Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
16
17
18
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Pomimo wczorajszego upadku na dużym obiekcie w Soczi Kamil Stoch wystartuje w dzisiejszym treningu na skoczni HS-140. Pocz±tek pierwszej serii - podobnie jak wczoraj - o 18:30.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Polska Misja Olimpijska Soczi 2014 poinformowała, że w wyniku groĽnie wygl±daj±cego upadku Kamil Stoch doznał skręcenia lewego stawu łokciowego ze stłuczeniem. Przeprowadzone w nocy badanie rentgenowskie wykazało, że na szczę¶cie nie doszło do żadnych złamań.

Lekarz polskiej kadry dr Aleksander Winiarski podał Kamilowi leki przeciwbólowe i przeciwobrzękowe, a kontuzjowany łokieć został czę¶ciowo unieruchomiony. Pomimo kontuzji „Rakieta z Zębu” wyst±pi w dzisiejszym treningu, który rozpocznie się o godzinie 18.30 czasu polskiego.

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
N. Alexander
USA
2
S. Sammelselg
Estonia
3
S. Pitea
Rumunia
4
V. Zografski
Bułgaria
5
M. Rowley
Kanada
6
C. Kang
Korea Pd.
7
R. Koudelka
Czechy
8
N. Polychronidis
Grecja
9
H. Choi
Korea Pd.
10
S. Colloredo
Włochy
11
T. Morrice
Kanada
12
M. Zhaparov
Kazachstan
13
A. Johnson
USA
14
D. Korek
Kanada
15
H. Kim
Korea Pd.
16
I. Hazetdinov
Rosja
17
S. Choi
Korea Pd.
18
A. Pchelintsev
Kazachstan
19
P. Frenette
USA
20
N. Fairall
USA
21
K. Nurmsalu
Estonia
22
J. Happonen
Finlandia
23
A. Romashov
Rosja
24
R. Dellasega
Włochy
25
D. Tande
Norwegia
26
O. Muotka
Finlandia
27
D. Bresadola
Włochy
28
R. Lamy Chappuis
Francja
29
A. Hajek
Czechy
30
D. Kornilov
Rosja
31
L. Hlava
Czechy
32
J. Määttä
Finlandia
33
A. Jacobsen
Norwegia
34
M. Boyd-Clowes
Kanada
35
D. Kubacki
Polska
36
R. Shimizu
Japonia
37
M. Maksimochkin
Rosja
38
Y. Watase
Japonia
39
J. Hvala
Słowenia
40
D. Vassiliev
Rosja
41
G. Deschwanden
Szwajcaria
42
A. Wank
Niemcy
43
J. Janda
Czechy
44
R. Velta
Norwegia
45
J. Ahonen
Finlandia
46
A. Koivuranta
Finlandia
47
A. Kofler
Austria
48
A. Fannemel
Norwegia
49
M. Hayboeck
Austria
50
J. Matura
Czechy
51
R. Freitag
Niemcy
52
P. Żyła
Polska
53
M. Kot
Polska
54
J. Tepes
Słowenia
55
J. Ziobro
Polska
56
J. Damjan
Słowenia
57
T. Takeuchi
Japonia
58
D. Ito
Japonia
59
M. Kraus
Niemcy
60
T. Morgenstern
Austria
61
R. Kranjec
Słowenia
62
T. Diethart
Austria
63
A. Wellinger
Niemcy
64
A. Bardal
Norwegia
65
S. Ammann
Szwajcaria
66
S. Freund
Niemcy
67
G. Schlierenzauer
Austria
68
N. Kasai
Japonia
69
P. Prevc
Słowenia
70
K. Stoch
Polska

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Skrzypiec
Na żywo nie, powtórka jutro (przynajmniej teoretycznie) w TVP1.
(13.02.2014, 18:23)
xpower12
nie
(13.02.2014, 16:53)
nick
No wła¶nie, będzie gdzie¶ transmisja?
(13.02.2014, 16:26)
stochomania
No wlasnie, bedzie mozna gdzies obejrzec trening?
(13.02.2014, 16:23)
aleksanderx
Czy będzie można obejrzeć w TV transmisję z dzisiejszego treningu oile tak to o której godzinie
(13.02.2014, 15:22)
hustle
Kranjec jednak wystapi w dzisiejszym treningu !!(http://www.dnevnik.si/)
(13.02.2014, 14:28)
Zakrza2
@Andy, nie. Zostały dwa konkursy - duża + drużynówka.
(13.02.2014, 14:22)
hustle
Co za pechowe te igrzyska, tyle upadkow, kontuzji, sensacyjnych przegranych( wielka gwiazda snowboardu S. White w halfpipie tylko czwarty, glownie z powodu kiepskiego stanu rynny..) i w naszych skokach 3 powazne upadki w tym najbardziej pechowy, najlepiej skaczacy w rosyjskiej druzynie sympatyczny Rosjanin..

Mam nadzieje ze juz wiecej tam sie nie wydarzy, jest jednak coraz cieplej, prognozy dotyczace wiatru nie sa podobno najlepsze...zobaczymy

3mam kciuki za naszego Mistrza..do treningu pozostalo tylko ponad 4 godziny, napiecie rosnie jak u Hitchcocka..
(13.02.2014, 14:11)
hustle
Co za pechowe te igrzyska, tyle upadkow, kontuzji, sensacyjnych przegranych( wielka gwiazda snowboardu S. White w halfpipie tylko czwarty, glownie z powodu kiepskiego stanu rynny..) i w naszych skokach 3 powazne upadki w tym najbardziej pechowy, najlepiej skaczacy w rosyjskiej druzynie sympatyczny Rosjanin..

Mam nadzieje ze juz wiecej tam sie nie wydarzy, jest jednak coraz cieplej, prognozy dotyczace wiatru nie sa podobno najlepsze...zobaczymy

3mam kciuki za naszego Mistrza..do treningu pozostalo tylko ponad 4 godziny, napiecie rosnie jak u Hitchcocka..
(13.02.2014, 14:10)
marek
Może kto¶ wie, czy będzie jaki¶ stream z treningu???
(13.02.2014, 14:03)
FanStocha
@Zakrza2
Ciekawy wniosek wysnułe¶ :D
(13.02.2014, 14:03)
Andy
Będ± mixty w Soczi? I czy kobiety będ± skakać na dużej?
(13.02.2014, 14:03)
krzych
spokojnie sam Kamil mówił że to nic groĽnego i raczej mu to nie będzie przeszkadzało. A co do medalu to nie ma co się napinać. Warunki mog± decydować niestety ale jak będ± równe warunki to raczej Kamil wywalczy medal. Ale bez spiny
(13.02.2014, 13:49)
Zakrza2
Bardzo dobrze, że sobie stłukł ten łokieć!
Jad± nasi zdrowi, silni sportowcy i zajmuj± miejsca w pierwszej setce. A tu Stoch chory, Kowalczyk ze złaman± ko¶ci± i nokautuj±.
Wniosek? Im większa kontuzja tym lepsze wyniki!
(13.02.2014, 13:47)
Aled
Kamil ma bombe w nogach :) a łokieć niech idzie na L4 podczas skakania, najwyżej zbierze noty 19.5 zamiast dwudziestek ;)
(13.02.2014, 13:47)
edos
Dzi¶ Kamil niech spokojnie sobie poskacze, pozna skocznie.. Nic na siłę!
(13.02.2014, 13:43)
LukaszG1000
Wielka szkoda,ten łokieć mu może jednak przeszkadzać ale zobaczymy po dzisiejszych treningach.
(13.02.2014, 13:42)