Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Po dwóch dniach i pięciu seriach treningowych na dużej skoczni Łukasz Kruczek wybrał czwórkę zawodników, która wystartuje w jutrzejszych kwalifikacjach. W składzie zabrakło Dawida Kubackiego.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Po nieobecno¶ci na mniejszym obiekcie do drużyny powrócił Piotr Żyła, który we wczorajszych treningach nie błyszczał, ale już dzisiaj spisywał się dużo lepiej - zajmował 21., 25. i 23. miejsce (Kubacki był 29., 28., 32.).

Reszta zespołu zostaje taka sama - będ± to Kamil Stoch, Maciej Kot i Jan Ziobro. Ten ostatni narzekał dzi¶ na problemy zdrowotne, wskutek czego fatalnie skakał w dwóch pierwszych seriach. W trzeciej pokazał się z dużo lepszej strony - 129,5 metra dało mu czternaste miejsce.

Jutrzejsze kwalifikacje rozpoczn± się o 18:30. Poprzedzi je seria próbna zaplanowana na 17:15.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
jawdar
PIOTR - wiatru pod narty,dalekich odleglosci i udanych telemarkow
(14.02.2014, 05:49)
zibi
Piter jest nieobliczalny :) Jak odpali jeszcze nie jednego zaskoczy.Do boju Piter !!!
(14.02.2014, 03:54)
demiks
@ Tadeusiek
Piotrek raczej powoli wychodzi z dołka i w poniedziałek 4 do drużyny będzie jak znalazł.
(13.02.2014, 23:15)
Tadeusiek
Nie jestem przeciwko Piotrkowi nawet za nim jestem.Przykro będzie Piotrkowi czytać wasze epitetki na niego ,jakie teraz używacie przeciwko Dawidowi.Piotrek nie przejdzie nawet kwalifikacji .Ma dołek i już .W nim się nie da nic naprawić .Na koniec sezonu odzyska formę.Natomiast błędy Dawida s± do naprawienia.Nie widzicie tego ? Czy nie chcecie widzieć.
(13.02.2014, 23:10)
terry
Ani zyla, ani kubacki nic i tak nie zwojuja.Ale kruczek ma nadzieję ze jak zyla sobie poskacze to forma mu sie poprawi.Najglupsza rzecza będzie jak go do druzyny wystawi.Przecież on samym l±dowaniem notami nam jakikolwiek medal zawali.
(13.02.2014, 22:57)
alex
Jak dla mnie to wspaniała wiadomo¶ć. Widać że Piotrek ze skoku na skok coraz lepiej :) Więc szanse na medal s± duże. Ale przewidzieć choćby podium jest chyba bardzo trudno :) To chyba bedzie najciekawszy konkurs drużynowy w historii IO :) Je¶li chodzi o słabsze skoki Janka to ja jestem spokojny o jego formę. Podobno dzisiaj nie czuł się za dobrze i z t± te słabsze skoki. Natomiast w ostatnim skoku treningowym pokazał na co go stać i że można na Niego liczyć :)
(13.02.2014, 22:36)
sami
Musiała być gdzie¶ transmisja skoków, BO jak ogl±dałem filmik z tvp, który nakręcili reporterzy, było widać kamerzystę jak normalnie wszystko kamerował tak jakby w konkursie
(13.02.2014, 22:04)
arek1997111
W drużynówce bedzie ciasno, pierwsza szóstka moze sie zmnie¶cić w 20 pkt
(13.02.2014, 21:54)
Jarko
No Piotrek trzymam kciuki
(13.02.2014, 21:52)
Janusz40
Suma punktów z trzech dzisiejszych treningów: Kamil - 223,8. S. Freud - 220,7, Prevc - 216,3. To b. dobry prognostyk, a podczas konkursu Kamil wyciaga ze skoków zawsze sporo metrów sam± sił± woli.

(13.02.2014, 21:37)
demiks
Brawo Piotrek dzięki tobie wróciła nadzieja na medal w drużynie. Liczę, że do poniedziałku bedziesz już skakał na najlepsza 10 zawodów.
(13.02.2014, 21:35)
Mm
Chyba tak bo wczoraj przez wiatr zabraklo jednej ale dobra decyzja Kruczka i mam nadzieje ze Piotrek pokaze ze stac go na dobre skoki
(13.02.2014, 21:27)
zxcvbnm_9999@wp.pl
No i w końcu.
(13.02.2014, 21:26)
Snoflaxe
Chyba 5 serii treningowych było? :)
(13.02.2014, 21:25)