumunia
112.5
55
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
112.0
56
Filip Sakala
Czechy
111.5
57
Tomas Zmoray
Słowacja
111.0
 
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
111.0
 
Jan Michalek
Czechy
111.0
60
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
110.5
61
David Winkler
Niemcy
110.0
 
Nicholas Mattoon
USA
110.0
 
Tilen Bartol
Słowenia
110.0
64
Niklas Brunner
Niemcy
109.5
 
Alessio de Crignis
Włochy
109.5
66
Ayberk Demir
Turcja
107.5
67
Jan Soucek
Czechy
106.5
68
Peter Frenette
USA
106.0
69
Shyngys Kalykov
Kazachstan
105.5
 
David Bartos
Czechy
105.5
 
Dawid Jarz±bek
Polska
105.5
72
Andrzej Stękała
Polska
104.5
73
Robert Valentin Tatu
Rumunia
104.0
 
Sergey Sharabayev
Kazachstan
104.0
75
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
103.5
76
Andreas Alamommo
Finlandia
101.5
77
Thomas Ortner
Austria
101.0
78
Aliaksei Muravitski
Białoru¶
99.5
79
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
97.0
80
Mikita Ahibalau
Białoru¶
75.0
81
Aliaksandr Yurkevich
Białoru¶
71.0
82
Adam Ruda
Polska
DNS
83
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
84
Rafał ¦liż
Polska
DNS
85
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
86
Stanisław Biela
Polska
DNS
87
Grzegorz Miętus
Polska
DNS
88
Paweł Gut
Polska
DNS
89
Jakub Przybyła
Polska
DNS
90
Krzysztof Leja
Polska
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
DragonL
Wyniki oficjalne:
1. Mechler,
2. Dreher,
3. Hollaus,
4. Eggenhofer,
5. Heim,
(27.02.2014, 15:22)
klklklkk
wyniki 1 rundy:

1. Mechler
2. Hollaus,
3. Heim,
4. Fairall
5.Eggenhofer
< br>10.Zmoray
13.Ruda
15. Mietus G.
20. Gut

21. Frenette
24. Schoft
26. Kot J.
28. Sedlak,

-
34. Leja
38. ¦liż
43. Zapotoczny

81. Sharabayev - kombinator norweski - jeden z najsłabszych, który wsławił się skokiem na 30 metrów na K90 w Eisenerz =)
(27.02.2014, 14:28)
Tommy Herkonen
żarty na stronę - weteran Mechler prowadzi po I serii
(27.02.2014, 14:14)
Tommy Herkonen
wła¶nie znalazłem - wg wikipedii maj± 3 obiekty: K-20, K-45 i K-74. To by tłumaczyło ich dzisiejsze odległo¶ci ;)
(27.02.2014, 14:13)
tomasz
na białorusi jest skocznia w raubichi
(27.02.2014, 14:10)
Tommy Herkonen
swoj± drog±, ciekawe gdzie ci Białorusini trenuj±? maj± jak±¶ skocznię u siebie?
(27.02.2014, 13:59)
Andrzej1985
Jest tylu zawodników, że połowa skacze na skoczni normalnej, a połowa na skoczni dużej :))
(27.02.2014, 13:57)
DragonL
a to Białorusini, teraz sam pomyliłem LOL
Ci to mieli narty od Łukaszenki na miarę "szyte" to pewnie st±d;)
(27.02.2014, 13:56)
DragonL
Tommy Herkonen
bo Bułgarzy jak się im kiwa "tak" to rozumiej± "nie" i odwrotnie, i przez tę pomyłkę poszli na tę mniejsz± skocznię, a inni na Wielka Krokiew i st±d te różnice;)))))
(27.02.2014, 13:53)
król ze stali
A co się dzieje z Szymonem Szostokiem? To dziwne, że nie ma go tu kadrze.
(27.02.2014, 13:50)
Tommy Herkonen
Jedynie Białorusini oddali skoki adekwatne do rozmiaru skoczni
(27.02.2014, 13:46)
muciek
jak można skakać na skoczni hs 94 skakać po 135 metrów
(27.02.2014, 13:44)
Michał0489
No i znowu nie zd±żyłem wytypować, bo przełożyli.. Specjalnie się z dwóch ostatnich lekcji zwolniłem, żeby wytypować, a tu typowanie zamknięte.
(27.02.2014, 13:42)
Maciej Wkurzajewski
Dzisiaj nie ma szans, abym poprowadził relacje ze skoków, bo wła¶nie pompuje balona na pi±tek na Lahti, zostało mi jeszcze wiele wydechów, aby balon był napompowany na maxa!;)
(27.02.2014, 13:24)
Faraon
Po co w ogóle te wszystkie Stochy, Kasaje i Prevce jeżdża po jakich¶ Finlandiach czy Szwecjach?? skoro takie zawody w Zakopanem maj±.. :P
(27.02.2014, 13:23)
Tommy Herkonen
i z niezast±pionymi ekspertami, może nawet samym Adamem Małyszem. Taka oprawa zakopiańskiego FIS-Cap'u z pewno¶ci± podniosłyby rangę tych zawodów ;)
(27.02.2014, 13:12)
Faraon
@Tommy Herkonen - i może od razu transmisję telewizyjn± i studio z Maćkiem Krzuajewskim, co?
(27.02.2014, 13:08)
Tommy Herkonen
redakcja ¶pi? poproszę o relację LIVE z zawodów
(27.02.2014, 13:05)
Tommy Herkonen
Wg zdjęcia do artykułu nawet i publiczno¶ć dopisała - jak na P¦ ;)
(27.02.2014, 12:57)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Michael Dreher wygrywa treningi
FIS Cup: Michael Dreher wygrywa treningi

FIS Cup: Michael Dreher wygrywa treningi

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich